Jump to content

Renalt laguna dzinejs.


Neptuns9
 Share

Recommended Posts

2020.11.26. , 22:22, raivix95 teica:

Nekā tur laba nav.

Vispār ir gan: https://autostrong-m.ru/post/20-dci-m9r-prakticheski-idealnyy-dizel-ot-renault-no-s-riskom-iznosa-vkladyshey

Vismaz uzticamības ziņā - tika tā paša avota top 10: https://autostrong-m.by/post/top-10-nadezhnyh-dizelnyh-dvigatelej-2000-2010-goda-s-common-rail

Ja palasa citur atsauksmes, tad +- tā pati informācija. Protams, visādi var gadīties.


P.S. Nekāds sakars ar autora auto motoru :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

darklight

Vispār jau frančiem pa lielam ar motoriem viss ir ok, ar kuzaviem un ritošo arī. Kas nav ok - tā ir elektronika. Nav tāda brīža, kad viss strādātu - te lukturi nedeg, te logu tīrītāji atņirdzas, te pečka apstājas. Tad vispār vairs nelec, jo kaut kur kārtējais vads nopuvis. Tas gan bija mazpadsmitgadīgs Pežo kabluks, ar ko man patrāpījās drusku braukt - visām fārēm viens pēc otra vadi vienkārši nopuva un nolūza. Ā - un siģene un imobilaizers laiku pa laikam taisīja pigorus un neļāva braukt. Pastāvi, uzpīpē, mēģini vēlreiz - viss aiziet.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Līdz kādam 2000. gadam ar frančiem bija kā bija kvalitāti. Tad franči saņēmās. Vācieši, turpretī, pievilka pie frančiem, tas ir uz leju. Vismaz man tāds iespaids radies. Arī vācieši sākuši taisīt visādus "interesantus" tehniskos risinājumus, lai auto padarītu lētāku gan uzbūves ziņā, gan lai to vieglāk samontēt uz konveijera. Franči vienkārši par to domāja jau agrāk :)

pirms 7 stundām , darklight teica:

Tas gan bija mazpadsmitgadīgs Pežo kabluks, ar ko man patrāpījās drusku braukt

Tur jau tas āķis, tas bija darba auto, kuru neviens gan jau īpaši neuzpasēja, izgājis caur n šoferiem un pat īpašniekiem.

Un vispār, man tā šķiet, ka pret tiem frančiem vispār tā attieksmes tāda, dēļ tā, ka tie lētāki. Jā, pirmais to nopērk, kaut cik uzpasē (ja vien tas nav pa pilsētu lauzāmais auto), tad to pa lēto nopērk vēl kāds students vai viesstrādnieks, tad to nedaudz uzpucē, un tad tas vēl tiek atvests uz Latviju. Un tad ir teikas par sliktajiem frančiem.

Nez, var jau būt ka kļūdos.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Sleepy teica:

No Vācijas, universālis, 15 gadu vecs un tikai 230k. Nē nu var jau laime gadīties. Ved uz kādu servisu, lai uzmet aci kāds speciālists. Ja nekas traģisks nav manāms, tad ņem tik ciet.

Ja tīri tā, tad man 2008. gada grand scenic pie tāda nobraukuma vadītāja sēdeklim apakšā maliņa jau bija saplaisājusi. Šim izskatās vesela. Lai gan elkoņbalsts nez kāpēc gaiša krāsā. Renault stūrei tā mākslīgā āda labi iepirkusies tajos gados, tā praktiski nenodilst. Ja ir nodilusi, tad tur ļoti daudz km nobraukti. Bagāžniekam nav pārsega, arī tur pie aizmugurējiem sēdekļiem apakšā tie pārsegi tādi nolocījušies. Pieļauju, ka bieži bagāžas nodalījums izmantots pēc pilnas programmas.

Vajadzētu kārtīgi apskatītes kas notiek zem bampera, jo tur katra plastmasas kņope savādaka, un tas jau ir ļoti aizdomīgi. Visticamāk priekša bijusi sista, remontēta kaut kur citur (LT?), jauns bamperis, un tad nu katra kņope pielasīta kāda nu gadījusies. Lai gan numurzīmju rāmīši abi vienādi un no Vācija, tā savā ziņā laba zīme, bet atkal, tie ir uzņēmuma rāmīši, tas ir bijis kādas firmas auto. Un tad jau pats saproti, ka nobraukums tur ne tuvu nav tāds. Tā kā tur ir Austrijas vinjetes logā, un tuvākais ofiss tai firmai ir 400km attālumā no Austrijas, tad pats saproti.

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Sleepy teica:

Laguna

Vai tad tiešām citu auto nav, ka franči jāpērk. Ja vēlies universāli, tad parasti cilvēki izvēlas Volvo vai Audi. Ja tie par dārgu, tad var skatīties kaut vai Toyota Avensis vai Škoda Octavia. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ģimenei vairāki renault - gan Laguna, gan Scenic. Bračka jau apgreidojās pat uz jaunāku Laguna. Noteikti lētāk ekspluatacijā nekā tie Volvo vai Audi + cenas starpība.

 

Volvo universālis parasti man asociējas ar 400k nobraukumu, jo no zviedriem parasti svaigākus nesūta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , ju teica:

Arī vācieši sākuši taisīt visādus "interesantus" tehniskos risinājumus, lai auto padarītu lētāku gan uzbūves ziņā, gan lai to vieglāk samontēt uz konveijera.

Pat ne pēdējā laikā, bet jau 20-25 gadus. Kaut ja apskatās tos pašus B5 Passat un Audi A4. Tie risinājumi, kā ir paredzēts remontēt vienkārši iznes smadzeni. Piemēram, pēc protokola svečvadu maiņa 1.6 motoram notiek noņemot ieplūdes kolektoru ar visiem pribambasiem, jo spole ir ieslēpta zem kolektora un kolektors beidzas pie ugunssienas. Es tur izgatavoju tādu speciālu ķeksi, ar ko nomaukt un uzmaukt svečvadus vietās vai arī rocenes troses regulētāji atrodas zem izpūtēja un siltumizolācijas. Tur izgatavoju vēl vienu regulētāju pie pašas sviras salonā, kurai arī, lai tiktu klāt, jānoārda pus salons.

 

Pareizi saki, risinājumi ir tādi, lai vieglāk stellēt uz konveijera, līdz ar to remonta gadījumā arī puse auto jāapārda vienkāršu darbu veikšanai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , ivo teica:

Vai tad tiešām citu auto nav, ka franči jāpērk.

Tev taču pašam qashqai, kas gandrīz ir renis :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , ivo teica:

Vai tad tiešām citu auto nav, ka franči jāpērk

Cilvēks ir norādījis budžetu. Par to naudu lielisks auto labā komplektācijā. Vienīgi man nepatīk elektriskā rokas bremze

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki. Galvenais atstāt to automātiskā režīmā, lai regulāri darbojas. Tas no manas reālās pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Ģimenei vairāki renault - gan Laguna, gan Scenic. Bračka jau apgreidojās pat uz jaunāku Laguna. Noteikti lētāk ekspluatacijā nekā tie Volvo vai Audi + cenas starpība.

 

Volvo universālis parasti man asociējas ar 400k nobraukumu, jo no zviedriem parasti svaigākus nesūta.

No zviedriem vispār tu maz ko te dabūsi. Zviedri ļoti nelabprāt savus auto pārdod uz ārzemēm. Daudzi te nemaz negrib tādus pirkt - parasti haube nokapāta ar granti un šķembām, ko tur izmanto pretslīdei. Un nejau vienmēr universālis ir klibs darba zirgs ar nosēdušām atsperēm. Dažiem (arī man) patīk citas mazāk uzsvērtas universāļa īpašības - kaut vai laba caurredzamība pa pakaļējo logu un iespēja stiklu brauciena laikā notīrīt. Sedanam tu fig tur kaut ko redzēsi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ju teica:

No Vācijas, universālis, 15 gadu vecs un tikai 230k. Nē nu var jau laime gadīties. Ved uz kādu servisu, lai uzmet aci kāds speciālists. Ja nekas traģisks nav manāms, tad ņem tik ciet.

Ja tīri tā, tad man 2008. gada grand scenic pie tāda nobraukuma vadītāja sēdeklim apakšā maliņa jau bija saplaisājusi. Šim izskatās vesela. Lai gan elkoņbalsts nez kāpēc gaiša krāsā. Renault stūrei tā mākslīgā āda labi iepirkusies tajos gados, tā praktiski nenodilst. Ja ir nodilusi, tad tur ļoti daudz km nobraukti. Bagāžniekam nav pārsega, arī tur pie aizmugurējiem sēdekļiem apakšā tie pārsegi tādi nolocījušies. Pieļauju, ka bieži bagāžas nodalījums izmantots pēc pilnas programmas.

Vajadzētu kārtīgi apskatītes kas notiek zem bampera, jo tur katra plastmasas kņope savādaka, un tas jau ir ļoti aizdomīgi. Visticamāk priekša bijusi sista, remontēta kaut kur citur (LT?), jauns bamperis, un tad nu katra kņope pielasīta kāda nu gadījusies. Lai gan numurzīmju rāmīši abi vienādi un no Vācija, tā savā ziņā laba zīme, bet atkal, tie ir uzņēmuma rāmīši, tas ir bijis kādas firmas auto. Un tad jau pats saproti, ka nobraukums tur ne tuvu nav tāds. Tā kā tur ir Austrijas vinjetes logā, un tuvākais ofiss tai firmai ir 400km attālumā no Austrijas, tad pats saproti.

Man jau gribēšana pārgāja braukt skatīties 😱

Link to comment
Share on other sites

Bet tādi jau tie visi auto apmēram ir.

Skatos, Rīgā kaut kāds privātais pārdod pa 1300 feisliftu ar 2.2D. Tad jau aizbraukt apskatīties, paliek 1000 no tā sākotnējā budžeta ko ielikt, un būs labs auto, bet par to pašu naudu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

pašam qashqai

Tev ir nedaudz novecojusi info 😜

 

1 stundu atpakaļ, Daiļais teica:

elektriskā rokas bremze

tādas tagad ir visiem

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Mezavecis teica:

Universālim braucot pa sāli vai sniegu, pēc 10 min ir pilnīgi necaurredzams. 

Čo? Tavuprāt, tā stiklu tīramā slotiņa aizmugurē ir tīri izskata dēļ?

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Tavuprāt, tā stiklu tīramā slotiņa aizmugurē ir tīri izskata dēļ?

Ja viņu atslēdz, tad tāds rezultāts. Ja rauj augšā daudz smiltis, tad cenšos visu laiku neslēgt, lai neskrāpē logu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Vai tad tiešām citu auto nav, ka franči jāpērk. Ja vēlies universāli, tad parasti cilvēki izvēlas Volvo vai Audi. Ja tie par dārgu, tad var skatīties kaut vai Toyota Avensis vai Škoda Octavia. 

Var arī mercedesu nopirkt. Es piemēram pirmais par ko domāju ka es to mašīnu uzturēšu cik tas maksas. Un vienmer cenšos sevi noskaņot uz viss sliktāko scenāriju 

@ju malacis ieraudzīja tādus sīkums kurus es pat nebūtu pamanījis 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Sleepy teica:

ka es to mašīnu uzturēšu cik tas maksas.

Tu tiešām domā, ka uzturēt Reno būs lētāk kā Audi vai Volvo??? Ha ha.

p.s. Mercedes slikts piemērs - mūsdienās tie vairs nebūt nav kruti un dārgi auto

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ivo teica:

Tu tiešām domā, ka uzturēt Reno būs lētāk kā Audi vai Volvo??? Ha ha.

p.s. Mercedes slikts piemērs - mūsdienās tie vairs nebūt nav kruti un dārgi auto

Nejau ka kruts bet remonta izmaksas. Volvo man loti patīk v70 bet tur ir tik daudz problēmu... Un vel lukturus zog. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

lukturus zog

tos jau XC90 zog. Kādas problēmas tad ir V70? Manuprāt to ir daudz mazāk kā citu marku auto.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 24 minūtēm , Sleepy teica:

Var arī mercedesu nopirkt. Es piemēram pirmais par ko domāju ka es to mašīnu uzturēšu cik tas maksas.

Tur pirmais jāsāk domāt par rūsu :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , ivo teica:

Kādas problēmas tad ir V70?

"Jaunajiem" priekšējos lukturus zog 😕

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Daiļais teica:

Vienīgi man nepatīk elektriskā rokas bremze

Es nepirktu auto, kuram nav elektroniskas rokas bremzes. No sākuma likās jokaini, bet kad pierod, tad aizmirsti par tādas eksistenci.

Ja būtu jārausta atkal manuālā - tad jā, atpakaļ pagātnē.

1 stundu atpakaļ, Sleepy teica:

Var arī mercedesu nopirkt.

Mersedesos tak arī franču motori.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Es nepirktu auto, kuram nav elektroniskas rokas bremzes. No sākuma likās jokaini, bet kad pierod, tad aizmirsti par tādas eksistenci.

Ja būtu jārausta atkal manuālā - tad jā, atpakaļ pagātnē.

 

Tak ziemā līkumu ar priekšpiedziņu, kā bez rocenes normāli paņemt?

 

Paziņam volvo V70 2011g,  Spļaudās ar to sūdu līdz vēmienam, klučus aizmugurē nomainīt nevar, pie kompja, katra servisa nevar / nemāk. Motoriņi, aizsalst, ķīlē, sapūst. Čalis sajūsmā! Pagājušogad tikai tai mehānismā ielika vairāk nekā es pēdējos 3 gadus visas savas toyotas uzturēšanā. Nu bet katram savs, protams ja viss jauns, no salona. Un $ atļauj.

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , zmeyok teica:

Tak ziemā līkumu ar priekšpiedziņu, kā bez rocenes normāli paņemt?

 

Nav ne jausmas, pa sniegu pēdējoreiz braucu pirms gadiem 15.

Jebkurā gadījumā kā jau kāds te teica, neviens jauns auto vairs nav bez elektroniskas rokasbremzes. Tāka uztraukumam nav pamata.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Mersedesos tak arī franču motori.

Ne tikai, daļa komercauto ir tīri rebrendoti renault.

Svaigākie Smart, tas kurš, laikam, Daimler koncernā, ir tīri uz twingo bāzes.

 

pirms 2 stundām , ivo teica:

Tev ir nedaudz novecojusi info 

Nu tad palielies, kāds tagad izstrādājums, gan jau mēs tur franču pirkstu atradīsim

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ja paskatās CLA, tad tur visi motori, kas zem 2.0 ir Renaulti. Acīmredzot Mersim nav vēlmes vai finansiāli pamatoti pašam tur kautko gudrot.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ju teica:

kāds tagad izstrādājums

Tīrs VW izstrādājums bez franču siera smakas :D 

Tiguan

Link to comment
Share on other sites

Maz ticams ka tur nav ne smakas no frančiem. Ganjau kautkads amartizators vai kāds bloks ir no turienes.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

tos jau XC90 zog. Kādas problēmas tad ir V70? Manuprāt to ir daudz mazāk kā citu marku auto.

V70 ir laba 1. paaudze (kantainais traktors) un 2. paaudze. Pēc tam jau sākas brīnumi baigākie. Drošība un izturība teicama, bet elektronika nereti pieviļ. Slēdzenes, motoriņi, devēji utt. utjpr. Ja izdodas no Vāczemes atvilkt nenobrauktu un koptu V70 gen2 dīzelīti ar <200k, tad pat nezinu, ko vēl vairāk vēlēties - ergonomisks interjers, patīkama piekare, plašumi un pat ja rūsē, tad ārkārtīgi minimāli un gliemeža ātrumā.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Ja viņu atslēdz, tad tāds rezultāts. Ja rauj augšā daudz smiltis, tad cenšos visu laiku neslēgt, lai neskrāpē logu. 

Tak savu apskalotāju salabo, ibio. Ja sausu stiklu rīvēsi, saprotams, ka saskrāpēsi. Te jau izpaužas latviešu auto fetišisms - nedod dies' stiklu saskrāpēs, labāk braukšu vispār nenojauzdams, kas man aizmugurē notiek.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 31 minūtēm , raivix95 teica:

Tak savu apskalotāju salabo, ibio.

Apskalotājs visiem VW Passat ir bēda un nav iespējams viņu salabot ibio. Ja pa daudz lieto, tad nespēj liet iekšā šķidrumu. Tāpēc man patīk ikdienā lietot sedanus, jo tur logu problēma atkrīt vispār.  Arī muzons skan labāk. 

Link to comment
Share on other sites

Hečbekiem (aka Golfam) tak tas pats. Netīrs ātri, bet nu nekas stiklam no tīrīšanas ar nav noticis.

Īstenībā viņš pat pats notīra, ja ieliek atpakaļgaitā un tīrītāji uz auto.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Īstenībā viņš pat pats notīra, ja ieliek atpakaļgaitā un tīrītāji uz auto.

Šitas ir sāpīgs moments ziemā, ja piemirsies izslēgt to auto.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas pats jau ar priekšējo. Šad tad viņam liekas ka lietus sācis līt, bet nelīst un tad nomauc "pa sauso" :D

Bet tā, parasti man vienmēr stāv uz auto. Ja baigi gāž, tad pārslēdz uz ko "ātrāku".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , raivix95 teica:

Tak savu apskalotāju salabo, ibio. Ja sausu stiklu rīvēsi, saprotams, ka saskrāpēsi. Te jau izpaužas latviešu auto fetišisms - nedod dies' stiklu saskrāpēs, labāk braukšu vispār nenojauzdams, kas man aizmugurē notiek.

universaalji un suvveidiigie ir bijushi tikai kaa mainjas auto, viens B7 Passats pat ~2+ meeneshus

paaris dienas atceries aizmugures logu patiiriit ik peec ~10 minuuteem, veelaak nospljaujies

un atziimee sev kjeksiiti, ka taadu nekad muuzhaa :)

sedaniem un hechbekiem, nu taadiem kas izskataas peec sedana, aizmugures logs vienmeer ir tiirs

un dunonja no aizmugures sedaniem ir pulku mazaak kaitinosha

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , MartiniB teica:

sedaniem un hechbekiem, nu taadiem kas izskataas peec sedana, aizmugures logs vienmeer ir tiirs

un dunonja no aizmugures sedaniem ir pulku mazaak kaitinosha

Šādu iemeslu vadīts nopirku sedanu. Jā, salonā ir daudz klusāks, tīrs stikls un tā, diemžēl pašlaik sāk rasties dažādas saimnieciskas vajadzības un pārskatāmā nākotnē ģimenes pieaugums, tāpēc nākamais auto pilnīgi noteikti būs universālis. Nu nav reāli sedanā sievietei iemānīt bērnu ratus, ja vien nav pilnīgi tukšs bagažnieks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , MartiniB teica:

sedaniem un hechbekiem, nu taadiem kas izskataas peec sedana

Un kā ar universāļiem, kuri izskatās pēc kupejām? :D

 

Passāts jau tāds ekstrēms piemērs, jo aimugures stikls gandrīz vertikāls, kā Golfam.

Citiem universāļiem tas stikls pat slīpāks kā sedaniem. Tāka sedans/universālis nav tas rādītājs, jāskatās kāds tieši.

 

Man gan sedani liekas tādi diezgan nejēdzīgi braucamie, ne to tolkam ko ielikt, ne ko. Tad jau labāk hetčbeku.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Universāļiem jābūt šādiem,

bc651314ccfb90880f3616aadf442dbd.jpg.aaba974ac207382b74f6120393fc0e40.jpg

lai var skapi aizvest mājās ar aizvērtu vāku.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Kazarms teica:

Nu nav reāli sedanā sievietei iemānīt bērnu ratus, ja vien nav pilnīgi tukšs bagažnieks.

ruume Superb-a bagazhniekaa izpogaa vairumu SUV,

universaalii protams buus vairaak, bet esmu kategoriski pret aizkraameetiem logiem.

kad bija iespeejams, tika braukti lieli, 5-6k Km, liikumi pa Eiropu, peec jumta bagazhnieka nekad nav prasiijies

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...