Jump to content

Leach AMP v4.5 vai kas cits


spameris
 Share

Recommended Posts

pirms 19 stundām , RudeWolf teica:

Pa štukāru būs baigi liesi. Fekālim man kaut kā skaņa ne īpaši patīk. 

Par plaukta Ārijām neko nezinu, bet vismaz grīdenieces Aria 926 man patīk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
spameris

.... tas bez kā nevar kustēties uz priekšu protam nāk visilgāk, tb plates jau kādas 2ned rāda ka ir holandē, ņēmu gan ali express standard shipping.....

Link to comment
Share on other sites

Ar Ali dzelteno brāļu sūtījumiem kā ar bitēm - pasūtīju vienu laptopa detaļu augusta beigās, jau pēc brīža parādījās info, ka pienāks novembra sākumā (protams, vēl kaut kur ceļo). Jau septembrī turpat pasūtīju vēl dažas lietas - solīja oktobrī, bet ir jau klāt. Izsūtīšana gan no dažādām dzelteno pilsētām, varbūt tas ko ietekmē. Kā saka reliģiozi cilvēki, tā kunga ceļi ir neizdibināmi.

Link to comment
Share on other sites

jā tagad jau 5-6 nedēļas ir standarts. 3 vai 4 - ja paveicas. Man tagad pāris pakas no čaina - izsūtītas 21.08 - 18.09 jau vācijā. Vakar LV ( tā rāda). Bet pastā vēl nav..un izskatā ska nebūs šonedēļ :D 

Link to comment
Share on other sites

Man vairākas pakas radīja, ka LV jau ir kādi divi mēneši, nav vel šobaldien, sūtītas vasaras sākumā-vidū :D

Šis tas atnāk ļoti ātri, visu kas iespējams sūtu tagad no EU

Link to comment
Share on other sites

Aļika sūtītie sīkumi mēdz pazust biežāk, nekā agrāk - nu jau trešais nesaņemtais šogad, kuram tuvojas closure datums.

Bez tam ķīnieši mēdz krāpties norādot nepareizu tracking numuru un disputā ir jāpierāda, ka neesi āzis.

Konkrētais # bija sūtīts citam LV adresātam citā pasta nodaļā un vēl nezinu, kā šis disputs beigsies. 

Laikam būs vairāk jāspiež uz Ebay, tur godīgāka platforma.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēdējā gadā ļoti daudz no aliexpress sūtu un ievēroju divas problēmas:

 

1. shipping nevar lietot standarta bezmaksas, jo tad nav skaidrs, kur paka iesprūdusi, pierādīt grūti, kāpēc preces nav un 1 preci tā arī nesagaidīju. Tāpēc jau kādu laiku izmantoju vismaz AliExpress Standard Shipping, kas maksā kaut kādus 2-3 EUR, bet vismaz līdz šim visu esmu saņēmis agrāk vai vēlāk. 

 

2. Nevar vairākas dažādas preces salasīt no 1 pārdevēja. Divas reizes mēģināju un rezultāts nekāds. Parasti stāv kādu 1-2 nedēļas Ķīnas muitā un pēc tam atgriežas atpakaļ pie pārdevēja, kurš neko nepaziņo par problēmu. Pārdevēji taisnojas, ka muita čakarējas, bet palasot sīkāk internetā informāciju skaidrs, ka šie ar nodokļiem grib muhļīties un attiecīgi nelaiž cauri. Vienreiz gribēja, lai apmaksāju papildus piegādi, jo tur esot svars un gabarīti pārsniegti, bet arī tas nelīdzēja, naudu atgrieza, bet pakāsts laiks. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aļikā ir vēl viena huiņa. Aktuāli sūtot sīkumus. Šitā lasīju kaut kādus štekerīšus ap 50 centi par vienību. Piegāde 10 centi(pieņemsim) . Spiežu + skaitu ... 2. gab. piegāde 20 centu, 3.gab. piegāde 30 centu, 4 gab. piegāde 40 centu, 5 gab. piegāde $3.50 ... šo za hu...!!! Spiežu "-" ... 4 gab. piegāde $3.40.

Link to comment
Share on other sites

Tas taču vienmēr ir bijis...

Tāpēc vienmēr sūtu pavairāk, lai vidējā cena pieņema sanāk...

Gadu noslēdzot atkal nopublicēšu gada statistiku par maniem ''Ali tūkstošiem vīrusa ēnā''😐

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spameris

Mans how know par Ali shipingu šī gada notikumu kontekstā. Nedrīkst vairs ņemt bezmaksas shippingu YanWen un kas nu vēl tur viņiem ir tad ir mēneši un liela varbūtība ka nozudīs, kā arī liela varbūtība ka seņemsi preci pēc pāris mēnešiem, kad jau naudu būsi dabujis atpakaļ. Daudz maz uzticams ir Ali express standard shipping, ja routējas caur holandi, tad būs 4-5 nedēļas, ja caur igauniju, tad 2-3 nedēļas, bet paka atnāks, china post ar daudz maz nāk. Protams DHL un citi dārgie nāk kā pieklājas, bet tad būs muita noteikti. Skatos mana paka ir šķirošanas centrā Rīgā ienākusi. Sāku jau sildīt lodāmuru :D

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

Nu tad arī pašas tumbiņas nopirku, beigās gan grīdas tumbas. Tie foruma biedrs rekomendēja, kā arī atsauksmes internetā šķita OK, cena ar daudz maz OK.

 

https://bm.market/lv/q-acoustics-3050i-carbon-black-set-of-2

 

Vēl gan nēesmu saņēmis.

 

Tagad tik jālodē, nēesmu gan vēl pieķēries :)

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

spameris

Sākas pirmie testi. Sakan un silst jau labi, neesmu gan ar oscili un pretestību vēl testējis. Samainīti ieejas un izejas kondensatori un spēka tranzistori. Nesaprotu gan kura ir tā robeža,  kur tā silšanas  ir par daudz.

image.png.8e620b44977bbc1bda519c5e678c97b4.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā saka ja 5 sek nevari rokas uz raditora noturet..par karstu. Nu ja pēc vienas vai 2 h radiatori 50 un tranis 60- ir ok.


Nu tādā izpildījumā ka tev..tranis būs karstāks..jo sudīga siltumatdeve

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)

spēlēju šahu bīdot komponentes, izskatās ka to poča "kardānu" nāksies atlikt, jo ir tieši pretī izejas kondensatoriem... bet laikam jāmet miers, tas vīns ir diezgan nikns :D 

image.thumb.png.c8552387e70b4369a9dedcaf35dd904c.png

image.thumb.png.9a39d3ec6f40ee1d9d6debdb55ac57b1.png

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas traks nebūs ja ar ekraneto vasu poci savienosi...tur gar plati velkot. Nav nekādi traucējumi.m

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu tā piešķilts ir, vadi vēl jāpiekārto smukumam, jāpārvelk skrūves un nāksies laikam tomēr locīt no metāla plāksnes pāri tiem barokļiem kādu shield, jo esot skaļumam aptuveni no 60-80% ņem kautkādu troksi labā pusē nedaudz iekšā (neko gan tur speciāli nēesmu mērījis) , ieliekot roku starp barokli un ieejas kondensatoru labā pusē troksnis pazūd.

image.thumb.png.c688ba7ff5e0aeed8545fb01174b34c2.png

Labots - spameris
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Usins teica:

foto virs vīna pudeles un pēdējo nerāda. LV tele2 windows 10 chrome

vajadzētu būt safiksētam

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atvainojos par atraušanu no Kroņtēmas :) , bet es te tā domāju līdz šim esmu  uzķimerējis  kautkādus čimpampus, čimpampu hibrīdu, AB klasses divus, un to JLH1969. Betkautkā šķiet pa ātru būtu mest mieru šim te piedzīvojumam. Es gan tur nezinu visus tos smalkos terminus, bet tas JLH skan vismaz manām ausīm tīri patīkami un tiešām šķiet labāk par visiem pārējiem un  varbūt domāju jāpamēģina vēl kādu no A klases ampiem uztaisīt īsti gan nezinu ko tieši varbūt kadu no tiem Nelson Pass pastiprinātājiem ? Kas ir ar tiem no negative feedback ampiem ? Varbūt varat ieteikt ko interesantu un arī tādu daudz maz hobijistam paceļamu sarežģītības ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Rēķinies ka vairums Passa A klases ampu  ieejā ir 2sk170 2sj74  lauķi - tie tagad maksā kosmosu , pat linearsystems kloni. pat ne Toshibas. ( labi, man ir kādi 10 atlikumā pirkti no elfas pa lēto....pirms gadiem 9 :D )  Varu teikt ka 8 GR grade 2sk170 notirgoju pa 35 EUR tie pat nebija BL grade...tīrā varka - šķiet 8 pirku pa 95 santīmi pirms 10 gadiem. Vienīgais +  Passa ampiem - lielākā daļa izmanto +-24V- tātad baroklis visiem  vienāds - vari eksperimentēt. Pats esmu dzirdējis F5 klonu ( jo pašam ir) + f4 _ aleph. Visi karst baisi - tas tev nav JLH  + ļoti prasīgi pret pareizu  montāžu - ja AB klases amps piedod kaut kādas kļūdas ar zemēm  - pie A klases strāvām - zāģis izejā  garantēts.

Link to comment
Share on other sites

nu ja izdomāsi ar A klasi darboties varu iebērt čupiņu ar kondensatoriem (ja nebūs impulsnieks) , vietu aizņems vairāk kā vertikālie, bet var čupa kraut :D

IMG-20201221-123241.sized.jpg

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O paldies par piedāvājumu! Es gan pagaidām ne tuvu nēesmu izdomājis ko taisīt :) . Jā paskatījos tiem 2sk170 2sj7 cenas kosmoss, vienreiz jau nopirkt pat varētu, bet man vēl procesā gadās kauko pa reizei nosvilināt :D .  

Link to comment
Share on other sites

nu cipari gan tur tādi - tikai 2 plates jau pie 600 eur  ..bez pārējā...nē paldies  :D

Link to comment
Share on other sites

kuram vajag mājās 600W ? 😁 bet  nu pat D klasi mani, komentāri nebūs. Jā jaunie moduļi ir gājuši uz priekšu un ar  visiem filtriem var samērīt zemu thd ut.t...bet man nepatīk pastūzis kuram izejā daži simti mV 0,5Mhz signāls ( ticības jautājums  🙈  ) , pat ja es to nedzirdu. un laiks parādīs cik šie ilgmūžīgi būs. Jā protams energoefektivitāti nevar noliegt.

Link to comment
Share on other sites

tā arī izdarīju, paņēmu divus hypex moduļus, lai būtu ar ko kustināt sistēmu... barošanas trafs limitē izejas jaudu līdz kādiem 120 uz kanālu, bet realitātē vairāk par pusi neesmu griezis... :biggrin: un 50% nav 60W, bet krietni mazāk...

piekritīšu @osscar, ka man arī ticības dēļ nepatīk modulācija izejā, lai arī nedzirdama un nejūtama... taču, neskatoties uz labajiem parametriem (maziem thd... protams, kādam noteikti liktos, ka vēl pa pāris zīmēm aiz komata mazākiem vajadzētu būt), man pilnjoslā tā d-klase nepatika... tāpēc tagad hypex kustina tikai zf pļurņiku, bet uz vidiem un augšām ir klasiskā LM3886 mikrene... godīgi, neprasās neko mainīt... es gan, protams, neesmu dzirdējis citu šejienes biedru ūbersistēmas...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

beigsies covidnieks, tad varu kādu kasti aizvest tev notestēt uz tavas akustikas 🙈   Es tā saprotu tev bija tas devais, ka tu vari dažādus līmeņus padot uz augšām/apakšām... cik pa miglu atceros no citiem topikiem:D

Link to comment
Share on other sites

Nepierasti te gan 31.12 23:00 kautko te ralstīt, normaļi jau vajadzēja būt normālās burās ap šo laiku :D . Lai nu kā, laimīgu jauno gadu. Bet ja pie tēmas, tad man te vienā FB grupā ieteica kā alternatīvu nelson pass A3/A5 paskatīties arī uz Jean Hiraga Super Class A 30W, būs vēl jāpalasās, bet ir kautkas sakāms par šo te + vēl man tie gala tranzistori ir dārgumu lādē no iepriekšējiem projektiem. Izskatās paceļams.

 

 

hiraga.png

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , spameris teica:

Nepierasti te gan 31.12 23:00 kautko te ralstīt, normaļi jau vajadzēja būt normālās burās ap šo laiku :D 

normāls laiks... ja neesi burās, tad pats vainīgs... :mrgreen:

Hiragu nekomentēšu... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ar 6 gabaliem 0.22 faradu uz 50 voltiem var ieberzties uz stingri lielāku ciparu kā par visiem tiem pusvadītājiem kopā...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , noname teica:

Ar 6 gabaliem 0.22 faradu uz 50 voltiem var ieberzties uz stingri lielāku ciparu kā par visiem tiem pusvadītājiem kopā...

Diezvai, es tik lielu likšu ja taisīšu. Izmantošu to reizinātāju. Un pa ja tomēr likšu tos kondensatorus, dārgākais jau viss tajā būs korpuss un kā to visu nodzesēt :(

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tīri intreses pēc, nopirku šādu te brīnumu, lai pārliecinātos par šausmu stāstiem cik slikts tāds uz tāda tda7498e  čipa būvēts lētais ali (13eur) d klases amps ir. Nav man varbūt zelta ausis, nēdz arī super smalka tehnika/skills kā tur samērīt visu sliktumu. Bet es teiktu ka skan labi, priekš 13eur pat ļoti labi, nav ne kādu tur briesmīgu fonu, vai arī nedzirdu es baigos trūkumus.  Jā JLH skan labāk. Bet ja jāgriež 90nieces un nav super augstas prasības tad ir OK.

 

damp.thumb.jpg.58aa3ff1449054ac558b996c3a44a964.jpg

Labots - spameris
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@spameris  Bildi nerāda, pamēģini citā formātā iemest.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šitajiem lētučiem izejas filtri parasti ir auzās - paskaties kur tieši šādu ir mērījuši - tur pie 4 omi kritums sākas pie 5K un pie 20K jau -5 vai 6dB. Pie 8 omi biku labāk = bet tāpat nokrīt kādi 2db....vienkārši čau. imho zemē nomesti 13 EUR.

https://www.youtube.com/watch?v=WKVZ1KfdybM

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , spameris teica:

nopirku šādu te brīnumu

brīnuma bildei fons pareizais... :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nē nu var tur mainīt filtrs kaut ko štukot...bet nu čainieši vienkārši - lai nepielasītu kaut ko precīzi - ai nogāzīs no 3K sākot augšas lejā un miers, nekā cīnīties ar  "pumpu" aukšgalā..
 

Link to comment
Share on other sites

nu nē es tor neko neplānoju ķunot tas chipamps iet uz krāmu kasti, tā tīri uz ausi nu balītei kalbasņikam der. Lai pierādītu ka neeju neceļos reku atnāca šodien radiatori, laikam jau vispirms pamēģināšu Aleph A3, plates droši vien kādas 2ned nāks no lielās austrumu zemes. Droši vien saskrūvēšu paklausīšos kā skan un domāšu ko darīt tālāk.

 

radioatori.thumb.jpg.ca7aa54548fd59b133da5bb84bb31e1a.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...