Jump to content

Saliku datoru, bet neesmu pārliecināts ka visi kopliktējoši ir saderīgi.


Daniel_122
 Share

Recommended Posts

2020.11.12. , 12:13, Daniel_122 teica:

Visiem,sveiki esmu nospriedis pirkt jaunu pc, itkā esmu atradis visus komplitējošos,bet neesmu par tiem pārliecināts.

SSD-Kingston A400 120GB SATAIII 2.5" SA400S37/120G

SSD 120gb. izņem un ieliec šo Crucial MX500 500GB 2.5" SATAIII CT500MX500SSD1 

 

 

Labots - cr181
Link to comment
Share on other sites

2020.11.22. , 09:33, INTRASERVERNET teica:

Karteja tema, saliku datoru, vai mans kraninjs bus ar sho novertets? Ziniet rezultats nulle. No sadiem licejiem, cik reali ir nopirkusi, salikto spec? Es teiktu pilniibaa nulle.

Tā virtuāli saliekt ir labāk nekā visu nopirkt un tad saproti, ka saderība nav utt. Piemēram šogad man visus plānus izjauca nedaugs Covid-19 un šis maita daudziem visu sačakarēja. Sapņot ir forši un tāpēc to nevajag aizliegt un plāni parasti mainās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā, bet šis jau tāds izklaides topiks, gan zinīšiem gan nezinīšiem, gan jau kads arī nopērk, bet tad kad nopirkts ir citas prioritates kā atrakstīties.

nevajag šo ņemt pārāk nopietni un prasīt lai atsūta čeku par pirkumu, bet vairāk kā opciju kautko gudru pavāvuļot piektdienas aliņu dzerot :D

Labots - Joiman
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
2020.11.25. , 14:13, Zux teica:

Izmet to Western Digital Green 240GB un paņem kaut ko no šiem.

https://www.1a.lv/c/datoru-komponentes-tikla-produkti/atmina-hdd-un-ssd/cietie-diski-ssd/2vl?f=gg8Z48vZgdwZcvh&rf=5q_f950&sort=price__asc

Uz MB tev M.2 PCIe Gen3 x4, bet tu tur parastu SATA gribi ielikt?

To jau apdomāju, ieliku citu.
https://www.1a.lv/p/western-digital-green-240gb-m-2-wds240g2g0b/10ne?cat=2vl&index=7&fbclid=IwAR1tO2zR2vGbSZZUzQrpJMg6b4365XPheyAWSCZ5zNjh02vy36dH-ZXFwyM

Starp citu, ko jūs domājat par to ka ņemtu visas detaļas no 1a.lv un videokarti atrast labāku, piemēram 1660super taču citā veikalā?

Labots - OneGaming
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
pirms 2 stundām , duksis teica:

Tas nav cits. Tas pats sata3 disks. Tev jāizvēlas no NVME

Ups, nezinu tik daudz par SSD diskiem. Nu lab, ieliks kadu no shiem.

Link to comment
Share on other sites

2020.11.26. , 22:00, OneGaming teica:

nezinu tik daudz par SSD diskiem.

Skaties ātrumu. WD zaļais ir kā parasts SSD, ņem kādu no malējiem vai meklē variantus.  Es jau ņemtu Samsung, bet cena gan tam "negaršīga".

Untitled.jpg

Labots - raiviic
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
pirms 9 stundām , Zux teica:

Tas tak tas pats! 

Jau paspeju apzinaties savu stulbumu.

pirms 9 stundām , raiviic teica:

Skaties ātrumu. WD zaļais ir kā parasts SSD, ņem kādu no malējiem vai meklē variantus.  Es jau ņemtu Samsung, bet cena gan tam "negaršīga".

Untitled.jpg

Paldies!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daniel_122
2020.11.22. , 09:33, INTRASERVERNET teica:

Karteja tema, saliku datoru, vai mans kraninjs bus ar sho novertets? Ziniet rezultats nulle. No sadiem licejiem, cik reali ir nopirkusi, salikto spec? Es teiktu pilniibaa nulle.

Teikšu par sevi, es izveidoju šo lapu, un pēc visas apspriešanas nopirku datoru,8 decembrī to jau saņemšu.Soo ne vienmēr tas strādā ,tieši tā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
OneGaming

Sveiki. Intereses pēc iemetu aci cenās, un izrādās ka tai kombinācijai ko biju izdomājis cenas izskatās galīgā pakaļā. Vēlos jautāt - vai tas ir visiem produktiem dēļ kovid, vai arī ir kāds izdevīgāks variants? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Autors teicas ka 8 decembri sanjems. Sen 8 decembris pagajis, man intereses pec gribetos redzeet, kaa tad ir ar to datoru.

---

OneGaming atmazgas, kapwc nevar nopirkt, kad skatijas, tad cenas nebija augstas. Taa kaa tikko pamodies.

---

Kartejais ieberziens, ja no shi temata nebus kaut viens kas spes paradit ka ir nopircis no atlasita, tad viss ir skaidrs, ka shadus tematus vajag aizliegt, jo tuksha stāstihana vien ir.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , INTRASERVERNET teica:

ka shadus tematus vajag aizliegt, jo tuksha stāstihana vien ir.

Tev petene niez? Nepatīk tēma, piss taisni... . Un tavi posti šajā tēmā tiešām ir 100% muldēšana un beztēma.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 2 minūtēm , Jainit teica:

Tev petene niez? Nepatīk tēma, piss taisni... . Un tavi posti šajā tēmā tiešām ir 100% muldēšana un beztēma.

Piekrītu. Ja cilvēks nevēlas šo tēmu lasīt tad viņš to var nedarīt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , OneGaming teica:

vai arī ir kāds izdevīgāks variants?

Patreiz vienīgais variants ir gaidīt. Neesmu dzirdējis, ka kādā rūpnīcā būtu atkal bijusi kāda "negaidīta" ķibele , kuras dēļ brīvi pieejamo detaļu cenām vajadzētu strauji kāpt uz augšu, pretējā gadījumā rekomendācija būtu iepirkt visu ko var iepirkt par saprātīgu naudu tagad un pārējo vēlāk, kad būs beidzies deficīts un cena normalizējusies.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 9 minūtēm , Jainit teica:

Patreiz vienīgais variants ir gaidīt. Neesmu dzirdējis, ka kādā rūpnīcā būtu atkal bijusi kāda "negaidīta" ķibele , kuras dēļ brīvi pieejamo detaļu cenām vajadzētu strauji kāpt uz augšu, pretējā gadījumā rekomendācija būtu iepirkt visu ko var iepirkt par saprātīgu naudu tagad un pārējo vēlāk, kad būs beidzies deficīts un cena normalizējusies.

 

image.png

Labots - OneGaming
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms mēnešiem 2-iem ar tādu piedāvājumu autoru sūtītu visuma tālēs dziļajās, kur kosmonautam īstā vieta. Šodien .. bizness paliek bizness. Ja dators ļoti deg , prasi pārdevējam pilno sistēmas aprakstu, SSD, HDD testa datus (smart, hdtune error test vai līdzvērtīgu), ram testa (memtest86+) foto, gpu un cpu stress testu datus. Pie reizes uzprasi, vai GPU dzesēšanas sistēma stock, jeb custom (foto izskatās kā 2-i 120 mm ventilatori). Ja atbildēs, tad paliks vēl monitors, bet to tu varēsi klātienē jau novērtēt + sistēmas klusumu tukšgaitā.

p.s. Pats nepirktu .

p.s.s. Atbildot ,pēdējo ierakstu pilnībā citēt nevajag un nedrīkst (foruma noteikumi).

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 37 minūtēm , Jainit teica:

kosmonautam īstā vieta.

Ja godīgi, šis pat īsti neliekas kosmoss. Bet nu jā

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu patreiz tev prasa 600 par monitoru (lietots 150 ? ), 580 8gb (100)  R5 1600 (70)  un pārējās komponentes nezināmas. Vakumā RAM+MB 60-70 , PSU 40, SSD 15-25 , kaste ~50.  Problēma tāda, ka tajā pat SS neko jēdzīgu pa sastāvdaļām ātrumā neatradu  un ar jauniem GPU /CPU ir patreiz ir irsā dziļā.

Turpinot par to FB kompletāciju, vari pārdevējam uzprasīt arī par monitora modeli. Ja tas ir kāds ar FreeSync, tad no tiem 144Hz būs lielāka jēga spēlēs. Tīrus 144+ FPS ar Rx580 dabūsi tikai tādās mazprasīgās spēlēs kā CS:Go, Fortnite, Rocket League un līdzīgās.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , OneGaming teica:

iemetu aci cenās, un izrādās ka tai kombinācijai ko biju izdomājis cenas izskatās galīgā pakaļā

Vari mēģināt nogaidīt kādu mēnesi vai divus pēc svētkiem. Personīgi es ar 600 budžetu šobrīd nepirktu jaunu ssd un psu. Un keisu nepirktu vispār (bet nu tas ne visiem ir variants). Tajā budžetā uz to visu kopā var ietaupīt ap 100, ko var ielikt labākā GPU vai, ja ir plāns tuvākajā nākotnē taisīt lielu (dārgu) GPU upgrade, tad drīzāk ātrāku CPU.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neņemos spriest, vai svētki vien pie vainas - diez vai, bet pēc svētkiem vienkārši būs mazāka pirkšana un jauns stock visam.. atkal lielāka pieejamība un pieņemamas cenas, bet gan jau ne visam. Piemēram VGA tirgus tagad ir dīvains un tāds droši vien arī turpināsies. Vēl pirms dažiem gadiem mid range launch price bija ap 200USD, tagad tie ir 300, nu jau vispār pēdējā laikā 400usd (piem., 2060 super, 3060ti - mid range kartes patiesībā, bet ar 400 usd launch price un parasti vēl augstāku reālo cenu). Un low-end vispār vairs nav tagad. Low end tagad skaitās par pāris simtiem nopirkt jau vairākus gadus vecu mid-range.

Link to comment
Share on other sites

Pirms vairāk kā mēneša biju iegriezies datorbodē pēc vienas pārejas. Pārdevējs teica, ka kompjus līdz 1k skolnieku vecāki izķer kā karstus pīrādziņus. Ja tam pieskaitam ZS dāvanas, tad nebrīnos, ka noliktavas tukšas un cenas debesīs.

Labots - Pukinens
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
OneGaming

Izskatās, ka cenas nav uzlabojušās, kā jums liekas, varbūt tomēr pirkt lietotu?

Visdrīzāk ka te bootā.

Labots - OneGaming
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , OneGaming teica:

cenas nav uzlabojušās

tik ātri tas nenotiek. Gan jau līdz kādam martam vismaz būs jāpagaida

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...