Jump to content

HDMI izeja uz 2 monitoriem


Racer
 Share

Recommended Posts

Labrīt, biedri! Dots dators Lenovo thinkpad T470s. Jamajam ir viena HDMI izeja, pie kuras attiecīgi tiek pieslēgts ārējais monitors. Ir vēlme pieslēgt 2 monitorus, bet tā lai dators saprot, ka ir 2 monitori. Pēc loģikas man škiet, ka tas nav iespējams, bet Argusa paziņa teica, ka kādreiz esot kaut ko tādu tirgojuši - kastīte, kas sadala HDMI uz 2 monitoriem, bet tā, ka datora videokarte saprot un var katrā monitorā savu info rādīt, nevis vienkārši dublēt monitorus. Man absolūti nav pieredzes par šo, ja jums kādam ir, lūdzu padalieties. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Tu principā gribi pa 4 UTP-5 dzīslām padot tīklu 2 datoriem. Nesanāks. Man tā šķiet. Laptopa monis + ārējais monis = sanāk 2 moņi. Obligāti vajag 2 ārējos?

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar šķiet, ka nesanāks, bet man apgalvoja, ka tāds variants esot realizēts, tiesa caur DVI, nevis HDMI, bet tas nav būtiski, jo tas ir gandrīz tas pats un jā - gribās 2 ārējos moņus, jo daudz jādarās.

Link to comment
Share on other sites

Ir pārejas no USB3 uz HDMI

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dokstacija būtu risinājums, bet ir padārga, es kā vecs žīds meklēju lētāku risinājumu. :D 

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktais USB3 -> HDMI variants varētu strādāt. MacBook Air nav HDMI, ir tikai USB Type-C un viss notiekās.

Link to comment
Share on other sites

Bet dokstacijai nāk klāt kaudze citu ērtu un noderīgu fīču, kuras tāds usb sūds nevar sniegt. Ir jau universālie usb3 doki ar visiem vajadzīgajiem pieslēgumiem, tikai tur protams jārēķinās ar sesku piešķiļot kaut ko kas nestrādā, ja nu tiešām ir tāds mazohisms un negribās plug'n'play

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Ir pārejas no USB3 uz HDMI

Iedosi kādu piemēru te nopērkamu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

T470s. Jamajam ir viena HDMI izeja,

Cik tad moņus kopā taisies slēgt?

 

 

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Forši, bet man vajag 2 izejas.

 

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

izmanto vienu iebūvēto hdmi un otru caur usb3

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viņam tak ir Thunderbolts. Vaitad monitoram DisplayPorta nav? 

No laptopa uz monitoru Thunderbolt -> DisplayPort un tad no pirmā monitora uz otro daisy chain DisplayPort.

 

Laptops TB -> Monitors 1 DP -> Monitors 2 DP

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ui, kaut kā aizdomājos, ka caur USB vajag abus un piemirsu par HDMI. :D Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...