Jump to content

Cieta disks pazud un paradas


mxk
 Share

Recommended Posts

Labdien, atvainojos jau ieprieks par garumzimju neesamibu

 

Tatad problema ir tada, ka kompim ik pa laikam paradas un pazud HDD, dazreiz var paris dienas no vietas stradat bet dazreiz ik pec 1 minuutes pazud.

 

Kas ir meginats:

 

  • Mainits cietais;
  • Mainits SATA kabelis;
  • Mainiti porti;

 

Problema uzradas kad tika apgreidots CPU;MOBO;RAM.

 

PC Specs:

 

Ryzen 7 3700X

RTX 2070

MSI B450 GAMING PLUS MAX MS-7B86

 

Ja vel vajag kadu informaciju, padodat zinu.

Labots - mxk
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja tāda pati problēma arī ar citu vadu un hdd, tad saki vecai mātei ardievas. Un laiks sev meklēt jaunu mātīti. 

 

Vari mēģināt bios apdeitot, bet man nešķiet, ka tik triviāli būs tā problēma atrisināma. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Ja tāda pati problēma arī ar citu vadu un hdd, tad saki vecai mātei ardievas. Un laiks sev meklēt jaunu mātīti. 

 

Vari mēģināt bios apdeitot, bet man nešķiet, ka tik triviāli būs tā problēma atrisināma. 

Var mēģināt BIOS update. 

 

Kādam var būt vēl ir ieteikumi? 

Link to comment
Share on other sites

Vismaz atbildi, ko no ieteiktā esi mēģinājis. Man tā bija vecajam datoram, ka HDD ik pa laikam pazūd. Tagad cits dators. Problēma visdrīzāk vai nu ar mātesplati vai HDD.

Link to comment
Share on other sites

BIOS update noteikti jāveic.

 

Var gadīties, ka event vieweris uzvedina uz kādām domām par problēmas cēloņiem.

 

Device managerī der iemest aci, vai nav kāda izsaukuma zīme, bet šāda veida problēmas būs redzamas arī Event viewerī.

Ja Windows instalēts no nulles uz šīs mātes ar visiem AMD/MSI draiveriem, tad softa gļukiem nevajadzētu būt, bet šādu opciju nevar izslēgt, ja pus kompi nomaina nepārinstalējot Windows.

 

Baroklis var būt dažādu gļuku iemesls - sevišķi ja vecs/lēts/mazjaudīgs. Ja ir kur aizņemties, tad es laikam sāktu ar to - vismaz 650Wt un labu (piemēram, Corsair, Seasonic, EVGA)

 

Ja runa ir par primāro disku, tad var apsvērt pāreju uz M.2 disku  - būs krietni ātrāks par SATA un 512GB sanāks lētāk nekā nomainīt māti.

 

Labots - Boņs
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nomigrēju intel haswell ar amd gpu un hdd uz ryzen ar nvme un nvidia. Nekāda pārinstalēšana vai kas nebija vajadzīga un viss tip-top.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...