Jump to content

Domain vai Google ads?


Sandis Konovs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, Jautājums. Piemēram, atrodoties Holandē, labāk pirkt domain tieši Holandiešu vai labāk būtu pirkt google ads, lai viņiem vieglāk būtu sasniegt manu mājaslapu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Domēns jāpērk interneta sarkano lukturu rajonā .xxx un jāreklamē uz skatlogā sēdošo daiļavu gurniem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

absolūtc alkonejēga, sen ar grāpi pa pieri nessi dabūjis, runā visādas debīliztiskas lietas,,,, ņerga

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ej, nolaid tvaiku, savādāk tu te esi iekarsis kā mūķene burkānu izstādē

Link to comment
Share on other sites

domēnu var pirkt piemēram nic.lv un pie daudziem citiem domēnu tirgotājiem. Nopēkot domēnu tikai mansdomens.lv tiks pārtukots datoram par IP adresi un viss, vismaz es nezinu kāds tam sakars ar google ads. 

 

Vispār fui te dažiem biedriem par attieksmi.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 7 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

iekarsis kā mūķene burkānu izstādē

 

🤣 You made my day

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Idrit vai kociņ, pat spameriem te pietiek nekaunības gvelzt par attieksmi. Tādu kā tu dēļ, man pastkastīte pilna ar pasūtāmām krievu un aziātu daiļavām, krāna palielināšanas daiktiem un līdzekļiem, un biznesa piedāvājumiem. 

 

Es jau pagājušajā nedēļā tev atbildēju, ka ņemšu trīs daiļavas, katru savā krāsā un lai kopā ar viņām atsūti solītos 500miljonus dimantos. Vēl aizvien gaidu piegādi. Tā vel var tikt pie sliktas karmas pārdod sadaļā, ka nevari saņemties un izpildīt pasūtijumu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...