Jump to content

Radio


osis2
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Man kad bij LoraWAN antena uzlikta uz šķūnīša jumta, tad vairāki cilvēki pieklauvēja pie durvīm, lai uzzinātu kas tā par antenu. 😂

Man vienu brīdi bija kādas 5 antenas, lielākā bija teleskopisks stienis 6,5 m un sānu zari pa 2,7 m (atsvari). Es gan neatskaitījos interesentiem kas un kāpēc... :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau jautā, kapēc neizstāstīt?

Reka arī Zin interesē 😂

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nu man uzreiz bij skaidrs kas tā par antenu, bet Zin Didzim jautāja, pieklājības pēc paklusēju, bet Didzis tā arī neieradās uz diskusiju, laikam aizņemts... :(

Link to comment
Share on other sites

Nebija laika forumā tusēt, ķēru pēdejās siltās dieniņas ar darbiem. Šito zirnekļantenu izmanto radioamatieri. Antenas vienīgā priekšrocība ir neliels gabarīts un var uz savas mājas jumta uzlikt. Cirādāk jāiet pilsētā pie kaimiņiem un jālūdz viņu teritorijā atsiet īsviļnu antenas galus. Kaimiņi dažādi un var sākties runas par 5G,apstarošanu, folijas cepurītēm un tā tālāk. Gadās jau arī problēmas no radioamatieriem. Piemēram ķīniešu dažas darortumbiņas perfekti detektē radioamatiera blakus raidītos signālus. Ķīnieši ekonomē uz visa un par kautkādiem radiotraucējumu filtriem nemaz nerunāsim viņu izstrādājumos. Tad nu rodas konflikti ar amatieriem, tādi paši, kad kaimiņa suns piedibens pagalmu, vai kaķis ņaud pa nakti un neļauj kaimiņam gulēt.

Labots - Didzis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...