Jump to content

Need For Speed: Porsche Unleashed apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Jā, es zinu, šī spēle ir ļoti veca un daudziem tā nepatika kaut vai tā paša automašīnu ražotāja ierobežojuma dēļ, tomēr man tā ir atstājusi lielākoties patīkamas atmiņas un esmu tiešām priecīgs, ka nav nepieciešama liela ņemšanās ar datoru vudū un urķēšanās spēles failos, lai to spēlētu arī Windows 10 vidē.

 

Video malu attiecība ir mainīga, jo dažbrīd spēle nevēlējās darboties platekrāna režīmā.

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man arī patika poršu nfs. Priekš tā laika tiešām izskatījās baigi ok spēle. Gāja uz 400mhz celerona un 4mb integrētās GPU bez problēmām. Vienīgi zone industrial rausījās bišku. Pilnīgi sagribējās uzbraukt un Billijam parādīt savu vietu atkal. Factory driver misijās, kur mašīnu nedrīkstēja apskādēt, tie menti šausmīgi besīja.

Labots - ImissimI
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Es tur pamatskolas laikos nevarēju kaut kādu no pirmajiem uzdevumiem izpildīt, lai tiktu tālāk Factory driver.

Un Cote d'Azur man viss bija rozā.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Labs gabals. Cik atceros tad bērnībā evolūciju izgāju pilnībā līdz pēdējam auto. Laiks paiet kamēr pierodi pie "fizikas", bet vēlāk jau viss labi. Nesen (mēnesi atpakaļ) biju uzlicis uz xp kastes, bet bija pieejams tikai "rips" un vienā vietā vislaik meta kļūdu uz konkrētās sistēmas, tāpēc nekur tālu netiku.. 

Runājot par nfs, visvairāk atmiņā ir "nfs 2 se", kuru joprojām laika trūkuma dēļ neesmu palaidis uz 3dfx un salīdzinājis, kā ir diena pret nakti, jo viss tajos laikos tika dzenāts uz Ati rage 2c pci :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šo vienmēr gribēju uzspēlēt, bet nekad nesanāca. Tagad esmu pieradis spēlēt tikai ar geimpadiem un negribas vairs sēdēt pie klaviatūras. Mans mīļākais NFS ir Hot Pursuit 2 uz PS2.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

@Anreel Neuztraucies, es NFS Porsche tagad spēlēju ar XBox 360 kontrolieri, kas man liek domāt, ka arī ar citiem vajadzētu daudzmaz normāli darboties.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko nepatika šitas gabals, sen, dabīgi, tika spēlēts, bet fizika ne visai. Pirms tam NFS HP un pēc tam NFS U un un NFS U2 likās labu gabaliņu pārāki.  

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

NFS HP

Man kaut kā High Stakes labāk patika par HP. Porsche Unleashed bija.. teiksim savādāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...