Jump to content

Esmu COVID pozitīvs


Malis
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

saku to skaļi,- ŠITAM BANU!

Uz 10 dienām jau tikai

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ieleja teica:

lai vietējie kovidioti notic, ka ir tāda slimība

Trumpis tulīt izslimos pa vieglo, un ķērks pa visu pasauli ka Covids ir fufelis..

Link to comment
Share on other sites

Kad biju tikai kontaktpersona, tad teica, ka sabiedrībā varēšu atgriezties 13. Oktobrī.

 

Tagad, nav ne jausmas, jo SPKC vēl man nav zvanījis :D Vēl ir laiks līdz 17:00 :D Bet nu 77 slimie šodien, tā kā aizņemta diena viņiem, varbūt es neesmu apzvanīšanas prioritāte, jo jau esmu kontaktpersonu sarakstā un tāpat jāsēž mājās. Man vienīgās bažas ir par kolēģiem, kurus satiku pirmdien, un daļa no tiem ir 55 - 60 gadu vecumā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es iesaku visiem atrakstīties, arī ja saslimstam ar iesnām, gripu, utt, utjp un skaidrs ka arī gadījumos kad ir pļutka. Cik reizes stundā uz toleti jāiet, kāds rezultāts. 

:D :D :D 

  • Patīk 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 14
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ko šodien garšīgu ēdi? :D

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu kūl, ka esi trendā. Es dabūju parasto klepu un pirdieni joprojām smird.

 

Bet tā, man ārzemēs pāris paziņas ir noslimuši ar šo. Viens UK latvietis bija uz gultas mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Lai veselība! Un skaties no gaišās puses, nākamnedēļ būsi jau izslimojis un varēsi neiespringt uz ierobežojumiem.

Par SPKC statistiku gan gribētu piebilst, ka aktuālo situāciju valstī tie ik dienas paziņotie cipari īsti neparāda, jo kā jau biedrs norādīja, ir krietnas rindas.

Link to comment
Share on other sites

Mans kolēģis arī viens, ar kuru es nekontaktējos, saslimis. Raksti vien. Tā informācija ir diezgan svarīga.

Link to comment
Share on other sites

@Malis, paldies par info asprātīgā mērcē, gaidu turpinājumu, turies, gan jau būs labi! ;)

 

Roni, tak iemācies vienreiz to tubziku pareizi rakstīt.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , kaut_kaads teica:

Kādus preperātus liek lietot?

Citēšu manu ģimenes ārsti:'' Nu zāles uz šo nav, dzer tējas un zem segas''. Tā arī daru, temperatūra stabili 38 un svīstu konstanti, un dzeru liepziedu tējas litriem. Tikmēr dāma fonā jau pilnīgi vesela. Šodien principā visu dienu zem segas ar kaķi kopā snaužu, miega režīms mums šobrīd stipri līdzīgs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Malis teica:

ar kaķi kopā snaužu,

Tik kaķi nelaid pie citiem kaķiem!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , hero teica:

Šī ir tieši tā informācija, kas ir vajadzīga sabiedrībai - precīzi izklāstīta slimības gaita, simptomi, sajūta.

Līdz šim postam pat nebija ne jausmas, kā šobrīd izpaužas Covid slimības gaita. 

Visur slimo - bet kā tas notiek, info 0.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar šo vīrusu galvenā problēma ir dažādie simptomi (vai to neesamība). Vienai grupai tas ir maņu zudums, citiem kopā pneimoniju, kas visbīstamākais, bet citi vispār neko nejūt. It kā esot atklāta sakarība ar asinsgrupu un ar 2 (A) grupu esot smagāk slimot.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tāpēc šo arī uzrakstīju, lai būtu reāls piemērs ar to, kā diviem cilvēkiem var būt krasi atšķirīgi simptomi vienai slimībai un būtu vismaz kaut kāda skaidrība par to kā notiek slimošana. Jo medijos ir daudzi cipari un statistika, bet neredzu reālus gadījumus, kur aprakstīta slimība.

 

Starp citu savā draugu un paziņu lokā esam pirmie, kas ir slimi, jo visu laiku iet runas, ka paziņas kaimiņa brālēns arī ir slims, bet, kad jautāju, kā reāli sauc šo personu un kā viņam klājas, tad izvairīgi cilvēki sāk stostīties un šķiet, ka tie stāsta pasakas īsti neko nezinot.

 

Plus, manā situācijā tikai sagadīšanās pēc uzzinājām, ka esam COVID pozitīvi, ja nebūtu dāmai obligāts COVID tests pēc slimības lapas noslēgšanas, tā arī būtu gājuši uz darbu un aplipinājuši citus. Drošības sistēma šajā situācija nostrādāja, vēlu, bet tomēr daudzus paglāba.

Labots - Malis
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , zooomby teica:

Tikai maksā tiem kam oficiāla alga un +- normāli saņem kam visa ir oficiāla!

Sāksim ar to, ka strādāt neoficiāli ir absolūta muļķība. Apmēram kā apzagt savu omi. 

 

Veseļojies! Man arī noderīga infa, nav bijusi darīšana ar pozitīvo. Pašam tagad arī drusku kakls sāp, klepus, nesaprotu karona vai rudens saaukstēšanās. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Maris77 teica:

neoficiāli ir absolūta muļķība

ne jau aiz brīvas gribas tas tiek darīts. + tagad ja paklausās ziņas, ka naudas pensijai naffffff

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šodien beidzot 18:30 zvanīja SPKC, atvainojās, ka tik vēlu, jo esot daudz nezināmos kontaktu slimniekiem, un es tiku atstāts beigu galā, jo zinu, kas mani aplipināja un esmu jau izolācijā. Nodevu kontaktus no savas darba vietas personāla daļas un atsūtīja man kodu, lai varu aktivizēt apturi covid aplikāciju, tad viņi redzēšot ar cik cilvēkiem esmu bijis tuvumā. 

 

Pirms 20 minūtēm , Maris77 teica:

Veseļojies! Man arī noderīga infa, nav bijusi darīšana ar pozitīvo. Pašam tagad arī drusku kakls sāp, klepus, nesaprotu karona vai rudens saaukstēšanās. 

 

Ja ir aizdomas, tad iesaku iet testēties, Tev tas neko nemaksās. Gulbja laboratorijā iesaku pieteikties elektroniski ar smart ID un būs ātri rezultāti.

 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Izsaku biedram @Malis pateicību par savas pieredzes izklāstu. Vienīgi bezatbildīgi bija apmeklēt draugu ballīti pēc šādiem simptomiem. Manu draugu lokā piesardzība nav zudusi kopš covida sākuma un daži pāri ir izlaiduši vairākus tusiņus vasarā kad bijuši banāli klepi un temperatūras. Šajā situācijā labāk ir pārcensties kā apdraudēt citus

Link to comment
Share on other sites

Apzinos, ka ballītes apmeklēšanā esam vainīgi, bet nedz vienam, nedz otram nebija nekādi simptomi dienā, kad apmeklējām pasākumu. Bet vainīgs paliek vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības, tā jebkuram var gadīties! Zinu 2 draugus, kas bija slimi pirmajā vilnī, vienam 45 dienas, un it kā vis ok, otram periods mazāks, komplikācijas uz muguru.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad, svētdiena pagāja guļot, pat datoru neieslēdzu. Sajūtas copy paste no sestdienas. Dāma ir jau paspējusi iztīrīt visu māju, logi nomazgāti, tāda sajūta, ka esmu palicis pēdējais netīrais mājas pleķis :D

 

Šodien jau pirmdiena. Pamodos tīri ok, temperatūra 37.3, sajūtas samērā labas, ja salīdzina ar brīvdienām. Cenšos kaut ko sākt darīt, bet pie katras liekās kustības svīstu tā it kā telpā būtu 30 grādi. Nu jau uzliku paklausīties mūziku, jau šķiet tīri ok. Ožas nav. Slikti, ka sāk parādīties klepus. Organisms laikam izlēmis izslimot visus iespējamos simptomus, bet to dara secīgi, nevis visus uzreiz. Vēl palikusi tikai caureja no neizslimotiem simptomiem, bet tas noteikti būs tikai tad, kad oža atgriezīsies :D :D :D

 

SPKC šodien sazvanīja manu darba vieta un konsultēja kā rīkoties, izrādās viss jau bija izveikts, personāla daļa vadījās pēc SPKC rekomendācijām no viņu mājas lapas. Ap 17:00 Dāma saņēma zvanu no SPKC un viņu brīdināja, ka aplikācija Apturi Covid uzrāda, ka ir bijusi kontaktā ar slimo jeb mani. Abas ar inspektori iesmej, ka pati pielaida un, ka pati jau vairs nedabūs. Es no tā secinu, ka viņiem nav kopējs reģistrs, kur katrai personai ir ieraksti par to vai ir slimi vai nē un par visiem kontaktiem, jo inspektore pati nezināja, ka dāma jau pati ir slimības avots :D Interesanti.

 

 

Labots - Malis
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Turies vecīt!!!

ja nav noslēpums - cik Jūs abi ar dāmu esat jauni/veci? ;) 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...