Jump to content

Esmu COVID pozitīvs


Malis
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, alusbundza said:

@Jacob, izrādās, ka esi tikai tirliņš, vāvuļot proti, bet ja kaut kas jādara, tad nulle vērtība ......

 

jā, strādāt kādam purvos man sobrīd nav gribēšanas

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka baigi ieilgusi tev tā slimība - no 2. oktobra. Pēc taviem tekstiem var spriest, ka baigie uzlabojumi tā arī nav. 

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 4 stundām , Malis teica:

Pirmdien no rīta pamodos no murgiem un aukstos sviedros.

 

pirms 4 stundām , Malis teica:

Esmu jau liepziedu tēju atdzēries

Liepziedu tēja ir temp. pazeminoša, sviedrejoša. Tējas ir jāmiksē, kumelīšu, aveņu, ehināciju, klinģerītes, pelašķi.utt Ja kunģis nav caurumos ingveru pierīvē un teju dzerot apēd, kopā ar upenēm. Ingvers arī izsviedrēs.

 

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Lūdzu linku kaut uz vienu, kurš pierāda ka mēness fāzēm ir ietekme! 

Par mēness fāžu ietekmi visi apsiprinās, kam darbs ar cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Topika autoram kā ar veselību? Esi uz strīpas?😉

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējais koments no autora bija neviennozīmīgi uztverams.


2020.10.20. , 14:52, Malis teica:

Otrdienā ekstra piesardzīgs režīms, jūtu spiedošu un sildošu sajūtu krūšu augšdaļā, visu laiku monitorēju, vai nekāpj temperatūra,

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Malis teica:

Tūlīt jau mēnesis cauri slimojot.

Vot tas nav forši, cik atceros gripas, hujipas, viss +/- pa nedēļu izslimots 😕 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un kā dāma jūtas? 

Edit: Sanāk, ka viņa jau ir vesala? Tad Jūsu slimības gaitas ir stipri atšķirīgas?

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Dāma jūtās labi, sen jau strādā, izbauda brīvību un pieved man pārtiku :D

 

Mums slimības gaita abiem absolūti pretēja, cik viņai viegli, tik man grūti.

 

No trešdienas līdz sestdienai bez izmaiņām, ik pa brīdim smagāk ar elpošanu paliek. Jūtu, ka organisms ir iesprindzis, atkal ik pa brīdim sajūtu, kā sāp muskuļi, bet sportojis neesmu. Dzeru tējas, apetīte diezgan pašvaka. Piektdien pastrādāju no mājām apmēram divas stundas, uzreiz sajutu pārslodzi smadzenēm un temperatūra uzkāpa uz 37.8. Noliku visu malā un sapratu, ka jāatmet uz laiku tas viss. Sāku novērot sakarību starp fokusēšanos un kā pievēršos kaut kā darīšanai nevis veģitēšanai tā uzreiz jūtu diskomfortu. Atkal iegāju hibernate režīmā un zem segas, blenžu TV ekrānā. Kā jau teicu, bija arī pēdējais simptoms, kas nav klepus :D Grūti iemigt visas dienas, jūtu trauksmainību pirms laižos miegā un liekas, ka smoku, vienīgais kas palīdz iemigt ir svaigs gaiss, dzeru tēju sēžot pie loga un elpoju svaigu gaisu, pēc apmēram pus stundas varu iemigt normāli, bet miega kvalitāte nekāda, dziļais miegs nulle, vairākas reizes pamostos no murgiem. Lasīju, ka tik ilgi slimojot ar jebkādu slimību ir jāuzmanās no depresijas, jo organisms aizmirst kā ir būt veselam un galvā var rasties dažādas greizas domas, pagaidām to nejūtu, tikai tas, ka šķiet, ka esmu slogs sabiedrībai.

 

Svētdien pamodos nedaudz spriganāks, šķita, ka elpošana iet uz labo pusi, bet galva sāpēja visu dienu, pirmo reizi mūžā piedzīvoju galvas sāpes, nekad tas man nav bijis piedzīvots. Neapskaužu cilvēkus, kam tā ir regulāra parādība plus vēl migrēnas. Kā jau visas dienas, dzeru tējas, cenšos ēst pēc iespējas veselīgāk, lietoju C vitamīnu. Temperatūra 37.1 - 37.3 visas dienas garumā.

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Malis said:

Dāma jūtās labi, sen jau strādā, izbauda brīvību un pieved man pārtiku :D

 

Mums slimības gaita abiem absolūti pretēja, cik viņai viegli, tik man grūti.

 

No trešdienas līdz sestdienai bez izmaiņām, ik pa brīdim smagāk ar elpošanu paliek. Jūtu, ka organisms ir iesprindzis, atkal ik pa brīdim sajūtu, kā sāp muskuļi, bet sportojis neesmu. Dzeru tējas, apetīte diezgan pašvaka. Piektdien pastrādāju no mājām apmēram divas stundas, uzreiz sajutu pārslodzi smadzenēm un temperatūra uzkāpa uz 37.8. Noliku visu malā un sapratu, ka jāatmet uz laiku tas viss. Sāku novērot sakarību starp fokusēšanos un kā pievēršos kaut kā darīšanai nevis veģitēšanai tā uzreiz jūtu diskomfortu. Atkal iegāju hibernate režīmā un zem segas, blenžu TV ekrānā. Kā jau teicu, bija arī pēdējais simptoms, kas nav klepus :D Grūti iemigt visas dienas, jūtu trauksmainību pirms laižos miegā un liekas, ka smoku, vienīgais kas palīdz iemigt ir svaigs gaiss, dzeru tēju sēžot pie loga un elpoju svaigu gaisu, pēc apmēram pus stundas varu iemigt normāli, bet miega kvalitāte nekāda, dziļais miegs nulle, vairākas reizes pamostos no murgiem. Lasīju, ka tik ilgi slimojot ar jebkādu slimību ir jāuzmanās no depresijas, jo organisms aizmirst kā ir būt veselam un galvā var rasties dažādas greizas domas, pagaidām to nejūtu, tikai tas, ka šķiet, ka esmu slogs sabiedrībai.

 

Svētdien pamodos nedaudz spriganāks, šķita, ka elpošana iet uz labo pusi, bet galva sāpēja visu dienu, pirmo reizi mūžā piedzīvoju galvas sāpes, nekad tas man nav bijis piedzīvots. Neapskaužu cilvēkus, kam tā ir regulāra parādība plus vēl migrēnas. Kā jau visas dienas, dzeru tējas, cenšos ēst pēc iespējas veselīgāk, lietoju C vitamīnu. Temperatūra 37.1 - 37.3 visas dienas garumā.

 

 

 

Cik šķidruma dienā izdzer?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Malis teica:

Dāma jūtās labi, sen jau strādā, izbauda brīvību un pieved man pārtiku

Klau, a ja nu Tu, nedo dievs, nu... mantojums šai tiek? Mož neēd kādu dienu to pārtiku. Ja paliek labāk...🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Malis teica:

tikai tas, ka šķiet, ka esmu slogs sabiedrībai.

Nodokļus maksāji? Maksāji. Tātad šajā ziņā viss OK, neesi nekāds slogs.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jacob teica:

Cik šķidruma dienā izdzer?

 

Tāpat kā ikdienā, apmēram 3 litrus.

 

Pirms 38 minūtēm , Jurkins teica:

mantojums šai tiek?

Tas gan nav nokārtots, tā kā man īsti nekas nepieder, tad nav arī nemaz ko novēlēt :D Bet nu kaķis paliek viņai.

 

Pirms 36 minūtēm , binary teica:

Nodokļus maksāji? Maksāji. Tātad šajā ziņā viss OK, neesi nekāds slogs.

 

Vismaz labi, ka ir slimības lapa, nezinu ko dara tie, kam pielīp šitais un slimo kā es, un nav tāda greznība. Tad pat nav ko uz veikalu aizsūtīt.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, binary said:

Nodokļus maksāji? Maksāji. Tātad šajā ziņā viss OK, neesi nekāds slogs.

 

Varētu padomāt, ka darbinieks ir tas, kas par sevi maksā nodokļus

Link to comment
Share on other sites

Kas tad maksā, ja ne darbinieks? Tu domā tos 24,09%, ko "maksā" darba devējs? Padomā vēlreiz :lol:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins said:

Kas tad maksā, ja ne darbinieks? Tu domā tos 24,09%, ko "maksā" darba devējs? Padomā vēlreiz :lol:

 

Visbiežāk jau ir tā, ka tas, ko par darba ņēmēju maksā darba devējs, tas arī ir. Ja darba devējs nemaksā, tad nekā nav ko saņemt pēc tam slimošanā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Malis teica:

Tas gan nav nokārtots, tā kā man īsti nekas nepieder, tad nav arī nemaz ko novēlēt :D Bet nu kaķis paliek viņai.

Tā starp citu, kaut kad ieviesa izmaiņas pensiju ziņā - tagad latvija.lv var norādīt, ko darīt ar uzkrāto pensiju nāves gadījumā. Ja atmiņa neviļ, tad standartā pensija aiziet valstij, bet tagad var pamainīt, ka tā pensija aiziet mantojumā. Tālāk, šķiet, bija varianti, ka tā mantotā pensija vai nu tiek iekļauta mantotāja pensiju fondā, vai tiek ieskaitīta bankas kontā.

Tā ka … it kā nekas nepieder, bet kaut kāda pensija vienalga ir uzkrāta un "it kā pieder" 😜

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, binary said:

Tā starp citu, kaut kad ieviesa izmaiņas pensiju ziņā - tagad latvija.lv var norādīt, ko darīt ar uzkrāto pensiju nāves gadījumā.😜

 

 

Šo ieviesa "vissirslikti.lv" valdība, starp citu. Bet cilvēkiem vajadzēja pārmaiņas... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jacob teica:

Visbiežāk jau ir tā, ka tas, ko par darba ņēmēju maksā darba devējs

Nesmīdini! 

Tas ka šo nodokli it kā darba devējs maksā ir uztaisīts tāpēc lai noslēptu patiesos nodokļu apmērus!

Tā ir nauda ko darba devējs iztērē tavai algai, bet tu viņu nesaņem. 

Lai būtu vieglāk saprast iedomājies ka pats esi sev darba devējs. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ronalds said:

Tas ka šo nodokli it kā darba devējs maksā ir uztaisīts tāpēc lai noslēptu patiesos nodokļu apmērus!

 

 

Pēc fakta visus nodokļus par darba ņēmēju maksā darba dēvējs. Darba devēji to var nomaskēt visādi, bet pēc fakta viņi ir tie, kas tos nodokļus samaksā. Vai nesamaksā. Mūsu darba devējiem nodokļi allaž ir bijuši lieli. Ikvienā valstī. Paši gan sev būvē mājas un pērk sev un saviem tuviniekiem džipus... 

  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jacob teica:

Pēc fakta visus nodokļus par darba ņēmēju maksā darba dēvējs

Nē, tieši otrādi! Darba devējs ir atvēlējis darbinieka algošanai piem 1500 eur mēnesī. Šo naudu darba ņēmējs ir nopelnījis - neviens darba devējs no savas kabatas nepiemaksās. 

Nu un tad sarēķini cik no 1500 eur dabūs dņ, cik valsts. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Ronalds teica:

nodokli it kā darba devējs maksā

Neviss itkā, bet konkrēti no sava 9uzņēmuma) konta un Soc, IIN u.c. kontiem

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ronalds said:

Nē, tieši otrādi! Darba devējs ir atvēlējis darbinieka algošanai piem 1500 eur mēnesī. Šo naudu ir darba ņēmējs ir nopelnījis - neviens darba devējs no savas kabatas nepiemaksās. 

Nu un tad sarēķini cik no 1500 eur dabūs dņ, cik valsts. 

 

Par LR darba devējiem MAN vari nestāstīt! :) 

 

Edit: Nevajag domāt, ka LR darba ņēmēji ir stulbi un lietas nesaprot

Labots - Jacob
Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība no kura uz kuru kontu vai kā saucas nodoklis? Tā ir DŅ nopelnītā nauda, kuru viņš nesaņem! 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Jacob teica:

darba ņēmēju

nav tāda jēdziena... ir darbinieks :D

 

ok, tie sīkumi...

 

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

starpība

tieši tā.. labāk lai darba devējs samaksā, iedomājies kāds bardaks būtu, ja visiem, katram pašam būtu jārēķina un jāmaksā? psc būtu.... 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP said:

nav tāda jēdziena... ir darbinieks :D.. 

 

Atver VID mājas lapu un iepazīstiesa ar to, kādi ir jēdzieni!

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Darba devējs (visbiežāk viņa izvēlēts grāmatvedis) no darba ņēmēja algas aprēķina un tad no tās darba ņēmēja algas (nevis savas vai kāda cita) pārskaita nodokļus.


Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

nav tāda jēdziena... ir darbinieks :D

https://www.vid.gov.lv/lv/kas-ir-uzskatams-par-darba-nemeju

 

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 35 minūtēm , marrtins teica:

Kas tad maksā, ja ne darbinieks?

 

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Darba devējs (visbiežāk viņa izvēlēts grāmatvedis) no darba ņēmēja algas aprēķina un tad no tās darba ņēmēja algas (nevis savas vai kāda cita) pārskaita nodokļus.

Tu pats nonāc pretrunās.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CAP said:

darbinieks nav darba ņēmējs..

 

Tad jau VID juristi neko nejēdz no terminiem. Tev steidzami jāpazvana uz VID un jāpasaka viņiem, ka viņiem ieviesusies kļūda terminos

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Kur ir pretruna?

Pretrunu, nav. DD mīlē tavu sievu bet skaitās, ka tu viņu mīlē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...