Jump to content

Leach AMP v4.5 vai kas cits


spameris
 Share

Recommended Posts

Nu tad beidzos tas PASS A3 nofinišēts pēc miljons gadiem, šad tad dēļ laika trūkuma un lodēšanas mūza bija kautkur pazudusi, nopirku beigās keisu gatavu, bija arī visādi piedzīvojumi ar piegādi ar atsūtītiem nepareiziem radiatoriem :D

 

image.thumb.png.dc40759832e3f5ecd2ff71bb18c0f7dc.png

image.thumb.png.0e76a3ae68e37139f5a60dd0fb2cda90.png

 

 

Labots - spameris
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nav arī no desktop...

Link to comment
Share on other sites

vajvadzētu būt, atvainojos.... vienmēr kautkā piemirstas ka nevar no google uz bildes  photos CTRL+C, CTRL+V

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , RudeWolf teica:

Bija tik traki ar PSU dzesēšanu?

Jā diemžēl, tagad turas ap 53C, bija pāri 60C pēc pāris stundu darbināšanas, kas slikās par daudz. Ar rokas urbi urbjot arī nesanāk man tik precīzi kā CNC :(

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, ja uzlīmētu rūtiņu lapu un iesāktu ar kādu 1mm urbīti, tad tak tik šķibi nesanāktu.

Savilktās līnijas bildē ar ļoti labi redzamas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

iesāktu ar kādu 1mm urbīti

Vislabāk protams savilkt rūtiņas un krustpunktos pirms urbšanas iesist atzīmi ar punktsiti (nu jā, plānai detaļai apakšā jāpaliek kas biezāks, lai nesalocītu). Tad jau ar smalku un pēc tam ar vēlamā izmēra urbi - viss būs smuki. 

p.jpg.67e7edb20fa086bccb592d160d898d0d.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau rēcu tāpēc, ka man pašam arī šitā ir bijis. Punktsitis un ass urbis vai stanoks ir vienīgais aestētiskais risinājums. 

Link to comment
Share on other sites

Jā te jau laikam vairāk acīs cērt tas, ka pblakus ir perfekti atvērumi../ + melnajā anodētajā urbkot - paliek baltas "malas"

Pats ar vienreiz urbu ar roku - ok ja viss biku līk s- neizizskatās tik traki :D

 

Nu protams ar CNC labāk...(biedrs Amzons izpalīdzēja)

 

DSC04576.jpg

 

 

DSC08178.jpg

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
spameris
(labots)

čau! Uztaisīju pēc ši te parauga Jean Hiraga Super 30W https://diyaudioprojects.com/Solid/Jean-Hiraga-Class-A-Amplifier/ itkā viss labi līdz brīdim, kad pie labratorijas barošanas bloka pieslēdzu abus plecus. Ar vienu viss šķiet perfekti. Uzreiz miera strāva uzlec kosmosā. Šķiet kautkas tur nu ierosinās, vai nu kā to lietu dēvē. Tur tas switcheris diez nepatīk viņam? Nevar tagad saprast ko īsti tālāk darīt. Norakstīt problēmu uz switchera un gan jau ar lineāro būs viss OK diezgan sālīti var sanākt :D , nēesmu neko vēl gādājis viņam priekš barošanas. Ieteikumi ko darīt ?

 

Ak jā tā kā PASS A3, DAC, Preamp notirgoju meklēju sev jaunu DAC, ir kautkas ko varat ieteikt, nuuu līdz 500EUR, bet tas tomēr būtu max, lēts kas ļoti labi skan man ar der :)

 

image.thumb.png.5046d1ba87e4288106395c6c61b4f90b.png

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

ko tu domā ar vienu plecu ? vai otru kanālu ?   Tā jau nedara parasti, ka palaiž ar vienu plecu ? 

Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 11 minūtēm , osscar teica:

ko tu domā ar vienu plecu ? vai otru kanālu ?   Tā jau nedara parasti, ka palaiž ar vienu plecu ? 

Tfuu jaa terminus droši vien esmu sajaucis, katrs kanāls tb labais kreisais atsevišķi pieslēdzot strādā. Pieliekot abus sāk skriet augšā miera strāva.

 

Link to comment
Share on other sites

izklausās biku neticami 😏 abiem kanāliem aug miera strāva ?  Nulle/zeme pareizi savienota ? 

Kas ar barošanu notiek tajā mirklī ? cik V ? jaudīgs baroklis ? 

Link to comment
Share on other sites

spameris
Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

izklausās biku neticami 😏 abiem kanāliem aug miera strāva ?  Nulle/zeme pareizi savienota ? 

Kas ar barošanu notiek tajā mirklī ? cik V ? jaudīgs baroklis ? 

Vēl nezinu, vai abiem novērojums ir no tā ko redzu tam baroklim ekrānā, pieslēgšu tad multimetru vakarā un paskatīšos, vai abiem. Nulle zeme domāju ka pareizi, nu vismaz tieši tāpat, kā visiem iepriekšējiem pastūžiem ar šiem te barokļiem A3, F5 un citiem brīnumiem. 30V 5A uz  kanālu.

 

image.png.73c86d588b336c1f7f459e0d3ab9ca46.png

Link to comment
Share on other sites

tā drīkst tos barokļus vienot ? imho nedrīkst ...

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka ne jau mierstrāva aug, bet ierosinās.

Uz plates barošanā nekādu filtru kondensatoru...

Esi pamēģinājis meandru šim iedot ieejā un paskatīties, kas vispār ārā nāk? Lai gan hiragas ir nodušītas ar korekcijām.

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)
Pirms 14 minūtēm , osscar teica:

tā drīkst tos barokļus vienot ? imho nedrīkst ...

Es nēz, itkā līdz šim bijis viss OK. Paralēli nedrīkst tb, 10A nedabūšu ar abiem, bet ja "-" baroklim nav kopā ar zemi, tad varot mierīgi tā darīt nu vismaz iepriekšējā pieredze to apstiprina.

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Skaidrs, ka ne jau mierstrāva aug, bet ierosinās.

Uz plates barošanā nekādu filtru kondensatoru...

Esi pamēģinājis meandru šim iedot ieejā un paskatīties, kas vispār ārā nāk? Lai gan hiragas ir nodušītas ar korekcijām.

 

Jā nāca ārā gan meandrs, gan arī skanēja. Es gan tur baigi nemocīju viņu, tb tāds ātrais čeks bija. Jāpaskatās vakarā, vai jau nav kautkas sačakarēts :) . Nu jā tā miera strāvas augšana droši vien ir ierosināšanās sekas, tik nezinu īsti ko darīt nu prasu viedajiem bootiešiem padomus :)Kā jau teicu pa vienam viss likās baigi labi.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

tur jau tā liela miera strāva, ja kāpj vēl - tad jau pamatīgi ierosinās - tad tur izejā jābūt baigjai AF drazai. 

vēl ir novērots , ka ierosinās - ja radiators nav pie "massas".

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)
Pirms 11 minūtēm , osscar teica:

tur jau tā liela miera strāva, ja kāpj vēl - tad jau pamatīgi ierosinās - tad tur izejā jābūt baigjai AF drazai. 

vēl ir novērots , ka ierosinās - ja radiators nav pie "massas".

Nu jā jā draza nāk ārā tur ar abiem, es gan tur visu ātri atslēdzu, lai nu nenokurinātu kautko. Pagaidām šķiet bez upuriem, bet nu samērīt būs grūti kautko jo pēc dažām sekundēm jau tur ir par daudz tās ampēras.

 

Ir radiators pie masas :(

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

nu un vēl komponentu atbilstība, jo cik redzu - aļika kits ? 

Es gan tikai vienreiz esmu saskāries ar aļika kitu, ok nenokūpēja tranzistori, bet zēnera diodes aka stabilitroni mīlēja izbeigties...hvz kapēc. Shēma kauta kas +- līdzīga. Bet nu tas neizraisītu ierosmi.

Link to comment
Share on other sites

spameris

Nē nav aļika kits, pats zīmēju, bet tas nenozīmē ka tur tā sazīmētā shēma ir laba :D Vienīgais par kurām komponentēm esmu drošs ka nav fake ir tie izejas tranzistori.

image.thumb.png.fe4ce853939f1c4a3618428f533825ce.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sorry ka apvainoju nepamatoti :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tur vienalga kādi komponenti 😁, kaut kt315, kt361, KT814, kt815.

 

Un ja pamēģinātu uz plates uzlikt kādus elektrolītus uz barošanu?

Link to comment
Share on other sites

tas skaidrs, ka tik nav baigie fieki, bet ok ja izejas nenokūrās - tad jau turēs.

Link to comment
Share on other sites

spameris

Tikai status apdeits, pieslēdzot katra kanāla "+" multimetrus, lai pamērītu ampus, viss ir labi. Kautkāda mistika :D . Redzēs, kas būs bez, bet nu lai biš vēl pasilst.

 

20220408_212502.thumb.jpg.87ce2faceebec4a54b18d615eb8c56ee.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

4x220uH induktori  pie katra barošanas ievada izdarīja darbu.

 

Silst gan affigenna ilgi, kādas 30min kamēr sapratīs cik tur tā miera strāva beigās būs.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

nu a klase.kamēr viss uzsilst...kas būs nākamais?

cik tad ir A beigās?

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

Nu tagad katram kanālam ap 1.9A stāv. Uz 10Khz/8R tas meandrs ar (jaes pareizi sapratu ka tas ir tas kavdrāta signāls) labojiet ja es kļūdos, bet manuprāt izskatās manuprāt pašavaki, uz zemākām frekvencēm ir OK. Bet nu tā jau skan. Bet tā aizdomas ka šis te tomēr ies uz "sūdu kasti" :D , kā to mana kundze mēdz dēvēt, un nav pārliecības ka likšu kādā keisā. Mainīju gan ieejas tranzistorus uz C1815/A1015 tos izejas tranzistoru draiverus uz BD139/BD140 nu pamainīju uz tādiem kas man te krājumā, kas varētu pat nebūt galīgi feiki, sliktāk nepalika bet arī būtiski nekas neuzlabojās. Galvenais kritērijs jau man ir patīk, vai nepatīk kā skan, nu šim bija OK, bet nav WOW, kā tas bija ar A3.  Un apsildīt istabu ja tikai skan nav vērts. Varjau būt ka iemesls ka man vairs nav labs DAC, lai gan šaubos. Kā jau te teicu, notirgoju čomam pa detaļu cenu savu "labo" komplektu. Plānos tagad ir palaist F5, bet tam gadījās nosvilināt tos ieejas fetus kas tagad šķiet apmēram zelta vērtē, gaidu kad atnāks no tālām zemēm viņi.  Bet nu liela varbūtība ka būvēšu vēl vienu A3, kas man visvairāk patīk. Topa otrajā vietā JLH :D

 

 

image.png.64edb0db711ac07fa61625d0af43b49f.png

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

nu jā meandrs tāds "apgraizīts"  uz 10 k....bet ko var gribēt tur ieejā kondensators AF nogāž un atpakaļsaitē arī...kā lampiniekam izskatās.😁

Bet tā piekrītu - JLH 1969 ir ok, prasts,  parastas detaļas. THD  var līdz 0.02 dabūt visā jaudas diapazona, cik nu viņam ir viņa...un tikai 2 + biku 3 harmonika. nekā cita. JLH meandrs praktiski perfekts uz 20K.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
spameris

Izskatās ka drīzāk tas mans mēraparāts saguris HANTEK 2D42, uzķimerēju Pass F5 pieslēdzu klāt, bilde tāda pati. Pieliku klāt signāla ģeneratoru pa tiešo osciloskopam, tas pats. Šķiet ka agrāk tomēr tā nebija, pamainīju te vadus, tās probes, nekādu izmaiņu. Bilde smukāka paliek līdz ar mazākiem Hz, bet nu tas nav nopietni. Šķiet, ka zinu ko sev varētu dzimšanas dienā uzdāvināt :D , tik jāievāc kāda info. Gribētos jau normālu uz galda stāvošu aparātu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...