Jump to content

Par jocīgām sms ko saņemu?


 Share

Recommended Posts

Tātad centīšos īsi un kodolīgi pateikt. Ceru ka šī ir pareizā sadaļa.

Domāju ka vainīgs ir vai nu man telefons. Vai iespējams arī BITE, ko lietoju?

Vārdu sakot vai kāds varētu zināt tādu lietu, kāpēc man jau trešo reizi atnāk sms ko sūta kāds, kur beigās uzrādĀs teksts,  ko viņŠ nemaz nav rakstijis (bet it kā to būtu rakstijis kāds cits), ar to jāsaprot ka atnākt teksts sakumā, ko konkrētā persona ir sūtījusi man, bet beigās pārādās kaut kādā teksta daļa, kuruo viņš nemaz nav sūtījis un sanāk tā, ka tas ko viņš ir sms beigās sūtijis tā reksta daļa neuzrādās, bet tā vietā uzrādās tā teksta daļa, ko viņš nav rakstijis (bet it kā kāds cits).

Kāds var to izkaidrot vai ta ir BITES vaina visdrīzāk vai Android telefona? Lietoju LG optimus-kaut kāds tur.

Ceru kāds nav pieslēdzies manam numuram?   

Labots - Kramerss
Izlaboju tekstu...
Link to comment
Share on other sites

Autora problēma ir bijusi pieredzēta, šķiet tieši uz LG telefona.

Tā daļa teksta, kas metās klāt beigās vai tik nebija no citām SMS, no citiem sūtītājiem, bet tam pašam adresātam (autoram)?

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , mickys teica:

...

Tā daļa teksta, kas metās klāt beigās vai tik nebija no citām SMS, no citiem sūtītājiem, bet tam pašam adresātam (autoram)?

Ilgi domāju un tā arī nesapratu... Jautājumu. Vai ir saprasts ka ne jau mans sms tam otram atnāk tāds ar galā pekabinātu kaut kādu teksta daļu, ko viņš nav rakstijis, bet man no viņa.

Labots - Kramerss
Izlaboju tekstu...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Kramerss teica:

Ilgi domāju un tā arī nesapratu... Jautājumu. Vai ir saprasts ka ne jau mans sms tam otram atnāk tāds ar galā pekabinātu kaut kādu teksta daļu, ko viņš nav rakstijis, bet man no viņa.

Varbūt ja arī ir pareizi saprasts mans jautājums. Tad visdrīzāk ka nekādi sms tādi nav bijuši ar tādu tekstu kurus es būtu agrāk sūtijis kādam ja tas tā tika prasīts? Un ja tā būtu tad tas būtu androida vaina jeb kas? Un vai pastāv varbūtība par Operatora kaut kādu centrales kļūdu jeb pat numura uzlaušanu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Kazarms teica:

Nu drīzāk te nav runa ka esmu saņēmis no kāda sms ko viņš vispār nebūtu rakstijis bet tikai kaut kādu teksta daļu beigās. Un tas ir noticis arī ne tik ar vienu konkrētu personu, bet arī saņemot sms arī no citas personas. Kā linkā  ne gluži tā.

pirms 13 stundām , Usins teica:

varbūt tam kādam kāds uzinstalējis "Tasker" vai "Automate" un sācis spēlēties ar automātiskām sms

Vins lieto parasto podzinu telefonu. Tas ir izslēgts. Protams ir bijis arī viens gadījums ar citu no kura atnāca sms kur bij šāda pati "vaina" tur gan tiek lietots moderns smart.. Bet tur ari maz ticams par to.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mielestapa teica:

Izklausās pēc lietotnes "Apturi Covid".

Es tadu nelietoju un ari tam kurs man sutija sms nelieto sava podzinu telefonaa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...