Jump to content

Aser aspire 3 A315-33 BOOT


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Radās niance,ieliekot šinī jaunu SSD Dators neatrot boot decais!Ieejot paša BIOSa iekartu redz!

Arī flesku neatrod ,vari tur aktivizēt to "supervisor pasword"  boot disablot ,enablot,nevella nesanāk!_No dusmām to SSD sainstalēju  ar savu stacionaro...,bet nesanāk  bootot...uz laptopa!

Varbūt kāds var pamest smalkāku pamācību ...kā pareiz jarīkojas-?!Savādak yotua visādi indieši tur demonstrē,bet katrs savādāk!

Pirmo x tāds laptops trapās  kur kautkādi "supervisor pasword" jaaktivizē!!!

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā vajag saprast kas laptopā ir uzlikts- Legacy vai UEFI boot un kādai modei uztaisīta install fleška. Visdrīzāk laptopā UEFI stāv, tādā gadījumā vajag UEFI install flešku sagatavot. Un atslēdz Secure boot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , markei teica:

Legacy vai UEFI

Nav tur tāds  Legacy no viņa ne smakas,tikai UFEI!!!

Karoč  bija viens  video ar tieši tādu modeli-atradīšu ielikšu....!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Tieši šitāds BIOS !BIOS jau ir vairākiem tāds ,ir ar savadākām funkcijām,bet manā gadījumā tieši šads !

Manā gadījumā vaidzētu uzdabūt lai jau sainstalētais HDD booto no laptopa! Jeb  uz šo laptop tas joks neiet cauri kad sainstelēts uz cita PC !?Win 10 taks saožot  citu sistēmu pats sameklē  vaidzīgos draiverus! 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, maiss teica:

Uztaisi flešku ar šo yumi programmu. Nav bijusi ierīci kas neņemtu šo pretī.

https://www.pendrivelinux.com/downloads/YUMI/YUMI-2.0.7.5.exe?_gl=1*16m0i2m*_ga*YW1wLXIzazIwWjFndHdIY0VVVVFOSHJXRzAxb0dVR1gzYTFOUUZzbEtYNmZfSDRqbzdhNDQ1OUVHX1JpUkFTYWxKRUc.

 

 

Aaa un pamaini usb portus

Es te visu  no sākta gala izdarīju kā tas Indietis rādīja ar  Rufus es tik pamanīj ka šis iekš rufus iemeta "winrara" failu iekš kura windows 10,bet es no  vienkārši lejuplādēta ISO ....,bet arī ka UEFI...

Arī nulles emocijas -esmu izprovējis visus 3 USB portus flashku neatrod !!! A uz  cita datora atrod!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , maiss teica:

Nav bijusi ierīci kas neņemtu šo pretī.

Nu tagat provēju iekopēt ,bet tur tik daudz tās iespējas - uzliku windows multibot 7/8/10 tad manīs kas sanācis! Tāda sajūta ka USB porti nestrādātu-mošk piejūgties pie  cieta diska SATA portiem ar USB diskdzini!!! HDD sistēma redz!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , maiss teica:

Tev vajag single windows 10. Fat32

Nu tad būs jaatkārto jo uzliku to Fat 32 ,bet pie tām daudzām iespējām multiboot windows 7/8/10 

Ev ,bet tai smirdīgajā BIOSa tie manevri vienalga javeic ,ko tas čingacgūks savā  video rāda!?

Izprovēju -nekas ne BIOSa pie boot nav redzams -tā pat Boot menu ar  tukšums!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

 Nekādu rar failu viņš nemeta, vienkārši winrar arī iso failu parāda ar rar ikonu.  UEFI izvēlējies, bet neaizmirsti, ka ir MBR vai GPT varianti. Tas induss tur kameru tik ātri un haotiski kustina, ka nevar saprast kas un kā, bet 99%, ka kaut ko BIOSā ne tā esi saķeksējis. Nekādas paroles gan tur nav vajadzīgas, ja nav sevišķa nepieciešamība, pietiek ar lietotāja paroli Windowsā.

 Kas notiek, ja startējot spaida F8, F11 vai kuru nu Aceram vajag, lai atvērtu izvēlnes sarakstu no kā boototies?

Ar Rufus nekad nav bijušas problēmas izveidot, tavai problēmai lieku vainu uz BIOS konfigurēšanu.  Jā, vai lapsim tikai USB3 ? Bija laiki, kad USB3 sāka darboties tikai, kad uzinstalēja draiverus, jāinstalē bija caur USB2, bet tas senos laikos.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , raiviic teica:

Jā, vai lapsim tikai USB3 ? Bija laiki, kad USB3 sāka darboties tikai, kad uzinstalēja draiverus, jāinstalē bija caur USB2, bet tas senos laikos.

Nujā ka 3 USB porti  ,parast ar tiem  ziliem problēmas ,bet izmeiģināju visus 3 -nu indus tur  uzlika MBR BOIS partino UEFI 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , maiss teica:

Ar šo progu beidzot vis panesās -jau instalēju :)   Single win 7/8/10  vis smuki palaidās uz stacionarā  un uz šo kropli ar  beidzot vis  griežas....

Paldies jums !!! Indietim gan,ja satiks,pa rīkli,par maldināšanu!!!

Labots - Chocoton
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Firefox pret Chrome 1:0.    Chrome nobloķē, FF - bez problēmām (un nav pirmais tāds gadījums ar Chrome). Sākumā nodomāju ka antivīruss un lejuplādēju, pārstartējot uz Mint (un FF). 

 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ggg97 teica:

bet ar Yumi var multiboot flešku uztaisit

Es par šadu flashkas progu nezināju -mana fleska vispār bija sagatavota ar "WinSetupFromUSB_1-0-beta8 " nekad nebiju saskāries ar problēmu ka neatrod!!!

Cik nopratu ka ar  YUMI iemaukta fleska  der  turmāk visiesm... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Chocoton teica:

Cik nopratu ka ar  YUMI iemaukta fleska  der  turmāk visiesm... 

Nezinu par derēšanu visam, bet patīk ka var tajā fleška caur šito salikt dažādas linux distras, dažādus rescue live cd, windows dažādus. Tāda fleška Na vsje slučaji. Un plus tas ka ja nav iso viņš pats datubāzē atrod un nokačā.(nezinu vai visam)

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , raiviic teica:

Firefox pret Chrome 1:0.    Chrome nobloķē, FF - bez problēmām (un nav pirmais tāds gadījums ar Chrome). Sākumā nodomāju ka antivīruss un lejuplādēju, pārstartējot uz Mint (un FF). 

 

Untitled.jpg

Nezin mans tikai Chrome izmanto - jo tieši tā ka tev ar  chromi ,tā man  ar mozilli problēmas!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...