Jump to content

Redzēju izdevīgu sludinājumu


kicker
 Share

Recommended Posts

Jā. Atbalstāma ideja topikam. Pats bieži vien esmu redzējis lietas par saldu ciparu un nodomājis - ja vien man vajadzētu..

Tikai lūgums neuztaisīt topiku par balagānu ar visādiem atkritumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:

Tikai lūgums neuztaisīt topiku par balagānu ar visādiem atkritumiem.

Tad jau tas vairs nebūs BOOTs. Bet ja cena ir patiesi izdevīga, tad tas sludinājums tāpat tur ilgi nestāvēs. Audi 80 benzīns/gāze laipni aicināti studijā!

Link to comment
Share on other sites

Labais ātri parasti pazūd jā, bet mēdz būt visādi, atkarīgs kas pa mantu un cik salds cipars, bet nu labais darbiņš būs izdarīts padaloties šeit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Anonīms Alkoholiķis

Kāda varbūtība, ka magnāti lidos pa logu ārā? Ja pirmais etaps ir viņi sāk grabēt, otrais sāk degt, trešais - ar gravitācijas liftu pārvietoties kaimiņa tiko nopirktā bumera virzienā, un ceturtais etaps - NormālsCilvēks, personīgi, uzņemt tevi ēdiena fotogrāfēšanas klubiņā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Reku, ņemat par sakarīgu ciparu videokartes, un nečīkstat, ka viss maksā kosmosu.

video.thumb.jpg.b7fc21b3a3efe692ab28616f5b832eaa.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pirms 23 stundām , kicker teica:

RRR S30 A

Sūdi ir sūdi arī tad, ja ir pilnīgi jauni. Es katrā ziņā nemaksātu 50 eur

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kaut kad ziemā redzēju, kā igauņu izsolē jaunas S30B aizgāja pa 130 eirām. Pēdējās minūtēs džeki sitās kā negudri.

Kolīdz kāds retāks modelis, tā kolekcionāri rauj bez maz no rokām ārā. 

Link to comment
Share on other sites

Pagājušajā ziemā savas S70 mint condition ieliku tirgoties par astronomisku summu, tās pašas dienas vakarā cilvēks bija klāt ar naudu un savāca uzreiz. Tā kā pircēji šīm lietām ir.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja ir doma lietot pašam, tad S-30A ir pēdējais sūc! S-30B un S-30(man patika labāk gan pēc izskata gan skanējuma) savam laikam bija ok.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
(labots)
pirms 2 stundām , Malis teica:

Tā kā pircēji šīm lietām ir.

A bet loģiski! Bet nereti nākas krietnu laiciņu pagaidīt to īsto pircēju, kas nāks jau ar naudu kabatā. Jau pāra nedēļas eseskā stāvēja S20B pa 70€. ĻOTI rets modelis, pirmo reizi redzu pārdošanā. Bet cena sāk krist lejā. Tie pircēji ļoti labi zina savu cenu, ko gatavi maksāt. Iespējams, ka nav gluži kolekcijas stāvoklis, tāpēc atturās.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Malis teica:

pircēji šīm lietām ir

Jā, man par šo neliels izbrīns. Pašam bija s-50 reāli sūdīgā stāvoklī, savā laikā salasītas no detaļām, bet pa 50 naudām cilvēki rindā sastājās. Tajā pašā laikā ļoti labas 80-to gadu beigu Canton plauktinieces, kurām ar skaņu viss kārtībā mēnesi tirgoju, kamēr sanāca pārdot.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
Pirms 32 minūtēm , ivo teica:

Jā, man par šo neliels izbrīns. Pašam bija s-50 reāli sūdīgā stāvoklī, savā laikā salasītas no detaļām, bet pa 50 naudām cilvēki rindā sastājās. Tajā pašā laikā ļoti labas 80-to gadu beigu Canton plauktinieces, kurām ar skaņu viss kārtībā mēnesi tirgoju, kamēr sanāca pārdot.

Ko tur pārdod? Uz ugunskuru un miers. Kam tās malkas pagales vajag. Par brīvu pat neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Vecā paaudze daudz ko pērk pēc nostalģiskām sajūtām, nevis pēc parametriem. To vislabāk raksturo termins "tjoplij lampovij zvuk" :)

Arī jaunie mēdz no tā ietekmēties un pavilkties.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Mūsdienās jāpērk NFT. Nu gluži kā tādi barbari, pagāni... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 13 stundām , ivo teica:

Jā, man par šo neliels izbrīns. Pašam bija s-50 reāli sūdīgā stāvoklī, savā laikā salasītas no detaļām, bet pa 50 naudām cilvēki rindā sastājās. Tajā pašā laikā ļoti labas 80-to gadu beigu Canton plauktinieces, kurām ar skaņu viss kārtībā mēnesi tirgoju, kamēr sanāca pārdot.

Ja tev būtu 50nieces ar gaišo apdari, tad... vairs tev viņu nebūtu.

 

pirms 11 stundām , raiviic teica:

Ko te niekojas ar 50 EUR par vecām tumbiņām?  Kād negrib par pudeli vīna šķirties no nieka ļimona?

black-balsam.JPG.dcf7a01b564c5d0cbdd31981bc56da95.JPG

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 9 stundām , raivix95 teica:

Ķer, kamēr ir!

par to cenu obligāti ,

 

starp citu sakarīgas tumbas, man ir tādas darbnīcā pie sienas, darbina mūzikas centrs, kam orģinālās tumbas ir pēdējie sūdi salīdzinot ar s 50

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds jau paķēra, diezgan loģiski

Bildē skatos "dust cap" spīdīgs vai arī tā tikai izskatās?

Link to comment
Share on other sites

Spīdīgie vai nenāca tiem kloniem, kas bija ar vega vai kuru tur zīmolu. Tā ka tas tur ir mainīts.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, kicker teica:

Kāds jau paķēra, diezgan loģiski

Bildē skatos "dust cap" spīdīgs vai arī tā tikai izskatās?

Manējām arī spīdīgi, tā kā nav kolhozs, tā jābūt. Laikam Bredskā ražotajiem basiniekiem bij spīdīgie putekļu sargi.

Link to comment
Share on other sites

Man ir uz paardoshanu labaaks subs, koda sw1000 v2. 75eur. Ir origjinaalie porti (45hz) un audiofiiliskais variants ar kanalizaacijas trubu (35hz).

Link to comment
Share on other sites

Nezinu cik unikāli, bet personīgi pirmo reizi redzu SS tirgošanā RRR Stormix subu

Pirmo reizi pirms kādiem padsmit gadiem vienā no sportland veikaliem tādu manīju, kad dzirdēju feinu basiņu, gāju meklēt no kurienes skan, atradu un ilgi skatījos uz to lielā izmēra brīnumu, šķiet pat vidusskolas vecumā nebiju :D

 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bipibo.html

 

Audio, Video, DVD, SAT,  Audio tehnika Tumbiņas, cena 120 €, Foto

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Kādus tik brīnumus RRR savā norietā neštancēja... 

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...