Jump to content

Drebju gabals starp klaviaturu un ekranu.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Sveiciens biedriem. Es zinu, ka shis ir diezgan muljkjigs lugums. Bet mekleju palidzibu, kur var nopirkt lupatinju vai drebju gabalu prieksh 15.4", gan 13.3" datora (Es domaju ko tadu, kas nak jauniem datoriem lidzi). Jo ir uzlikts ari silikona parklajums klaviaturai un aizverot ciet medz palikt nospiedums uz ekrana. Iedodiet pareizo virzienu ka atrast. Mekleju, bet rezultatos paradas viss kaut kas cits. Varat iedot ebay linku vai amazon.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Takš aizej uz audumu veikalu, pasaki savu vēlmi, vēl maliņas palūdz atšūt.

 

Es tik nesaprotu tās izvirtības ar to silikonu :)

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es ar nesaprotu nafig tās silikona huiņas jāliek. Lai var čipsus ēst un laptopu vienlaicīgi lietot? Tad loģiski ka arī ar silikonu paliek nospiedumi uz ekrāna.

Bet nu reku kautkas līdzīgs, pie reizes ekrānu varēs arī nopucēt no čipsu taukiem.

https://www.amazon.co.uk/Microfiber-Keyboard-Protectors-Protector-Cleaners-BLACK/dp/B07CRXFR29/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=microfiber+keyboard+cover+cloth&qid=1601558913&sr=8-2

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Lai var čipsus ēst un laptopu vienlaicīgi lietot?

Piemēram, kad filmu skatās, tad izber uz klaviatūras un mierīgi ēd. Nav jauztraucās, ka čipšu bļoda tiks apgāzta, vai čipšu paka čaukstēs tieši nozīmīgākajā dialoga brīdī.

Ļoti ērti, gan jau piešaujoties var arī netu browsēt :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Vasarnieks teica:

Piemēram, kad filmu skatās, tad izber uz klaviatūras un mierīgi ēd

Ietaupās laiks, traukus nav jāmazgā pēctam. Aizej ar laptopu uz virtuvi, uzkrauj makaronus un skatoties var ēst, savādāk neerti, nav kur šķivi likt, ja laptops klēpī priekšā.

 

Nēnu es sevi arī esu pieķēris ka reizēm tāds silikona pārklājs noderētu. Sāc dīvānā skatīties kautkādus youtuba video, ēst autkādus riekstus/čipsu un pēkšņi kāds raksta Slack vai Feisbukā, tad vainu jāmokās ar vienu roku, vainu jālien ārā no dīvāna kokas tīrīt, lai var atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vispar es needu kad pie datora seezhu, vai arii ar spekainam, pec eshanas pie datora rokas nenomazgajis, nesezhos. Otrkart lai cik patiktu vai nepatiktu Apple datori, bet vinjiem butterfly klaviatura ir dibena. Tamdelj lieku silikona parklajumu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Var taču iepirkt jebkuru screen cleaning kit ar tīrāmo mikrošķiedras kabataslakatu komplektā. Nav dārgi un kalpo ilgi.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Domu sapratu, bet ertak butu ielikt lielu viengabala lakatinju. Tapec ari skatos taadu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vaitad tas ko iepostoju neder? Pēc tiem pašiem atslēgas vārdiem var atrast lielākus un mazākus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas ko iepostoji der un ir iistais. Izskatas ka ari to pasutishu, tur gan ir vairaki izmeri ieksha. Cena gan nedaudz saaloiti.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2020.10.1. , 16:49, INTRASERVERNET teica:

Apple

 

pirms 22 stundām , INTRASERVERNET teica:

Izskatas ka ari to pasutishu, tur gan ir vairaki izmeri ieksha. Cena gan nedaudz saaloiti.

 

Kaut kā neiet kopā šie divi komentāri…

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...