Jump to content

WhatsApp


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Kurš pateiks ka  var savu sarakstī izdzēs abos  galos!? Tiko rakstītos kadas 20 minūtes ir iespējams dzēst abos galos,bet ko sarakstījušies pagaiš nedēl-vot kā to  var novākt  abos  galos!???

Cik nojaušu  tas nav iespējams,bet ja  izdzēšās  tad vienalga tai galā paliek rakstītie texsti  vai kā tur ir?!

Labots - Chocoton
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Mazāk dzert vajag, un nebūs jādzēš.

Tu atbild uz jautājumu,ar dzeršanu nekāda sakara!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Chocoton teica:

Tu atbild uz jautājumu

 

Pirms 6 minūtēm , Chocoton teica:

ka  var

NEKĀ!


Ar āmuru.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk varēja, tagad laikam nekā. Vienīgi, ja dzēš katru rindu, tad piedāvā abos galos izdzēst.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kitai teica:

Agrāk varēja, tagad laikam nekā. Vienīgi, ja dzēš katru rindu, tad piedāvā abos galos izdzēst.

Nē  ta  toč nav....tas tikai  strāda uz pēdējām 20 vai 30 minūtēm-Pameiģin  kautvai vakardienas saraksti "vienu" izdzēst  nebūs dzest visiem,būs tikai dzēst man...!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kitai teica:

agad laikam nekā. Vienīgi, ja dzēš katru rindu, tad piedāvā abos galos izdzēst

Pamēģināt jau varēji pirms atbildēt, lai nav tukša runa.

Nē! Nav iespējams. Izdzēst abpusēji var tuvāko sekunžu laikā, kamērt saņēmējs nav izlasījis, vai izdzēst abpusēji, ja saņēmējs nav bijis onlainā un nav saņēmis vēl ziņu. Bet kā izdzēsts ieraksts vienalga tiks atspoguļots ;)

 

 


Just now, Chocoton teica:

.tas tikai  strāda uz pēdējām 20 vai 30 minūtēm-Pameiģin 

Nē! Kaut ko jauc, tā nav!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , zooomby teica:

kamērt saņēmējs nav izlasījis, vai izdzēst abpusēji, ja saņēmējs nav bijis onlainā un nav saņēmis vēl ziņu.

 

Meli. Dzēst var arī ja ir izlasīts. Tikai nevaru komentēt par ilgumu, kamēr tā dzēšana "ir spēkā".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , zooomby teica:

Pamēģināt jau varēji pirms atbildēt, lai nav tukša runa.

Nē! Nav iespējams. Izdzēst abpusēji var tuvāko sekunžu laikā, kamērt saņēmējs nav izlasījis, vai izdzēst abpusēji, ja saņēmējs nav bijis onlainā un nav saņēmis vēl ziņu. Bet kā izdzēsts ieraksts vienalga tiks atspoguļots ;)

 

 

 

 

Nē! Kaut ko jauc, tā nav!

 

Nu kā nē čalis to ziņu otrā  gala izlasīja  un es izdzesu  sevis sūtīto zinu pēc 10 minūtēm abos  galos !

Man arī ir  nācies  saņemt  nesakarīgas ziņas  kuras nav domātas man,izlasīju  pārjautāju kas par  ....tad  zina nozuda un pateic ka  sajauca ...!

Link to comment
Share on other sites

Just now, martinno teica:

 

Meli. Dzēst var arī ja ir izlasīts. Tikai nevaru komentēt par ilgumu, kamēr tā dzēšana "ir spēkā".

citēšu visu (kaut pret noteikumiem) atšķiribā no Tevis, kurš izrāva no konteksta un neievēroja komatu! Komats ir atslēgas vāsrds ;) pārlasi vēlreiz un atsauc savu pirmo teikumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

 

Meli. Dzēst var arī ja ir izlasīts. Tikai nevaru komentēt par ilgumu, kamēr tā dzēšana "ir spēkā".

Es saku  aptuveni 20 -30 minūtes,tapēc jautaju  varbūt opcijās kur šo  var pārregulēt vismas pa nedēļu !!! 😜

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Chocoton teica:

Nu kā nē čalis to ziņu otrā  gala izlasīja  un es izdzesu  sevis sūtīto zinu pēc 10 minūtēm abos  galos !

Uzraksti man un pamēģini pēc 2min izdzēst no mana telefona ierakstu- nesanāks!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , zooomby teica:

ierakstu

Audio ierakstu?Intresē texti!

 

 

Pirms 5 minūtēm , zooomby teica:

zraksti man un pamēģini pēc 2min izdzēst no mana telefona ierakstu

Ei ko tu  te  bezdi,man intresē manis nosūtīties un dzēst manis sutītie  texsti,no mana tālruna !

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , zooomby teica:

par audio ierakstu vari 100% aizmirst :D neizdzēsīsi!

Tas pofig...galvenais  ko rakstījis nedēlu atpakaļ!Nezinu  vai tai gala  ir dzēsta sarakste vai nav ,bet drošibas pēc bij vēlams novākties ta lai neredz kas tur sabombardēts-!!! Nu jā jūs teiksiet   ja tai gala ir atapīgs  zābaks  tad  būs  screeni sataisīti!

Tas tā,man vaig uz priekš dienām...Opcijās nav kas paraustāms!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , zooomby teica:

Nav iespējams izdzēst tik vecas ziņas! Aizmirsti. Ir vai nav skrīnšoti.

Nu jā to jau ar vaidzēj dzirdēt,pēc būtības vienalga...!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Chocoton teica:

Ei ko tu  te  bezdi,man intresē manis nosūtīties un dzēst manis sutītie  texsti,no mana tālruna !

ne vienmēr tiek pamanīti editotie teksti! Šoreiz pamanīju, bet nesapratu! 

Mēģinu saprast!:
variants A- '' man interesē manis nosūtīto tekstu dzēšanu no mana tālruņa''
variants B- '' man interesē manis nosūtītie un dzēstie manis sūtītie teksti, no mana telefona'' (tipa es nosūtīju, bet pēc 10 min izdzēsu)

variants C- ''man intresē manis nosūtīties un dzēst manis sutītie  texsti,no mana tālruna''

 

Kurš variants jāizvēlas? Ir vēl D, bet tas diezvai....

Link to comment
Share on other sites

Laikam dzēšana abos galos ir noņemta! Jo man sieva te vairākas dienas naudas pieprasījumus sūtīja, maksāju uzreiz un dzēsu, vairs nepiedāvā otrā galā dzēst.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

Laikam dzēšana abos galos ir noņemta!

Nav noņemta! Vienkārši viņa nekad nav bijusi ilgāka par (bail samelot- no 10-60sekundēm)!

Reāli kādam ir pieredze, kad piegādātu/izlasītu wazap saņemto sms kāds vismaz minūti pēc saņemšanas nosūtītājs ir varējis izdzēst?!

Kaut ko nejaucat ar 90'gadu zibziņām? :D

Link to comment
Share on other sites

Bija vismaz pusstundu vai pat ilgāk!

Link to comment
Share on other sites

kāteiktu visādi Mārtini un Mārtinō tad MELI

 


Pirms 3 minūtēm , Jainit teica:

Yes, tikai vēl ne visi māk engliš valodu un ne visi saprot uzrakstīto.

Tas viss aprakstītais ir par to ja ziņa nav izlasīta


Pirms 1 minūtes , zooomby teica:

kāteiktu visādi Mārtini un Mārtinō tad MELI (tas Jemam)

 

 

 

Yes, tikai vēl ne visi māk engliš valodu un ne visi saprot uzrakstīto.

 

Tas viss aprakstītais ir par to ja ziņa nav izlasīta

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, Sprāgoni. Es Tev atkārtoju - var izdzēst gan ziņu, gan audio ziņu no abiem tel. Arī pēc minūtes. Un, ja tas ir bijis audio fails, tas tiek dzēsts no telefona, t.i. audio fails ārpus čata netiek saglabāts.

 

Pirms gudri d*irs tālāk - notestē.

 

 

P.S.

 

Un augstāk rakstītais ir spēkā pat gadījumā, ja saņēmējs ziņas ir izlasījis/noklausījies.

Labots - martinno
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , martinno teica:

ir spēkā pat gadījumā, ja saņēmējs ziņas ir izlasījis/noklausījies

Taisnība..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Uz EU šis jaunais "apdeits" īsti neattieksies. Datus han jau tāpat izmantos (99%, ka jau sen izmanto), tikai bez redzama rezultāta.

 

No bbc:

There was initial confusion over how much the enhanced sharing of data would affect EU and UK users.

The "key updates" summary of important changes highlights integration with Facebook in the international copy - but does not do so on the European version of the same page.

Later on Thursday, Facebook issued a statement saying that there would be no changes in the "European region" - which covers the EU, EEA, and post-Brexit UK.

"For the avoidance of any doubt, it is still the case that WhatsApp does not share European region WhatsApp user data with Facebook for the purpose of Facebook using this data to improve its products or advertisements," a spokesperson said.

Facebook facing US legal action over competition
Tech Tent: Breaking up Facebook
However, the new version of the privacy policy for European users explicitly says that data can be shared with other Facebook companies to show personalised advertising and offers, make suggestions for content, and "help" to complete purchases, among other reasons.

Facebook says it does not use WhatsApp information for those kind of purposes in Europe, because of negotiations with European data protection bodies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:

jeb viņi tagad drīkst koplietot lietotāja datus ar Facebook

Saprotu ka pēc visa spriežot, cilvēkiem pat no sava spoguļattēla mūsdienās ir bail, bet nu šī brīža tehnoloģiskajā laikmetā kaut kā īpaši nerausta, viens apps redz kaut ko vairāk vai mazāk.

Tad kad instagramā pupi jābāž laiku smelšanai, tad viss ruļit, bet kad Covid aplikācija lokāciju nolasa, tad ir jāvelk folija cepure..

 

Starp citu mana vecmutere joprojām TV ar sedziņu apklāj, jo šai šķiet ka tas viņu novēro standby režīmā. Bet nu to akmens laikmeta loģiku pat 2 pasaules karš nespēja salauzt, tā ka es jau sen esmu atmetis tam ar roku cerībā kaut ko labot.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 6 stundām , snukurins teica:

Lietoju/iesaku tikai un vienīgi TELEGRAM

Kāpēc ne WeChat? Strādā valstīs, kur nekas cits nestrādā. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Komunikācijas kanāls ir tāds, kā lieto sarunu biedri. Šņukurs iestrēdzis Latvijā un nekādīgi nevar saņemties braukt dzīvot pie saviem Pskovas draugiem un paziņām, tāpēc visu laiku gānās par visu un vienmēr.

 

Tie komunikatori visu laiku mainās. Vismaz skype pēdējos gadus uz mobilo telefona kļuvis nelietojams. Eiropā nav nekāda problēma ar WhatsApp un pagaidām nav dzirdēti sakarīgi pretargumenti. Darba vajadzībām skype nomainīts uz MS Teams, jo tam ir daudz papildus fīču, uz mobilā telefona strādā izcili. Telegram nav lietots, jo nevienam paziņam nav un tās visas izklaides ekstras nav vajadzības. WeChat kādu laiku tika izmantots, kad bija tāda vajadzība - ir savi plusi, piemēram, sarunāties un chatot var vietās, kur internets ir ļoti lēns (1G vai 2G), kad whatsupp vai skype saruna raustās un vai vajag bildi nosūtīt. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Telegram nav nekāda vaina, ir man kontakti, ar kuriem vēsturiski to lietoju, jo tas spēj darboties uz datora bez viedtelefona. Aktuāli bija ar vecāko paaudzi nodrošināt ērtu instant messaging platformu, pirms šos izdevās apgādāt ar viedtelefoniem. Whatsapp to nespēj un e-pasts+SMS īsti nebija tas ērtākais risinājums.

Bet tā privāti ikdienā Whatsapp, ar dažiem kontaktiem FB messenger un darbā Google Chat, jo ir pilnais G-Suite.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Mezavecis teica:

Darba vajadzībām skype nomainīts uz MS Teams

Pieaugušiem cilvēkiem ir ok, bet skolā izmantot attālinātajām mācībām ir sviests - bērni mierīgi var viens otru un pat skolotāju izmest ārā, viens otram slēgāt iekšā un ārā kameras un mikrofonus un tamlīdzīgi izklaidēties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 16 minūtēm , Kazarms teica:

kontaktiem FB messenger

Tas ir manuprāt ir viens no nejēdzīgajiem, lēns - neērts. Der tikai, lai sakomunicētu FB draugus. Turklāt neērts ir gan uz mobilā, gan uz PC, kur īpaši bremzē uz dažiem browseriem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Mezavecis teica:

Tas ir manuprāt ir viens no nejēdzīgajiem, lēns - neērts. Der tikai, lai sakomunicētu FB draugus. Turklāt neērts ir gan uz mobilā, gan uz PC, kur īpaši bremzē uz dažiem browseriem.

Piekrītu. Bet ir daži kontakti, kurus nepārmācīšu lietot ko citu. :D

Link to comment
Share on other sites

Vai par SMS esam galīgi aizmirsuši? Man jau šķiet, ka kaut ko drošāku grūti atrast. Jā, iztrūkst grupu funkcionalitāte, nevar bildes sūtīt (principā ar MMS, vai kā viņu tur gudri tagad sauc, var arī to), bet ja tik ļoti rūp privātums, tad tas ir labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

MMS būtu bijusi sakarīga štelle, ja tā būtu izstrādāta tā lai to varētu lietot bez visādām funkcionālām orģijām - ņemšanos ar to apstrādi, saņemšanas ierobežojumiem, u.c. operatoru ierobežojumiem.

SMS gan ir vēsture. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ieleja teica:

WhatsApp jauna privātuma politika, jeb viņi tagad drīkst koplietot lietotāja datus ar Facebook, uz to bagātākais pasaules cilvēks Elons Masks izteicās īsi:

 

Nav tik traki, uz EU un EEZ valstīm neattiecas Facebook šārošanas politika. Tomēr no GDPR ir kaut kāds labums.

EU ir šī: https://www.whatsapp.com/legal/updates/privacy-policy-eea

Pārējā pasaule satraucas par šo: https://www.whatsapp.com/legal/updates/privacy-policy/?lang=en

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...