Jump to content

ASV prezidenta vēlēšanas 2020


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Tramps bieži izrunājās nesakarīgi. Paši amerikāņi par viņu ņirdza.

Tādu viedokli no mūsu politiskajiem komentētājiem pēdējās dienās arī dzirdēju, neatcerēšos, kurš/kuri to teica, vai pa radio, vai internetā kādā videodiskusijā, bija diezgan daudz visādu runātāju ASV prezidenta vēlēšanu sakarā. Tramps kā ASV prezidents Latvijai kā valstij nebija slikts. Vai viņa prezidentūras laikā Latvija piedzīvoja ko sliktu dēļ Trampa?

Link to comment
Share on other sites

Nebūs labi. Ja Tramps zaudēs, tad viņš ies uz visu banku un ir liela iespēja mazam pilsoņkaram jeņķos un tad BLM nemieri liksies kā sīkums. Vispār nožēlojami, ka gan demokrātiem, gan republikāņiem ir tik milzīgas intrigas un ambīcijas, ka tiek izvirzīti divi ar vecuma demenci sirgstoši večuki... :( 

Link to comment
Share on other sites

Pag, par NATO. Viņš vienkārši atgādināja, ka pašiem arī jārūpējās par savu drošību nevis visu izdarīs Amerikas onkulis.

Bez ASV spēkiem... cik dienas krievam vajadzētu, lai līdz Gibraltāram aizietu?

Link to comment
Share on other sites

Interesanti ka ir cilveki kuri doma, ka var gadities, ka neviens, ne otrs netiek par prezidentu :D. Laikam ir varbutiba ka Baidens atstiepj kajas pirms iecelšanas.

https://www.betfair.com/exchange/plus/politics/market/1.128151441

Just now, Jurkins teica:

Bez ASV spēkiem... cik dienas krievam vajadzētu, lai līdz Gibraltāram aizietu?

Mūžibu. Tālāk par Poliju maz ticams ka tiktu. Ja vien tu nedoma ka viņi izkuģos caur melno jūru. Bet tur ari maz ticams ka tālu tiks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

konvencionāls karš pret Eiropu? es liktu uz Eiropu, ja tā spētu vienoties, bet domāju, ka lielās un spēcīgās valstis spētu

Kāpēc? Eiropas valstis arī konvenciālo ieroču ziņā jūtami atpaliek no jeņķiem. Nu lab, es nerunāju par automātiskajām šautenēm utt., bet tieši par stratēģiskajiem ieročiem. Iemesls - jeņķi nepārtraukti piedalās kaut kādās karadarbībās un attīsta pasākumu, Eiropai tā īsti nav bijusi vajadzība praktiski pielietot. 

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka ir iespējams karš Eiropa-Krievija, tāpat nedomāju, ka Tramps izstātos no NATO (runā jau viņš daudz ko). Bet pārbaudīt, kurš uzvarētu galīgi negribētos. Kaut vai tos pašus iskanderus nevajag novērtēt par zemu. Eiropai, šķiet, analogu vispār nav.

Cik tur bundesvēram tanku? Ap 250... Kā pierādījās tuvajos austrumos, tad vecie krievu korneti šos neslikti ščolkā.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Krieviem, kamēr Tramps vēl prezidents, pēdējā iespēja mēģināt atpirkt Aļasku. 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:

vācieši piedalījās karā ar krieviem Tuvajos Austrumos?

@ieleja, netupij. 😉 Leopardi ir Turcijai, bet korneti un rietumu tow/tow2 kurdiem. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

pēdējā iespēja mēģināt atpirkt Aļasku

Kaut kā neatceros, ka šis būtu vēlējies kaut ko pārdot. Nopirkt gan... Grenlandi 😁.

Link to comment
Share on other sites

tupij jau Tu pats. Turkiem ir vecie 2A4 Leopardi, kam pavisam švaki ar sānu bruņām. Vāciešiem pašiem armijā jaunākie.

Pirms 35 minūtēm , Jurkins teica:

netupij. 😉 Leopardi ir Turcijai, bet korneti un rietumu tow/tow2 kurdiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , e = d teica:

Vāciešiem pašiem armijā jaunākie.

Korneti arī nav paši jaunākie.

Ok, mēs (eksperti😁) varam te cepties savā starpā. Labāk, lai nesanāktu pārbaudīt, kurš stiprāks. Bet ienaidnieku nenovērtēt... parasti sanākot tā kā gruzīņiem vai ukraiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Jurkins teica:

Bet ienaidnieku nenovērtēt... parasti sanākot tā kā gruzīņiem vai ukraiņiem.

A kā viņi varēja labāk novērtēt, pacelt balto karogu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 10 stundām , Racer teica:

tiek izvirzīti

Man liekas, ka netiek neviens virzīts, pat kajene vests (vai kā tur vienu melno reperi sauc) ir sevi izvirzījis. Lai nu kā, bet par prezidenta amatu viņi paši cīnās un meklē atbalstu gan pie senatoriem, gan parastos ļaužos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ggg97 teica:

pacelt balto karogu

pag, a kas tad Krimā notika? Tikai baltā karoga nebija.

 

Zini, man nav nekādu siltu jūtu pret krieviem un nekāda naida pret gruzīniem, bet tas, kas tur toreiz notika ... bet nu labi.

A par Ukrainu ... palasi pašu ukraiņu karotāju blogus, ko viņi paši raksta. Būsi ļoti nepatīkami pārsteigts.

 

p.s. Linkus nedošu, ja būs interese, pats atradīsi. Ja nē, tad vari turpināt taurēt  "oficiālo" viedokli 😉.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad beidzot veselais saprāts ņēmis virsroku. Trampismam pienācis gals. 

 

Diez ko tagad teiks Slovēnijas premjers, kurš pirms pāris dienām jau paspēja Trampu apsveikt ar uzvaru vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , base7 teica:

veselais saprāts ņēmis virsroku

Oi, cik patētiski! Kurš vesalais saprāts tas ir? Tas, kurš Irākā atombumbu meklēja? Tas kurš sataisīja arābu pavasarus? Vai vēl kāds cits veselais saprāts? 😁

Link to comment
Share on other sites

😁 Aha, starp Baidena atbalstītājiem noteikti nevarētu atrast tikpat inteliģentas sejas. Nu ptotams, ka nē! 😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Nu tad beidzot veselais saprāts ņēmis virsroku. Trampismam pienācis gals.

Man bija vienalga, kurš vinnēs. Nedalīju viņus tā - viens labais, otrs sliktais vai viens ar veselu saprātu, otrs ar neveselu.

Tramps bija, kāds bija. Baidens kāds būs, paskatīsimies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Jurkins teica:

Tas, kurš Irākā atombumbu meklēja?

Tu par Bushu? No tas pashas Trampa partijas :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es zinu. Kāda starpība no kuras partijas? Sūdus ir taisījuši agn demokrāti gan republikāņi.

 

Ja vēlme (ok, nezinu cik patiesa) atgriezt ražošanu uz savu valsti,

ja vēlme veikt protekcionistiskus pasākumus,

ja vēlme atgriezt mājās karaspēku no bezjēdzīgiem kariņiem,

ja vēlme ierobežot migrāciju un aizsūtīt nakuj nelegāļus,

sarakstu var turpināt...

ir ''trampisms'', tad esmu pārliecināts "trampists". Nu sorry!

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

it kā karš būtu beidzies

Kovids tūlīt beigsies pats no sevis! Pie visa Tramps bija vainīgs 😁.

Un, mļaķ, Jēkabpilī gan jau būs uzliesmojums... es nenosodīju Trampu.🤣

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Tak vēl nekas 100% nav zināms.

Kas tad tur pekssni kautkadi alternativie rezultati uzradisies :D

 

Nu ka kolegji no USA parasti saka, tad paies vel paris nedeljas, murgs beigsies un par Trampu vairs neviens neatceresies, bus citas problemas.

Viens parasti teica, ka vins par tadu merkakji nekad nebalsotu un esot kauns, bet vinja muterite balso. Vinai nepatikot Tramps ka tads, bet balsojusi esot tiri par Republikanjiem.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, jeņķiem viss pilnīgā Bidenā!

 

Gan jau būs labāk nekā Doņam. Vismaz man neizskatās, ka Džo grib savu komunikāciju būvēt uz tautas šķelšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , RudeWolf teica:

ka Džo grib savu komunikāciju būvēt uz tautas šķelšanas

neapšaubāmi 😁. Tagad varēs sacensties, cik kurš melnās pakaļas nobučos.

Just now, vvv teica:

taisi sev tviterī kontu

Ai, nu jau par vēlu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ieleja teica:

es tomēr savu novērtējumu dalu

Es Tev piekrītu. Tikai, ja būtu pārliecība, ka ilgtermiņā nesanāk lielāki mēsli. Jā, protams, var būt arī, ka debesmanna sanāk.

 

Vispār jau mums vajadzēja kādu trampisma devu jau sākot ar pagājušā gadsimta 90-tajiem. Varbūt (naivums manos gados, protams) tad mēs nebūtu bijis pussabrucis tilts starp rietumiem un austrumiem un neizdevusies ziemeļu "Šveice", gandrīz "zaļās" enerģijas pionieri, nu un kas tur vēl...

Labots - Jurkins
  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Jā, labi pateikts. tajos "deviņdesmitajos", mēs visi ticējām, ka visi apkārt ir naivi un grib visu darīt tā, lai "visiem labi"

fgkk.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Būtībā jau Tramps zaudēja gan pagājušoreiz, gan šoreiz, tikai pagājušoreiz izdevās vinnēt pareizajās vietas. 

Pretinieka pārsvars balsu viņā īpaši neatšķiras no iepriekšējās reizes. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...