Jump to content

Mainu SODIMM PC3L pret DDR3


billy
 Share

Recommended Posts

Iemainīšus SODIMM DDR3 PC3L(1.35V) 4Gb vai stacionārā DIMM DDR3 4Gb 1333/1600Mhz pret SODIMM DDR3 PC3 (bez L) 2x2Gb vai 4Gb ramu laptopam.

Labots - billy
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, a priekš kam mainīt 1.35v SODIMM pret 1.5v SODIMM. Pirmais ir universāls, ka der abos- gan 1.35v, gan 1.5v. Otrs der tikai 1.5v.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , markei teica:

Nesaprotu, a priekš kam mainīt 1.35v SODIMM pret 1.5v SODIMM. Pirmais ir universāls, ka der abos- gan 1.35v, gan 1.5v. Otrs der tikai 1.5v.

Priekš tam ka laptops met zilos logus uz  PC3L ramu..

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 15 minūtēm , billy teica:

laptops met zilos logus

Tie zilie logi tiek mesti ne jau tāpēc, ka rams ar L, bet gan tāpēc, ka rams, ļoti iespējams, ir bojāts.

Memtest ir iziets tam ram'am?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CosmosDC teica:

Tie zilie logi tiek mesti ne jau tāpēc, ka rams ar L, bet gan tāpēc, ka rams, ļoti iespējams, ir bojāts.

Memtest ir iziets tam ram'am?

Ar ntajiem tadiem pasiem RAM ir tiesi tadi pasi gluki..pie Win ielades nofrizo..zilie logi.Ar RAM viss ok..tie stradajusi gadiem citur un atliekot atpakal tie strada vel jo projam.Latoptam patik ka ir  1.5V.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Interesanti. Ja vien tas nav kas aizvēsturisks (zem 3rd gen Intel), tad tam tā nevajadzētu būt. Kas tas ir par klēpjdatoru un ar kādām iekšām?

Link to comment
Share on other sites

Man pašreizējā laptopā 1.5V RAM slotos ir divi dažādi 1.35v moduļi. Kā arī nekad nekur citur neesmu saskāries ar problēmu, ka 1,35v rams kkur normāli nestrādātu tikai no tā, ka ir spējīgs strādāt ar 1,35v spriegumu. Esmu tikai saskāries, ka vecāki laptopi reizēm neiet ar RAMU, kam frekvences lielākās/ātrākas. Bet tas jau neatkarīgi no sprieguma.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CosmosDC teica:

Interesanti. Ja vien tas nav kas aizvēsturisks (zem 3rd gen Intel), tad tam tā nevajadzētu būt. Kas tas ir par klēpjdatoru un ar kādām iekšām?

Ir aizvesturisks..Toshiba C660 ar i3-370M ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

es ar vairākos pirmās paaudzes i3 lapšos esmu licis 4GB ddr3l 1.35V moduļus absolūti bez problēmām, tā ka tā varētu būt kāda konkrētā modeļa īpatnība,

visdrīzāk vajag meklēt Double sided, un arī zemākās frekvences 1066 vai 1333Mhz, kas zin varbūt arī neder 4, bet 2GB moduļi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...