Jump to content

Second hand veikali


Kitai
 Share

Recommended Posts

Second gan nebūs, bet es kaut kā sporta šmotkas esmu pasācis iegādāt iekš Zero Outlet VEF tilta pakājē. Kaut ko vēl var iepirkt Dominā iekš Sportlanda bazāra, kur nocenota Sportlanda prece iet.

No Second Hand šo to esmu nopircis iekš KiloMax. Bet tur bieži jāšiverē, lai kaut ko jēdzīgu paķertu.

Bet kopumā jā - Sportlandā cenas ir neadekvātas.. tā prece lielāko ties nav tik laba attiecībā pret to, cik tā maksā.

Link to comment
Share on other sites

Sportland bazārs ir čerņa, vakar biju - tur cenas tādas pat kā pašā Sportlandā. Tikai uzlikts ka atlaides -70%. :D

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad ieej lielajā elkorā, tur atlikumi no iepriekšējās kolekcijas iet ar labu atlaidi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Apskatot cenas uz apaviem, neizskatas ka tur būtu īpaši dārgāk ka citur (salīdzinot ar UK).

Tik tas ka nekādas jēgpilnas atlaides nav manāmas un arī izvēle faktiski nekāda, Adidas ir kadi 50 dažādi modeļi apvidus skrirešanai - tur knapi 3 piedāvājumā. Tieši tādas pašas Adidas apvidus škriešanas kedas, kādas nopirku pirms nedēļas maksā EUR 170, te pa pilnu cenu apm GBP 140, bet nu pa pilnu cenu jau nu nepirktu, internetā atradu pa 80. Tāpat arī sportzāles kedām.

Parējam visam cenas arī visai līdzīgas. Vienkārši brendīgās šmotkas tagad dārgas, ja neskaita visādus SportsDirect kreisos brandus- Karimor utt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Kitai teica:

Tikai uzlikts ka atlaides -70%. :D

Tas ka atlaides līdz 70%, tas ir prasts marketings. Ja vienai precei no 10K ir tie 70%, tad melots jau nav.😁 

Ir lietas ko tur var dabūt lētāk. Bet pa lielam izskatās, ka Sportlandā sākumā ir 300% uzcenojums, un tad jau uz atlaidēm sanāk, ka tirgo par standartu.

pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

Apskatot cenas uz apaviem, neizskatas ka tur būtu īpaši dārgāk

Apavi tieši varbūt nav, bet nu drēbes gan ir jāsaka - kosmoss. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bērnam arī pirms skolas meklējām sporta apavus. Olimpijā sportland outletā bija dārgāk kā sportsdirect un Sportland Spice.

Bet tā, laipni lūgts viajurmala :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Stasss teica:

Zero Outlet VEF tilta pakājē

+1 Es arī tur šo to esmu sapircies par jēdzīgām cenām.

 

Tomēr pāris pēdējos ikdienas apavus esmu ņēmis SportsDirect. Lielākoties tiem modeļiem, kas man patīk, tur ir laba cena bez nekādas atlaides. Bieži vien viņu interneta bodē ir dārgāk, kā uz vietas veikalā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu vislētāk tomēr ir no kāda ārzemju veikala sūtīt.  Parasti noskatu kādu modeli, un tad cjekoju pa uzticamiem veikaliem, kad ir atlaides un cena ir apmierinoša. Ja baigi nedeg tā prece..  Divas dienas atpakaļ Amazonē bija kaut kādas atlaides.  Paņēmu GORE ražoto velo jaku ar visiem gorotex utt  labumiem pa saldu cenu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

zmantojot perceu.lv?

Pāris reizes esmu to izmantojis, pat neskatoties uz to, ka ārzemju neta veikals sūta pa taisno.

Bet pārsvarā cenšos izmantot pārdevēja piedāvāto piegādi.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , riebeklis2012 teica:

Pēc mēneša būs vaļā Decathlon's

decathlon.pl  + perc.eu

Link to comment
Share on other sites

versatile

Adidas outlet Barona ielā ir sakarīgs.

Arī gaidu Dekatlonu, ir saraksts ar tieši tur pērkamajām lietām :D Bet tur, protams, ir tieši tāpat kā visos citos "zemo cenu" veikalos - par ko samaksā, to saņem.

 

Sporta drēbes sekondhendā laikam nepirktu, tomēr sportojot svīst pastiprināti un ne līdz galam to var izmazgāt, nebojājot pašu drēbi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

tomēr sportojot svīst pastiprināti un ne līdz galam to var izmazgāt, nebojājot pašu drēbi.

Sporta drēbes  mazgāju ar speciālo sporta drēbēm paredzēto līdzekli, ceru ka tas ir vismaz savādāks, nekā parastie mazgājamie līdzekļi. Ka nav iepildīts tikai citā pudelē un saturs tas pats 😀

Link to comment
Share on other sites

versatile

Sporta līdzeklis nesatur mīkstinātājus un lielākas daļiņas, tādejādi neaiztaisa membrānas poras - tas vienīgais sakars ar saudzīgumu. Varbūt ir kaut kādas smaržvielas un tā.

vienkārši paskatoties, kā citreiz piesvīdis krekls vai velobikses pēc kāda garāka izbrauciena vai kaut vai vienkāršas vingrošanas, nu nē, lietotus nē.

Link to comment
Share on other sites

Nu es arī pret lietotām sporta drēbēm, apaviem. It sevišķi XC mēģina pārdod lietotas velobikses, ko velk uz plikas miesas, tas pampers tur tā pielikts ir, ka mazs neliksies. Tās sporta drēbes nopērc normālas un kalpo gadiem un nemaksā jau kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

Skrienamos apavus parasti arī iesaka mainīt apmēram reizi 800km, man tas faktiski sanāk reizi gadā. Pirkt lietotus priekš skriešanas neizklausās saprātīgi, ganjau citām tas pats. Parasti skrienu vieglu ofroadu, orientēšanās, pa kautkādām takām, vai ar'pa parku, kur miksēts asfalts/mazliet dubļi/slapja zāle.

Adidas "labās" kedas gan man kalpo gadus 5 mierīgi, tik tas ka vienkārši fiziski nodilst, bet nu parasti kādu gadu paskrienu, pēctam novalkāju "lidz galam" vienkārši ikdienā un tad jau beigās pa saimniecības darbiem. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kaads teica:

ko velk uz plikas miesas, tas pampers tur tā pielikts ir, ka mazs neliksies

Vēl jau ja vasarā kādas 4 -5 stundas no vietas izbrauciens, tad vēl krēmu pasmērē, lai pakaļu pārāk nenoberž.

Man tie "šamiji" (chamois) vesels maiss ar vecajiem, ja kāds grib nopirkt, tad varu pārdot :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...