Jump to content

Doom Eternal apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Doom Eternal ir viena no labākajām vienspēlētāja pirmās personas šaušanas spēlēm ko esmu spēlējis pēdējo gadu laikā un lai arī dažus stāsta aspektus ir pagrūtāk saprast, ja neesi spēlējis 2016.gada doom, tas netraucē pilnībā izbaudīt šo spēli, kas pakāpeniski tev iemāca spēlēt ātrāk un efektīgāk, ļaujot pielāgot savu arsenālu tieši tavam spēlēšanas stilam vai konkrētajai situācijai.
Doom Eternal ne tuvu nav perfekta, tomēr tā turpina pirmo Doom spēļu iesākto un pielāgo to mūsdienu spēlētāju prasībām gan tehnoloģiju, gan spēles procesa ziņā.
Nav svarīgi, vai esi Doom fans jau vairākus gadu desmitus, vai tikai nesen esi atklājis šo spēļu sēriju - Doom Eternal viennozīmīgi ir tava laika vērta.

 

Video sākuma daļas kvalitāte ir tik draņķīga tādēļ, ka Vito nemāk kameru.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es esmu viens no tiem, kam DOOM 3 riktīgi patika, bet DOOM (2016) tā ne pārāk. Laikam bez stāsta spēles tik ļoti pie sirds tomēr neiet.

Vakar tieši sāku spēlēt Mafia: Definitive Edition - kā visai interesanta filma! 

Link to comment
Share on other sites

Doom 2016 man ļoti patika, Eternal dažas fīčas uzlaboja, bet citas tieši kļuva švakākas. Doom 3 bija labs horror šūteris, bet tas manā skatījumā nebija īsts Doom.

 

Kopumā man visa sērija šķiet kā laba atelpa pēc modernajiem health regen šūteriem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...