Jump to content

Vēlos iegādāties jaunu telefonu


Reinis B
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Esmu nolēmis iegādāties jaunu mobilo telefonu, jo esošajam (Xiaomi Mi PLAY) ir lielas problēmas ar internetu. Citiem man apkārt ar to pašu Tele2 pieslēgumu viss iet kā vajag, bet man vispār nevelk. Ļoti reti ir 4G.

 

Budžets man ir Līdz 350 eiro. Nezinu vai gribu Xiaomi, jo baidos, ka varētu būt tādas pašas interneta problēmas, lai gan zinu, ka paši tālruņi ir diezgan labi, ja salīdzina cenu un to, kas tajos iekšā.

 

Šobrīd noskatīju šādu tālruni - https://www.1a.lv/p/samsung-galaxy-m31s-6-128gb-mirage-black/9923?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

Man uzreiz rodas jautājums, kāpēc viņš ir tik nepopulārs un nekur Latvijā neesmu atradis, ka tirgotos kāds aksesuārs tieši šim modelim (vāciņi, stikliņi utt..) 

Varbūt kādam ir pieredze ar šo telefonu un var padalīties ar to? Kā arī esmu atvērts citu telefonu apsvēršanā, manā noteiktajā budžetā. Ja ir labas atsauksmes un kādam izdodās mani pierunāt, iespējams, der arī Xiaomi.

 

Paldies jau iepriekš :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es ņemtu p 30 lite vai p 40 lite jo smiekligi zemas cenas un wow. p40 jo vajag tikai prieks sarunam un hotspotam

samsūdi, ja nav flagmanis, tad nav ko skatīt. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
1 stundu atpakaļ, Reinis B teica:

Ļoti reti ir 4G.

SIM karti esi mainījis?

Man Xiaomi labi strādā jau trešo gadu, nemaz netaisos mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Mani pieci centi par xiaomi - labāk tomēr nē. Dzīvoju laukos un tuvākais lmt tornis ir 5km. Ļoti bieži pārtrūka sarunas. Nu ļoti bieži. Kur stiprāks signāls(pilsētā un torņu tuvumā) tur tāda problēma netika novērota. Minu, ka tā ''pārtrūkšana'' saistīta ar telefona pārslēgšanos no 4g uz sarunu 2g. Bet tas tikai mans diletanta minējums. Baterija pēc 2,3 gadu lietošanas izbeidzās pavisam - ar 70% sarunas laikā mira nost.

 

Nomainīju uz Moto g8 power, pagaidām nekādi lieli kašķi nav justi. 

 

Edit: pavisam aizmirsu pieminēt, ka iepriekšējais modelis bija Redmi Note 4

Labots - Msnikss
Edit
Link to comment
Share on other sites

Reinis B
(labots)
Pirms 14 minūtēm , Stepselis teica:

SIM karti esi mainījis?

Man Xiaomi labi strādā jau trešo gadu, nemaz netaisos mainīt.

 

Jap, pirms ~gada mainīju. Varbūt 2. Tas taču nav sen? Varbūt man vienkārši tas Xiaomi modelis kaut kāds kreisais. Vienu brīdi reklamēja 1a.lv, tagad tur un  pat īsti nekur citur nevar nopirkt, tikai 2 vai 3 dīvainos veikalos, kuros tāpat neko nekad nepirktu. Varbūt tāpēc izņēma no tirgus? 

 

Pirms 12 minūtēm , Msnikss teica:

Mani pieci centi par xiaomi - labāk tomēr nē. Dzīvoju laukos un tuvākais lmt tornis ir 5km. Ļoti bieži pārtrūka sarunas. Nu ļoti bieži. Kur stiprāks signāls(pilsētā un torņu tuvumā) tur tāda problēma netika novērota. Minu, ka tā ''pārtrūkšana'' saistīta ar telefona pārslēgšanos no 4g uz sarunu 2g. Bet tas tikai mans diletanta minējums. Baterija pēc 2,3 gadu lietošanas izbeidzās pavisam - ar 70% sarunas laikā mira nost.

 

Nomainīju uz Moto g8 power, pagaidām nekādi lieli kašķi nav justi. 

 

Es arī nedzīvoju Rīgā, bet man zvanot problēmu nav, tikai ar internetu. Rīgas centrā jau ir, arī mājās ir, bet ir daudz vietas, kurās nav internets. Kaut kāds E vai H+ knapi ir, bet ar to 10minūtes jāiet kādā lapā un paveicās, ja tā vispār arī tad ielādējas.

Labots - Reinis B
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
1 stundu atpakaļ, erglis4 teica:

es ņemtu p 30 lite vai p 40 lite

Lite variantiem pēc p20 lietošanas ir 2 mīnusi pēc pieredzes:

- kamera krietni apgraizītāka nekā pilnajam variantam

- telefons pēc pēc vairākkārtējiem apdeitiem paliek bremzīgs. Visādi citādi viss funkcionē ok.

 

Paziņas nesen nomainīja Huawei uz Samsung un teicās, ka pēdējie modeļi galīgi nerullējot.

 

Sieva lieto P30 Pro. Vienīgais čakars ir ar liekto ekrānu, neviens aizsargstikls neturās virsū.

Link to comment
Share on other sites

1.One plus Nord

2.Realme 6 Pro

3.Pixel 4a 

5.Poco X3

6.Realme 6

 

No Realme nav pamata raustīties, tas ir bbq ražojums, tas pats kas one plus

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Reinis B teica:

 

Jap, pirms ~gada mainīju. Varbūt 2. Tas taču nav sen? Varbūt man vienkārši tas Xiaomi modelis kaut kāds kreisais. Vienu brīdi reklamēja 1a.lv, tagad tur un  pat īsti nekur citur nevar nopirkt, tikai 2 vai 3 dīvainos veikalos, kuros tāpat neko nekad nepirktu. Varbūt tāpēc izņēma no tirgus? 

 

 

Es arī nedzīvoju Rīgā, bet man zvanot problēmu nav, tikai ar internetu. Rīgas centrā jau ir, arī mājās ir, bet ir daudz vietas, kurās nav internets. Kaut kāds E vai H+ knapi ir, bet ar to 10minūtes jāiet kādā lapā un paveicās, ja tā vispār arī tad ielādējas.

Redmi note 3 pirms gadiem trijiem laikiem pirkts Evelatus plauktā.  Kautkā nesadraudzējos, pēc dažiem mēnešiem tepat nosolīju lietotu Samsung Note 3, 

 

pamata problēmas bija - xiaomi nedarbojās sarunu ieraksti un kontaktu pārvaldība bija vājprātīga  (man vairāki tūkstoši kontaktu un search algoritms bija tendēts atrast jebkādu kombināciju) 

vēlāk lietoju abus paralēli, xiaomi kā nav un kameru, jo patika HDR režīms. 

tad pamazām ievēroju, ka vienādos apstākļos xiaomi regulāri ir problēmas ar tīkla pārklājumu salīdzinot ar samsung note. 

 

Iespējams, neatbilstošs vietējam rēģionam, nezinu. Augstāk aprakstītā pieredze iekrita acīs. 

Link to comment
Share on other sites

Autoram nav gadījumā LMT?

Mums pēdējā laikā internets pēc speedtest datiem up/down 1mbits apmēram. Blakus bite nomēra tam ap 100 mbitiem.

Sākumā šķita telefons vainīgs, huyweys tikko nomainīts, uz A71 samsūdu.

Zvans LMT, šie saka viņiem viss labi. Šis ātrums ir gan Rīgā gan patālu no guberņas aizbraucot, ieteica vienīgi sim karti samainīt..

Pieslēgumam kādi 5 numuri bezlimits, citam telefonam tas pats novērots.., zvans LMT saka par to pašu sim karti, bet telefons tikko noslīcināts un jauns ar jaunu sim karti tagad. Rausta plecus un neko nezinot, neinteresē..

Griež nost šamie vai kas tur nezinu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Reinis B teica:

Citiem man apkārt ar to pašu Tele2 pieslēgumu viss iet kā vajag, bet man vispār nevelk. Ļoti reti ir 4G.

Laikam tele.

Link to comment
Share on other sites

Reinis B
Pirms 27 minūtēm , kicker teica:

Autoram nav gadījumā LMT?

Mums pēdējā laikā internets pēc speedtest datiem up/down 1mbits apmēram. Blakus bite nomēra tam ap 100 mbitiem.

Sākumā šķita telefons vainīgs, huyweys tikko nomainīts, uz A71 samsūdu.

Zvans LMT, šie saka viņiem viss labi. Šis ātrums ir gan Rīgā gan patālu no guberņas aizbraucot, ieteica vienīgi sim karti samainīt..

Pieslēgumam kādi 5 numuri bezlimits, citam telefonam tas pats novērots.., zvans LMT saka par to pašu sim karti, bet telefons tikko noslīcināts un jauns ar jaunu sim karti tagad. Rausta plecus un neko nezinot, neinteresē..

Griež nost šamie vai kas tur nezinu.

 

Man Tele2. Bet nu jā, izklausās,ka tev LMT vairāk kaut ko čakarē.

Pirms 46 minūtēm , Usins teica:

Redmi note 3 pirms gadiem trijiem laikiem pirkts Evelatus plauktā.  Kautkā nesadraudzējos, pēc dažiem mēnešiem tepat nosolīju lietotu Samsung Note 3, 

 

pamata problēmas bija - xiaomi nedarbojās sarunu ieraksti un kontaktu pārvaldība bija vājprātīga  (man vairāki tūkstoši kontaktu un search algoritms bija tendēts atrast jebkādu kombināciju) 

vēlāk lietoju abus paralēli, xiaomi kā nav un kameru, jo patika HDR režīms. 

tad pamazām ievēroju, ka vienādos apstākļos xiaomi regulāri ir problēmas ar tīkla pārklājumu salīdzinot ar samsung note. 

 

Iespējams, neatbilstošs vietējam rēģionam, nezinu. Augstāk aprakstītā pieredze iekrita acīs. 

Man arī tā šķiet, ka tas Mi PLAY vienkārši nebija īsti paredzēts šim reģionam, tāpēc arī vairs nekur nopirkt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, salīdzinot ar ko, saku, ja ņem vidējo klasi, cenas ziņā, tad jālasa, ko kristabs no kursora raksta...

 p40 lite vai tik nebūs jau labāki par veco p 20 pro flagmani? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , maiss teica:

5.Poco X3

Ru forumā (4pda) daži lietotāji atrakstās par problēmām ar sakariem (gan balss , gan datiem), gan uz RU, gan uz EU ROMa.

No personīgās 24h lietošanas pieredzes;

Telefonam ir stereo skaļruņi, taču lai to panāktu, kā otrais skaļrunis tiek izmantots sarunu skaļrunis, kurš arī sarunu laikā ir dzirdams apkārtējiem un otra šī stereo realizācijas metodes īpatnība ir, ka tā dēļ skatoties filmas/video, klausoties mūziku vibrē aizmugurējais vāks - man personīgi ,turot ierīci rokās, pagaidām šķiet nepierasti.

Pagaidu risinājums, deliktātām sarunām izmantot austiņas vai sarunas laikā noregulēt skaļumu uz minimālo.

No softvāriskajām īpatnībām .. dīvainības ar ekrāna spilgtumu automātiskajā režīmā. Ja iepriekšējam tālrunim (Xiaomi redmi note 3 pro) ar spilgtuma regulatoru varēja iestatīt minimālo/bāzes spilgtumu (vai spilgtuma offsetu) ar kuru tad tika operēts automātiskajā režīmā, tad Poco X3 šādā pat scenārijā pēc kāda laika šo iestatīto spilgtumu "aizmirst" un pamodinot tālruni sagaida ļoti tumšs ekrāns.

Pagaidu risinājums - atslēgt automātisko spilgtuma regulāciju (citi pat to iesaka darīt akumulatora darbības laika pagarināšanai) un spilgtumu regulēt manuāli.

Ja pa 180 EUR (no Ķīnas akcija+punktu atlaide un kešbeks) uz tiem bagiem/fīčām varētu pievērt acis, paciest, taču pa ~260Eur (6/128GB versijas LV cenu)es labāk pagaidītu ,vai un kad tie tiks izlaboti.

Link to comment
Share on other sites

Reinis B
(labots)
pirms 17 stundām , maiss teica:

1.One plus Nord

2.Realme 6 Pro

3.Pixel 4a 

5.Poco X3

6.Realme 6

 

No Realme nav pamata raustīties, tas ir bbq ražojums, tas pats kas one plus

 

Pixel 4a Latvijas veikalos kaut kur nopirkt vispār var?

Labots - Reinis B
Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 22 stundām , Reinis B teica:

Budžets man ir Līdz 350 eiro

Ja ir iespēja pielikt klāt pie budžeta 50, sanāks Oneplus Nord. Tas varētu būt labāks par visādiem xiaomi, poco un hujovajiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Reinis B
(labots)

https://www.amazon.com/Google-Pixel-4a-Unlocked-Smartphone/dp/B08CFSZLQ4/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=google+pixel+4a&qid=1601995547&sr=8-2

Cik safe ir pirkt šo telefonu amazonā?

 

Nevermind, tur nav izdevīgi pirkt, tad labāk sanāk caur Google UK store sūtīt.

 

Pirms 48 minūtēm , androidz teica:

Ja ir iespēja pielikt klāt pie budžeta 50, sanāks Oneplus Nord. Tas varētu būt labāks par visādiem xiaomi, poco un hujovajiem.

Mani kaut kā vairāk piesaistīja Pixel 4a, ņemot vērā to, ka spēles uz telefona nespēlēju vispār un tas performance tik mega liels nav vajadzīgs.

Labots - Reinis B
Link to comment
Share on other sites

Pukinens
2020.10.5. , 19:23, Reinis B teica:

Es arī nedzīvoju Rīgā, bet man zvanot problēmu nav, tikai ar internetu. Rīgas centrā jau ir, arī mājās ir, bet ir daudz vietas, kurās nav internets. Kaut kāds E vai H+ knapi ir, bet ar to 10minūtes jāiet kādā lapā un paveicās, ja tā vispār arī tad ielādējas.

Telefons ir "apvākots"?

Man bija precīzi šitāds gadijums ar iepriekšējo aparātu. Pie vainas izrādijās stilīgais bumperis.

Link to comment
Share on other sites

Reinis B

Cik safe ir pirkt Pixel 4a no Google store caur Germany vai UK? Tad doma ar Perceu pakalpojumiem nogādāt Latvijā. Problēmām ar internetu utt, jau nevejadzētu būt vai ne? Tie paši sakaru standarti, kas te.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...