Jump to content

Nevar izslēgt portatīvo datoru acer aspire 5738g


Rihards Freimanis
 Share

Recommended Posts

Man ir problēma, netieku galā!

 

Portatīvais acer 5738g nevaru izslēgt! Noklikšķinot shut down atslēdzas un pēc divām sek. ieslēdzas gulēt arī neiet! Pārlasīti forumi un visi ražotāja ieteikumi, bet nevar izslēgt ka esmu palaidis kko garām. 

Bios uzlikts pēdējais iespējamais.

Pārliktas win versijas no 7 uz 10.

Uzlikts Ubuntu20.

Nekas nemainās.

 Izskatās ka programatūrai viss ok.

Tik ilgi domā ieslēdzoties/ cik iespējams izslēdzoties. Dīvaini,  nestrādā num lock, bet varbūt ar to nav saistīts! Dators nav kritis.

Baigi gribētos saņemt kadus ieteikumus!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Rihards Freimanis teica:

Man ir problēma, nevaru izslēgt!

Hmm, parasti biedri pārdzīvo ka ieslēgt kaut ko nevar, bet šeit otrādi. Dīvaini.🤔

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Rihards Freimanis teica:

nestrādā num lock, bet varbūt ar to nav saistīts

Bet varbūt ir. Neesi kādreiz kādu liķieri, kafiju, kefīru vai ko līdzīgu uzgāzis, kas kaut ko salipinājis ? (Uz laptopa drīkst liet tikai tīru spirtu vai šņabi :devil:.)

Tas, ka ieslēgšanas poga nekur neķeras, nenozīmē, ka zem tās esošais mikroslēdzis arī ir OK.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , raiviic teica:

Uz laptopa drīkst liet tikai tīru spirtu vai šņabi :devil:

 Un arī ar dezinfekcijas līdzekļiem uzmanīgi. Tieši ar dezinfekcijas līdzekli, kas smaržoja pēc spirta, šopavasar, kovidbaiļu rezultātā sačakarēju klaviatūru savam laptopam. Ielīda tas slapjums starp plēvēm un sāka patvaļīgi darboties daži burti un vadības pogas.

Link to comment
Share on other sites

Pričom te poga? Takš čals ar shut downu slēdz, ne jau ar pogu.

Noņem biosā Wake-On-LAN funkciju, tā gan jau čakarē prātu.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Un kurš viņam to wake on lan nejauši ieslēdza?!

 

Poga jau tik tāds minējums, bet iespēja pastāv. Varbūt gan tad tur vispār ietu kaut kādā cilpā, jo nospiesta poga jau atkal izslēdz to datoru.

 

Tad te vajadzētu atbildēt - kas tika darīts ar to datoru pirms tam, kad iestājās tas režīms? Vai kādām veiklām rociņām netika iedots un tml.?

Link to comment
Share on other sites

Rihards Freimanis

Paldies! 

Ar powerpogu viss ok.

Ar to arī nevar ixslēgt.

Tagad kā jau te bija ieteikums nochekošu par wake Lan biosā. 

Patriz ir ubuntu20

Un man ir klaviatūra - nomainīšu! 

Paziņošu par izmaiņām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , markei teica:

Nez vai tam brīnumam biosā WOL funkcija.

Kāpēc lai nebūtu? Kaut kā neatminos tādu aparātu, kuram tādas funkcijas nebūtu..

Link to comment
Share on other sites

Rihards Freimanis

Powercfg -lastwake 

Wake history Count 0 

Nav erroru

 

Powercfg - h off 

An unexpected error (0x65b) has occurred

Function failed during execution

???? 

Powercfg -h, ir hibernate aizgāja kā restarts. Bet mab pilnīgi viss ir restarts... 

Biosā nav tādu iespēju wol :(((

Link to comment
Share on other sites

Rihards Freimanis

Nolaižot vāku atslēdzas ekrāns. Pēc skaņas atslēdzas ventilātors atslēdzas un tad aiziet restarts tik ar izslēgtu ekrānu.


Varbūt kādam spečukam ir interese uzmest aci? Varu noskriet garām kādai kafenei parādīt šito joku! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Rihards Freimanis teica:

Nolaižot vāku atslēdzas ekrāns. Pēc skaņas atslēdzas ventilātors atslēdzas un tad aiziet restarts tik ar izslēgtu ekrānu.

kur ir tava problēma? (ja neskaita naudas taupīšanu uz servisu nešanu)

viņam tak ir izņemama baterija, cik pēc interneta redzams?

nu tad uzinstalē OS, kurš darbojas pēc tavas patikas pieņemami, noshutdowno un izņem bateriju, lai aizvērtā stāvoklī nesūc ārā....

vai arī turēt visu laiku ieslēgtu un pie špaņa...

Link to comment
Share on other sites

Slinkums meklēt, bet vai Google uz "An unexpected error (0x65b) has occurred" neko sakarīgu nedod? Bet citādi - vai nu stiep uz servisu vai varbūt  markei  piekrīt pačakarēties, sazinies.

Link to comment
Share on other sites

2020.09.28. , 11:15, Rihards Freimanis teica:

Portatīvais acer 5738g

 

Man tāds bija 2007. gadā. Pēc gada lietošanas jau sāka dalīties reizinātājos... Kā Tavs ir izdzīvojis līdz 2020. gadam? :)

Link to comment
Share on other sites

Rihards Freimanis

Saudzīgi lietoju, drīzāk mētājās un jau laiku atpakaļ neviens lietotājs šo problēmu nepamanija. Līdz es to pamaniju.  Man ir divi vienādi. Viens neslēdzas iekšā jo video karte beidzās. Šis neslēdzas ārā:D doma ir apvienot vienā. Vienkārši tā apvienošana ir pēdējais, tad visu ārā metīšu ja neies. Ir protams vecs, bet iemest virtuvē, lai ,kāds lieto pie katliem sēžot, traukus mazgājot :D tā teikt palaist pēdējā ceļā pirms - atvadīties :)))) izspiest pēdējās sulas. 

Ir variants neko nedarīt ja pārkarst tak pats izslēdzas ārā, bet tas nav uguns droši.

 

Labots - Rihards Freimanis
Link to comment
Share on other sites

Rihards Freimanis

Viss izprovēts izņemot iekšu pārstādīšanu. Pārliku klavu un aizgāja nums. Jau maziņš progresiņš. Internetā ieteica vēl nomainīt wifi moduli, itkā neļaujot izslēgties. Pagaidām tā...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...