Jump to content

Podziņtelefons asocialuzējašujamies pusaudzim.


Recommended Posts

Labdien!

Puisis 16 gadu vecumā. Negrib vairs lietot gudro telefonu. Grib kaut ko no klasikas. Vai ir piedāvājumi.

 

Tikai zvani un SMS, bet jaunā stāvoklī.

Labots - gitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jaunu veco!


Derēs jebkurš podziņtelefons, kurš vecāks par mērķauditoriju.

Link to comment
Share on other sites

Grib pamēģināt. Principā. Un to atbalstu. Ja kas - mans pirmais telefons bija Alcatel ar 3 AAA baterijām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , gitis teica:

Protams, kā nokijas ziedu laiku neiznīcinamie.

nokrīt zemē, baterija aizripo, atrodi to , ieliec atpakaļ telefonā un dzīve turpinās bez bēdām. ehh  bija dzīve

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināt pārbaudītas vērtības  - ne ķīniešus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , gitis teica:

Jaunu veco!

Tev pie kolekcionāriem. Tur gan jau būs «jauns vecais». Nedomāju, ka lēti. Iesākumam, tiešām, nopirkt kādu aktuālo podziņnieku zvaniem/SMS.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau jaunu, bet darba kārtībā ar lādētāju. Zinu, ke te biedri šo to piedāvā. T.i. ne jauns, bet strādājošs.

 

 

Derēs arī ne nokijas.

 

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Un par  jautājumu - vai čalis nav saslimis?

Dod tev saprast to.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc prasība tieši pēc veco laiku modeļiem. Var paņemt mūsdienu nokiju. Nebūtu īstā nokija, bet būtu OK priekš antisocializēšanās eksperimenta. Nemaz tik šausmīgi draņķi tagadējie nokijpodziņfoni nav izturības ziņā. Pašam diezgan smagā un nevīžīgā režīmā viens jau 20 mēnešus izturējis. Vecie modeļi ar neko diži ilgāk man nekalpoja, mazcenas telefons pienācās reizi divos gados, ik pēc divi gadi mainīju, dažs modelis nemaz nedavilka līdz tiem diviem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Te drīzāk autoram vai puisim pie psihiatra..

Parasti jau veselīgu jauniešu viedumā ir vērojams progress nevis regress.

Vēl variants ir kārtējais mākslinieks.😏

Link to comment
Share on other sites

Man darbā 15? Gadus vecā Nokija stāv online uz lādētāja. Katru rītu uzlieku pāradresāciju. Tik škrobe, ka vatsapu tā nevar.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Parasti jau veselīgu jauniešu viedumā ir vērojams progress nevis regress.

Nez. Bija nesen tas «digitālais detokss» tele 2 reklāmā pieminēts. Varbūt to izmēģināt grib.

Link to comment
Share on other sites

Man darbā 15? Gadus vecā Nokija stāv online uz lādētāja. Katru rītu uzlieku pāradresāciju. Tik škrobe, ka vatsapu tā nevar.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , gitis teica:

Tik škrobe, ka vatsapu tā nevar.

Paga, paga...

Vajag tikai zvani/SMS vai tomēr vēl ko vajag? Vacapu, fotokameru, facebook, e-pastus, aplikāciju veikalu...?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Vajag vēlams nekrāsaino ekrānu (no pusaudža vārdiem). Ar 3  rindām ekrānā, melnbalto, kas tur nedēļu.


Vatsaps man, jo darbā uz 4 triem viens telefons.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam klasika par sakarīgu līdz 20 naudiņām (var vairāk argumentāti).

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Jainit teica:

cik vecu, jau ar polifoniskajām melodijām jeb vēl vecāku?

Ar pieslēdzamu lentinieku caur koaksiāli.

  

pirms 10 stundām , ieleja teica:

pirmdienas vakara challange - atvilktnē samestie telefoni, domāju, ka visi strādā

Tas E51... :rolleyes:

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ju teica:

ābolu nevar atļauties, tad nu kaut kā savādāk jāizlec :D

Ā, tu pērc tel. tāpēc, ka jāizlec? Jā, daudziem ar šo ir probl.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man arī nupat ģimenes kašķis- penzijas gadu sievas kundzei Nokijas podziņu slaideris iet uz beigām. Saimniecei pilnīgs un spītīgs tehniskais idiotisms (kordiriģente). Pat SMS ar grūtībām var iemācīt lasīt. Gribētu kaučko jaunu un labu uz dzimeni uzdāvināt, bet tādu specifisku kompromisu- lai nav galīgais mēsls, lai būtu tās štrunta fiziskās pogas, bet lai arī displejs lasāma izmēra un smadzenes pieklājīgas- ar tālāku cerību iemācīt sievai kauč uztvert manis un mazdēlu sūtītās  Wacap bildes un vēl kādu info .:)   Neredzu risinājumu...😆   Pašam nav problēmu- naudas maz,  vēlmju daudz un galva vēl strādā- lietoju bik novecojušus flagmaņus- Note-8 ar gudro Hujaveja pulksteni un esmu laimīgs. Bet ko sievai uzdāvināt- nesaprotu..:(   Varbūt gudrāki "diplomāti"  kaučko ieteiks?  

 

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Long John teica:

Neredzu risinājumu...

Ja vacaps vajadzīgs podziņniekam, vienīgais risinājums būs KaiOS telefons. Pats lietoju Nokia 8110 4g, no viedajām funkcijām izmantoju e-pastus. Vacaps darbojas, nav pilnvērtīgs vacaps, bet ziņas sūtīt/saņemt var, bildes sūtīt/saņemt var (izmēra ierobežojumi bija). Jaunāks modelis ir atvāžamais Nokia 2720 Flip, iespējams, tas patiktu kundzei, lielas pogas, lielāks ekrāns.

Es nopirku pirms gada 2720, vairāk dēļ intereses, lai apskatītu KaiOS jaunākas versijas jaunumus, tā arī neesmu sācis lietot, stāv nolikts atvilktnē, neiepatikās atvāžamā telefona formas faktors, lietoju joprojām savu 8110. Ja gribi, varu tev iedot savu 2720 izmēģināšanai, ja nepatiks, atsūtīsi atpakaļ. Telefons gandrīz nelietots, tik ka atvērts iepakojums, pāris dienas padarbināts, bez lietojuma pazīmēm, varbūt varētu arī dāvināt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Long John teica:

Man arī nupat ģimenes kašķis- penzijas gadu sievas kundzei Nokijas podziņu slaideris iet uz beigām. Saimniecei pilnīgs un spītīgs tehniskais idiotisms (kordiriģente). Pat SMS ar grūtībām var iemācīt lasīt. Gribētu kaučko jaunu un labu uz dzimeni uzdāvināt, bet tādu specifisku kompromisu- lai nav galīgais mēsls, lai būtu tās štrunta fiziskās pogas, bet lai arī displejs lasāma izmēra un smadzenes pieklājīgas- ar tālāku cerību iemācīt sievai kauč uztvert manis un mazdēlu sūtītās  Wacap bildes un vēl kādu info .:)   Neredzu risinājumu...😆   Pašam nav problēmu- naudas maz,  vēlmju daudz un galva vēl strādā- lietoju bik novecojušus flagmaņus- Note-8 ar gudro Hujaveja pulksteni un esmu laimīgs. Bet ko sievai uzdāvināt- nesaprotu..:(   Varbūt gudrāki "diplomāti"  kaučko ieteiks?  

Pat ja parādās kāds labs podzinieks, kā savulaik Nokia 515, viņš maksā tik, cik maksā viedais aparāts budžeta galā. Un tad ir dilemma - vai tiešām to vajag?

Link to comment
Share on other sites

Ganjau prikola pēc un pazīmēties grib, tjipa krutais ar podziņnieku staigā. 

Palietos nedēļu, divas un izmetīs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Palietos nedēļu, divas un izmetīs.

Vai arī sapratīs, kā ir skaista dzīve arī ārpus telefona.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Saprotu progresīvās jaunatnes ķiķināšanos par vecajiem stagnātiem...:)   Man jau arī gandrīz 70, bet gadžetomānijas adata nelaiž vaļā un visādi verķīši dikti patīk.

Saprotu, arī, ka mans vecais labais Note 8 ir gandrīz veca grabaža (biezo botistu uztverē). Ir bijušas Note 1,3,5 un tagad 8- bez tā irbulīša ar saviem resniem pirkstiem savu dzīvi iedomāties nespēju. Man patīk! A ko runā "eksperdi"- pofig.

Man tagad galvenais- kā apmierināt 70- gadīgu sievieti...:(((    

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ir arī kaut kādi androidi redzēti ar pogām, bet tad tie ir rugged, baigie monstri, pie tam android kāds 4.1. piemēram. Un nē, tas nav vecs aparāts. 

Ir tad variants par tiem KaiOS. Bet nu SmartID tur nebūs.

@Long JohnVariants pirkt tad kādu smuku - kaut kādu jauku krāsu, zeltītu vai tml. Varbūt nostrādā.

 

Man kaut kā ģimenē sievas un mana mamma pašas izrādīja iniciatīvu, un pārgāja uz glaudāmajiem. Tēvi sēž uz podziņām. Viņiem gan arī baigi nevajag. Vismaz tā viņi domā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...