Jump to content

1650 super Pēc 5 mēnešiem nobeidzas ventilators?


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Pirms 51 minūtēm , Sleepy teica:

VID_20201030_170428.mp4

Spriežot pēc video,tas nebūs ventilātors-manuprāt kloķene!

Pirms 43 minūtēm , M@R$$ teica:

uz veikalu...

1A ir lietuviešu veikals.....

Link to comment
Share on other sites

2020.10.30. , 21:39, M@R$$ teica:

 

Tiešām neviens nebija saskaries ar tādu gadījumu? 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vienkāršāk būtu paņemt pašam un nomainīt to karlsonu, ņemties ar garantiju būs ilgi un nomācoši.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Mielestapa teica:

Vienkāršāk būtu paņemt pašam un nomainīt to karlsonu, ņemties ar garantiju būs ilgi un nomācoši.

Bet to karlesonu vispār samainīs pa garantiju? 

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Varbūt samainīs, varbūt nesamainīs, varbūt dos citu karti, varbūt atteiks garantiju, ar garantiju kā ar bitēm, neko nevar paredzēt. Pieļauju, ka nomainīt pašam karlsonu ir daudz vienkāršāk nekā ņemties ar garantijas servisu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Mielestapa teica:

Varbūt samainīs, varbūt nesamainīs, varbūt dos citu karti, varbūt atteiks garantiju, ar garantiju kā ar bitēm, neko nevar paredzēt. Pieļauju, ka nomainīt pašam karlsonu ir daudz vienkāršāk nekā ņemties ar garantijas servisu.

Es tad būšu pirmais

Link to comment
Share on other sites

Pirki 1A. Jau laikā, kad tas vēl nebija leišu veikals, ar garantijas lietām tur bija pamatīgs sex. Tagad, kad Latvijas likumi uz to, šķiet neattiecas - nu, vēlu veiksmi, bet tas prasīs dzelzs nervus un rezultāts neprognozējams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , raiviic teica:

Pirki 1A. Jau laikā, kad tas vēl nebija leišu veikals, ar garantijas lietām tur bija pamatīgs sex. Tagad, kad Latvijas likumi uz to, šķiet neattiecas - nu, vēlu veiksmi, bet tas prasīs dzelzs nervus un rezultāts neprognozējams.

Paldies! Labāk pamēģināt nekā pēc tam nožēlot ka ne nosūtīju . Turēšu Jūs lietas kursā. Kartiņu jau kā nedēļu esmu aizsūtījs uz Rīgu ar express pastu ka arī esmu nosūtījis video uz epastu ar defektu. Tika atbildes nodosim servisa nodaļai. Pagaidam no  1A klusums. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki forumieši!!! 

Nu ta beidzot es sagaidīju savu videokarti no garantijas servisa. No nosūtīšanas brīža pagāja divi mēneši. VENTILATORS NOMAINĪTS UN GRIEŽAS BEZ SKAŅĀM. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kaads teica:

ātri gan :)

Kādam bijis ilgāk? Man ir pirmā pieredze ar servisa garantiju. No 1a.lv teikta videokarti sūtīja uz ārzemēm... tuvām vai tālajām nezinu

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka Polija kā vairumā lēto datorkrāmu - 2 nedēļas turp, mēnesis servisā, 2 nedēļas atpakaļ.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pieredze ar 1a veikalu. Nosprāga videoreģistrators pēc 1.5gadu lietošanas. Aizstiepju uz servisa centru. Ok, dosim ziņu. Pēc pāris dienām zvana ar jautājumu kur ir kaste. Es pieklājīgi jautāju nakuj vajag kasti. Izrādās uz video reģistrstora nav sērijas numura, ražotājs pasūta 5 mājas tālāk. Varbūt uzlīmes nebija, varbūt no karstuma atlīmējās mašīnā un pazuda. Iesaistās arī 1a veikals. Savā starpā kaut ko bīda, pēc laika zvana un saka, ka vajag oriģinālo vadu. Es atkal pieklājīgi- nakuj, vajag notestēt jauno plati. Aizvedu vadu, pēc nedēļas zvana, lai savācu savu reģistratoru. Servisa lapā rakstīts ka garantijas ietvaros nomainīta plate un arī akumulators.

Tomēr vārdi Labdien, paldies un uzredzēšanos, spēj darīt vairāk nekā pirksti gaisā

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Murlo teica:

Pieredze ar 1a veikalu. Nosprāga videoreģistrators pēc 1.5gadu lietošanas. Aizstiepju uz servisa centru. Ok, dosim ziņu. Pēc pāris dienām zvana ar jautājumu kur ir kaste. Es pieklājīgi jautāju nakuj vajag kasti. Izrādās uz video reģistrstora nav sērijas numura, ražotājs pasūta 5 mājas tālāk. Varbūt uzlīmes nebija, varbūt no karstuma atlīmējās mašīnā un pazuda. Iesaistās arī 1a veikals. Savā starpā kaut ko bīda, pēc laika zvana un saka, ka vajag oriģinālo vadu. Es atkal pieklājīgi- nakuj, vajag notestēt jauno plati. Aizvedu vadu, pēc nedēļas zvana, lai savācu savu reģistratoru. Servisa lapā rakstīts ka garantijas ietvaros nomainīta plate un arī akumulators.

Tomēr vārdi Labdien, paldies un uzredzēšanos, spēj darīt vairāk nekā pirksti gaisā

Piekritīšu ar komunikāciju bija problēmas ari man. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...