Jump to content

Hellovīns


Mateushs
 Share

Recommended Posts

Atkal klāt ir Hellovīna trakums. Tā vietā, lai izvērtētu šo "svētku" izcelsmi un ietekmi uz cilvēka (it īpaši, uz maza bērna) psihi, mūsu sabiedrība tos pieņem, tādējādi tos uzbāžot tiem, kam tie, maigi sakot, nepatīk. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tiešām kaut ko zini par bērniem?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Man svētki liekas OK, neviens man viņus neuzbāž un neesmu saticis bērnus ar vājo psihi. Zinu, zinu, ir Latvijā arī specskolas, kurās mācās bērni ar garīgiem veselības traucējumiem, bet diez vei viņus šie svēki kā sagandē vēl vairāk. Šaubos.

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau pie mājām, kuras nav izdekorētas neviens nezvana, pat vietās, kur tos pa tiešām svin.

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka pie manām durvīm neviens nelīdīs... :D Saldumus i netaisos pirkt.. + šobrīd arī nav īstais laiks te vazāties visādiem apkārt..

Link to comment
Share on other sites

2020.10.30. , 11:22, Mateushs teica:

Atkal klāt ir Hellovīna trakums. Tā vietā, lai izvērtētu šo "svētku" izcelsmi un ietekmi uz cilvēka (it īpaši, uz maza bērna) psihi, mūsu sabiedrība tos pieņem, tādējādi tos uzbāžot tiem, kam tie, maigi sakot, nepatīk. 

Kā tieši pasākums ietekmē cilvēka un īpaši maza bērna psihi? Vecākiem ir vienkārši normāli jāizrunā ar bērniem kas tas tāds ir un viss. Man bērns pat referātu/pētījumu uzrakstīja un veica salīdzinājumu ar veļu laiku. Es pieeju vienkāršāk - bērniem forša izklaide ar baidīšanām, končām un ķirbja grebšanu. Paiet diena un dzīvojam tālāk - nevienam psihe nav traumēta. Varbūt pamaini vidi kurā dzīvo?  

Link to comment
Share on other sites

2020.10.30. , 11:34, kreizā Kāja teica:

Te vienam Helovīna trūkums bērnībā ir atstājis neizdzēšamas pēdas psihē un realitātes uztverē.

Nebriiniitos. Interesanti kaadaa veidaa Haloviins ietekmee beernu psihi negatiivi? Pirms Haloviina beerni pagalmos karinjus speeleja ar iedomu ierochiem vairaak par vienu dienu gadaa un? Vai tad ietekmeeja negatiivi? Izauga par cilveekiem. Humoram:

main-qimg-336ab220f15bdea0efcee5cea0a5b5

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...