Jump to content

Go3 uz lmt.bunduļa?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Darba kolēģis paņēmis Go3 tv.  kuru var izmantot uz 5 iekārtām! Individuāli šis negribot ne datorā ne  telefonā,gribot  lai ir uz TV!TV protams kautkāds viduslaikmeta....

Ieminējos ka japērk "android box",bet vēlāk atjēdzos ka man ir tas lmt.bundulis!

Uz standarta meklēšanu atradu Android TV versiju uzinstalējas,bet kā šo palaist,nesaprotu,kād grib paņēmt tv kanālu  mani aizmet uz lapu kur ir janoskenē quar kods kurs aizved uz go3 latvijas lapu un lai to instalē telefonā!!!

Labi uzliku to telefona versiju no flashkas  caur X-plore programu...Tad  protams jalien caur uzstādījumiem  iekš lietotnēm un no turienes  var palaist mobīlo versiju...!Talāk ar lmt vadības pulti neko nevar izdarīt ...Jābūt pele,tad atkal var manipulēt... Līdz bildei neesmu ticies jo koleģis nav iedevis paroli lai ko varētu palaist!

Vispār -vai kāds  šo Go3 skatās caur lmt bunduli ?

Palasīju play veikala atsauksmes  - Tur  tikai pārsvarā sliktu vien saka...ka pati pa sevi ta go3 lietotne nav lietojama? Ir vērt uz lmt bunduli laist to go3!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

vajag ieiet datorā profilā un to kodu ko rāda tv ievadīt, tad aktivizēsies iekš tv...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.go3.android.tv&hl=lv

 

šī ir priekš androīd tv...

 

https://go3.lv/subscriber/connect-tv - šajā lapā pievieno ierīci... kodu atradīsi, kad palaidīsi app uz tv

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , CAP teica:

šī ir priekš androīd tv...

 

https://go3.lv/subscriber/connect-tv - šajā lapā pievieno ierīci... kodu atradīsi, kad palaidīsi app uz tv

Jā tiešām to iekārtu piefiksē iekš go 3 lapas... Kautkas līdzīgs OTT plyer reģistram iekš datora kur tu vari piesaistīt  savus gadžetus....un playlistes!

Tikai vēlāk atkal gribēja lai piereģistrēju  savu iekārtu ar  kooda palīdzību....!    Vai tad nebij  jābūt tā,ja es piereģistrēju savu iekārtu tad jebkurā laikā ieslēdzot jadarbojās līdz pats nenoņem iekārtu !? Jeb tas ir tās  gļuks par ko cilvēki sūdzās play veikalā?

Aaa noteikti tas ir tas 5 iekāertas ,testējoties tur jau bija vairakas iekārtas  -tāpēc varbūt viņu izstūmā arā ja parkāp tas noteitkās 5 iekārtas!

 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Chocoton teica:

jadarbojās

man darbojas, bet man nu.. man nav 5+ iekārtu, nodzēs sākumā liekās un tad pievieno īsto.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CAP teica:

man darbojas, bet man nu.. man nav 5+ iekārtu, nodzēs sākumā liekās un tad pievieno īsto.

Vis kārtībā  - tā ar izdarīja!Es kolēģim prasīju,kālab ņēma tādu tv.! Izrādās,jau no viasat laikiem  ir to klients,laikam tagat" home play"Pienāca laiks atkal  jaunam līgumam!Šis itkā nevisai vairs gribējis-zinot ka tā var nosist cenu - tad šie piekukuļojuši šādā veidā.15 eiro home play un go3 5 iekārtām par 3,50ero! Nezin vai tikai nav zemūdens akmeņi!

Pa  cik kolēģis iedeva piekļuvi,dabūju ta kārtīgi iepazīt to  tv. Nu tv 360 un STV tur nav,bet biku iepriecināja tā lieta ,ka ja tev pašvaks internets TV automatiski pielagojās,protams sliktāka kvalitāte,bet neģorgā!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...