Jump to content

Puņķu filtrs un pašnāvnieki - Mafia Definitive Edition apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Mafia Definitive Edition stāsts lieliski parāda teju visas svarīgākās detaļas, tajā pat laikā neradot aizdomas, ka tas būtu sasteigts, tomēr spēlē netrūkst dažādu kaitinošu problēmu.

Kopumā man Mafia Definitive Edition patika un tā viennozīmīgi ir spēle, ko ir vērts izspēlēt, tomēr atšķirībā no sērijas otrās un trešās spēles, šo es vēlreiz visticamāk nevēlēšos spēlēt.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es kādas 10 reiz esmu izgājis Mafia 2, baaaaigi patika. Zinu ka tīklā ir Mafia II: Definitive Edition, bet beidzot jāpāriet uz w10 un tad jāietestē. Vot treša daļa neaizgāja...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Tieši vakar šo izgāju - ļoti lineāra, story-driven spēle, kas man ļoti patika! Nekādas uz nerviem krītošas problēmas tā arī nenovēroju.

Tagad rindā stāv parastā otrā daļa, ne Definitive Edition, ko jau pirms kādiem gadiem 5 reiz izgāju.

Kāpēc ne Mafia II: Definitive Edition? Jo lasīju, ka Definitive Edition esot kopumā krietni problemātiskāka nekā oriģināls, kā arī grafikas uzlabojumi esot teju nekādi.

 

Un, jā, arī man Mafia III pie sirds kaut kā negāja. Pārāk daudz vienveidīgu kvestu, kas mākslīgi spēli vilka garumā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
pirms 1 stundas , itanium teica:

Kāpēc ne Mafia II: Definitive Edition? Jo lasīju, ka Definitive Edition esot kopumā krietni problemātiskāka nekā oriģināls, kā arī grafikas uzlabojumi esot teju nekādi.

 

Un, jā, arī man Mafia III pie sirds kaut kā negāja. Pārāk daudz vienveidīgu kvestu, kas mākslīgi spēli vilka garumā.

Pilnībā piekrītu par Mafia 2. Tur pat īsti neredzēju vajadzību pēc Definitive Edition, jo lai arī tā spēle gluži neatbilst mūsdienu tehnoloģiju standartiem, tā tik un tā izskatās ļoti labi.

 

Mafia 3 savā ziņā var "izspēlēt" arī noskatoties YouTubē spēles cutscene compilation. Tiešām, ja tā spēle nebūtu tik stulbā veidā izstiepta, tad būtu daudz labāka, jo stāsts, manuprāt, tur bija ļoti labi izveidots.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl tās izstiepšanas dēļ kaut kur vidū metu plinti krūmos un stāstu līdz beigām tā arī "neizdzīvoju".

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Tad jau tiešām, ja ir interese par stāstu, vienkārši noskaties to cutscene compilation. No pašas spēles procesa neko garām neesi palaidis, jo tur nekā jauna nav, cik atminos. Viens no papildinājumiem (kaut kas par policistiem - rasistiem) un jaunā spēles pasaules daļa sākumā šķita interesanta, bet kad biju otrreiz izgājis galveno spēles daļu, negribēju vairs ar papildinājumiem ņemties.

Link to comment
Share on other sites

Subtitri šim YouTube video klipam ir auto ģenerēti vai arī Tu pats ņēmies un tulkoji tekstu uz angļu valodu priekš subtitriem? 🙄

Par "puņķu filtru" Tev gan nebūs taisnība - objekti tālumā pilnajā rezolūcijā un poly skaitā tiks renderēti tikai tad, kad tie būs konkrētā attālumā no kameras. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ar subtitriem pats ņēmos, jo bija interese no dažiem nelatviski runājošiem skatītājiem.

 

Runājot par puņķu filtru, iespējams nesaprati, par ko es runāju, vai arī tevi šī problēma neskāra. Protams, spēle pilnajā kvalitātē lietas renderēs tikai tuvāk par X vienībām, tomēr šeit daudz kas kļūst izplūdis jau no salīdzinoši neliela attāluma. Mafia 3 tas bija daudz izteiktāk spēles pasaulei, bet šeit tas ir uzkrītoši redzams, piemēram, cilvēku sejām. Pat pāris metru attālumā cilvēku sejas bija izplūdušas. Nevis ar mazāku rezolūciju vai poligoniem, bet tādu kā blur efektu pa virsu.

 

Diemžēl spēli paspēju jau izdzēst, tādēļ nesanāks uzņemt skrīnšotu un parādīt, par ko runāju.

 

Tā gan arī bija vienkārši lieta, kuru, kad ievēroju vienreiz, pamanīju nepārtraukti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...