Jump to content

Philips TV austiņu izejas skaļuma regulēšana


versatile
 Share

Recommended Posts

Aiz gara laika lietainā dienā, izvilku no grabažu kalna vecās laptopa tumbiņas, salodēju saplīsušo kontrolieri, un sāku domāt, ko iesākt.

Pirmā ideja - pieslēgt televizoram. TV Philips 55pus733412, ja nemaldos. Tumbas vecas Creative Z4, nekas dižs, tv skaņa ir ok, bet basus šitās dod vairāk, kas loģiski.

Viss jau strādā labi, atslēdzu TV skaļruņu caur menu - bet austiņu izejai skaņas līmenis konstants. Caur menu var mainīt, bet ar pulti vai, skatoties caur chromecast, no telefona ar pogām - ne.

Ātrumā menu neatradu iespēju pārlikt. Varbūt kādam ir risinājums?

 

Audi 80 ar gāzi, protams, skan lieliski, bet šoreiz nederēs, neiederas interjerā.

 

Link to comment
Share on other sites

Es visādi izmēģinājos, tajā skaitā uzsūtot optisko konvertieri. Neizdevās atrast veidu kā ārpus menu regulēt skaļumu.

Risinājums: atrast kādu donglu, ko iespraust pa vidu un kas māk regulēt skaļumu ar pulti.

Link to comment
Share on other sites

izmeegjini piepaarot Bluetooth ausis, ja tajaas skaljums reguleesies no tv skaljuma pogaam,

tad ausu vietaa var izmantot ko tamliidziigu

https://www.aliexpress.com/item/33048920619.html

(jau gadu, bez panaakumiem, mekleeju tamliidziigu, bet kursh neatsleegtu Toslink Bypass, kad ir aktivizeets TX)

 

man shaads staav citaa istabaa,

lai skanju no 55oled804 padotu taalaak uz aizveesturisku Panasonic shkandaalkasti

 

neeertiibas rada tas, ka ja skanju palaizh uz taalo, tad uz teljuka palaistais Youtube arii skan tikai citaa istabaa.

Dreamboksha skanja iet pa taisno uz AV receiveri caur optiku, te pat ir labi ka tv staav meems

 

Link to comment
Share on other sites

imho nav variantu - philipsiem ir tāda dīvaina sistēma ..

vai nu kāds cits devaiss pa vidu jāliek - pie optikas piem.

 

Nezinu gan ko gudrā logitech pults saka, ja nebūs slinkums apskatīšos vai tai var sakonfigurēt  tā lai regulējot skaļumu mainās ausu izeja - teorētiski vajadzētu varēt...

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jā, vēl bija doma par optiku, bet ja @Kazarms saka, ka nestrādā, tad pečaļka.

Būs vēlāk ar ausīm jāpaprovē, bet tur bišku baida aizture - nu nevaru es tv skatīties, kur skaņa iepaliek. Ar JBL ausīm skatīties var, bet Samsung Galaxy Buds ir aizture randomā.

Tad jau drīzāk jāmeklē kaut kas, kas no hdmi skaņu paņemtu un uz 3.5mm palaistu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , versatile teica:

Samsung Galaxy Buds

shiis mani ir jau pamatiigi nokaitinaajushas ar nebeidzamiem disconnect-iem kreisajaa ausii,

naaca kaa bonuss priekshpasuutot Note 10+,

citi BT speeleetaaji uzvedas perfekti ar sho pashu telefonu -

augstaak piemineetais BT uztveereejs, Škodas auto "magjis" un AirPods 2

 

slinkums testeet, pieljauju ka piemneetais BT uztveereejs var arii darboties kaa DAC

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 11 stundām , MartiniB teica:

shiis mani ir jau pamatiigi nokaitinaajushas ar nebeidzamiem disconnect-iem kreisajaa ausii,

naaca kaa bonuss priekshpasuutot Note 10+,

citi BT speeleetaaji uzvedas perfekti ar sho pashu telefonu -

augstaak piemineetais BT uztveereejs, Škodas auto "magjis" un AirPods 2

 

slinkums testeet, pieljauju ka piemneetais BT uztveereejs var arii darboties kaa DAC

 

Vot mani gan viss apmierina, ja neskaita sadarbošanos ar TV un pakluso mikrofonu - zvaniem izmantoju JBL.

A vot uz nakti, pirms iemigšanas - ideāli. Zāli pļaut ar vienu austiņu arī feini. 

Nāca kā bonuss, pērkot Galaxy S10.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
versatile

Labas vakaras, tovāriščas.

Beidzot pielikts punkts epopejai.

Tātad, par to, kas NENOSTRĀDĀJA:

Klasiskais stāsts, ka gribas lētāk. Pasūtīju šādu DAC ar optisko ieeju. Strādāt viss strādā, bet tv skaļumu atsakās regulēt.

 

 

 

Labi. Iemetīsim ķīniešiem ar mazliet vairāk eur.

Un šodien saņēmu šādu:

https://www.aliexpress.com/item/32873299993.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dSkHSzD

Pārslēdzu TV skaņas izeju uz HDMI skaņas sistēma, iespraudu HDMI2 ARC portā un... VISS STRĀDĀ. Vienīgi TV ekrānā nerāda skaņas līmeņa papagaiļus, bet bez tā var dzīvot.

Pat necentīšos saklausīt, vai skaņas kvalitāte ir laba vai ne - es tās nianses nedzirdu, man būs ok.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 52 minūtēm , versatile teica:

Strādāt viss strādā, bet tv skaļumu atsakās regulēt.

 

Visbiežak, optikai jeb toslink tv neļauj skaļumu regulēt. Nav vaina iekārtā vai tv.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , versatile teica:

Tātad, par to, kas NENOSTRĀDĀJA:

Klasiskais stāsts, ka gribas lētāk. Pasūtīju šādu DAC ar optisko ieeju. Strādāt viss strādā, bet tv skaļumu atsakās regulēt.

Nu un ko es teicu?  :D

Man kā reiz šitāds donglis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , Kazarms teica:

Nu un ko es teicu? 

Nu vot, salasījos internetos, ka var nostrādāt, bija vēls vakars, alus ribās, aļikā uzpeldēja un... nu jā.

Bet, galvenais, tas otrs reāli strādā. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • versatile locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...