Jump to content

Pērku 8 gab. AA bateriju lādētāju


Kitai
 Share

Recommended Posts

Pirms 17 minūtēm , Kitai teica:

lai vienlaicīgi var 8 gab. lādēt

Kādreiz bija vajadzība pēc tāda. Toreiz neatradu vai bija dārgi. Izlīdzējos ar diviem četrvietīgiem lādētājiem. Tā pat bija labāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Murlo teica:

Ikea

Jap, arī gribēju ieteikt IKEA. Ir man 2 gabali 4vietīgie, kalpo ļoti labi.

Link to comment
Share on other sites

8-vietīgu normālu nekur neesmu redzējis (varbūt ka ir).  Lādētājam obligāti vajag ne tikai lādēšanas, bet testēšanas, izlādēšanas, aķa atjaunošanas funkcijas. 4 aķu lādētāji tādi ir daudz.

Pats lietoju šo , bet variantu ir daudz, arī tepat Latvijas veikalos.

 Kā arī - neko citu, kā melnās Eneloop Pro lietot nav prāta darbs. Izmēģināti daudzi, bet nopietni strādājot ar zibspuldzi, šiem nav konkurentu.

 Hmmm, kam vajag reizē 8 baterijas? Ja zibspuldzei, tad 4 strādā, otras 4 vai 8 somā - pietiks jebkurai reportāžai. Par TV pulti, bērnu mantiņām, hvz ko vēl, vispār nerunājot.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , raiviic teica:

Kā arī - neko citu, kā melnās Eneloop Pro lietot nav prāta darbs. Izmēģināti daudzi, bet nopietni strādājot ar zibspuldzi, šiem nav konkurentu.

Zibspuldzei, jā. Bet citām vajadzībām Eneloop parastās ir labāk. Pats esmu mēģinājis gan Pro, gan ne Pro. Pro ir niknākas, ir OK, ja bieža lietošana, tomēr uzlāžu skaits tām ir stipri mazāks, tāpat lādiņu neglabās tik ilgi kā parastās. Maniem lietošanas ieradumiem, kad gadžets ar baterijām tiek lietots pa retam, izvēlos baltās.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , raiviic teica:

lietot nav prāta darbs.

Man tā patīk šie tiešie apgalvojumi. Man ar lētajiem fujitsu akumulatoriem pele, klaviatūra un pultis darbojas tik ilgi, ka es pat nezinu, kad pēdējo reizi tika lādēts. Kas tieši te būtu neprātīgs?

Labots - itanium
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Man tā patīk šie tiešie apgalvojumi.

Vēl jau bija:

Pirms 20 minūtēm , raiviic teica:

obligāti vajag

:)

Link to comment
Share on other sites

Negribu izklausīties pēc IKEA reklāmas, bet intereses pēc rudenī paņēmu pāris pakas IKEA lādējamas baterijas gan AA, gan AAA. Arī birojā izdomājām pamēģināt. Lietoju pārsvarā visādos lukturos, pelē, klavierē utt. Ar uzlādes turēšanu neredzu atšķirību starp baltajām Eneloop (kur nu vēl melnajām). Par ilgmūžību vēl, pēc nepilna gada lietošanas, grūti spriest, toties cena apmēram uz pusi mazāka kā baltajām Eneloop. 

 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad visas lādējamās baterijas nav vienādas? Man iedeva kaut kādu lādētēju ar 4ām tās pašas firmas baterijām, uz iepakojuma bija gan rakstīts nelietot nekādas citas firmas baterijas!
Es to protams ignorēju un sjo nekko vairs nelādēja.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Kazarms teica:

bet intereses pēc rudenī paņēmu pāris pakas IKEA lādējamas baterijas gan AA,

Kaut kur lasīju, ka esot tās pašas eneloop.

 

Pirms 15 minūtēm , Lameriz teica:

Es to protams ignorēju un sjo nekko vairs nelādēja.

Iespējams, paši aķi jau bija beigti, vai kāda liela ietilpība, un nostrādāja lādētājam aizsardzība.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , itanium teica:

pele, klaviatūra un pultis darbojas tik ilgi

Šādām vajadzībā vispār aķus lietot nevajag. Normālu AA vai AAA bateriju un vismaz uz gadu aizmirsti. Nopietnām pelēm jau ir iekšā aķis, savu MX Master, pie samērā intensīvas lietošanas, lādēju aptuveni reizi mēnesī, pulkstenim 1AA - reizi 2 - 3 gados jāmaina, pultij tāpat, u.t.t.  Aķi vajag foto/video tehnikai, bērnu mantiņām, jo sīkais ātri bateriju iztukšos u.t.t.

pirms 2 stundām , Lameriz teica:

Vai tad visas lādējamās baterijas nav vienādas?

Pat lameriem tā kā vajadzētu zināt, ka nav.  Var jau Ni-MH aķi lādēt ar Li-On paredzētu lādētāju un otrādi, var neskatīties, kurš šķībacis lādētāju ražojis un kas tur nāk ārā, bet tā nav problēmu saīsināt mūžu/nokaut gan aķus, gan arī, ja paveicas, sačakarēt lādētāju.

Link to comment
Share on other sites

Par eneloop uzlādējamām baterijām. Kādam biedram varbūt vajag eneloop melnās AA. Paskatījos savos krājumos, stāv man nelietotas 4 gb AA eneloop melnās neatvērtā iepakojumā. Pirktas sen, kad vēl lietoju tās melnās, iepirku krājumam. Tagad pašam īsti nav vajadzīgas. Varu uzdāvināt. Vienīgi nav garantijas, ka gadiem nostāvējušas tās nebūs «izbeigušās». Tās nav tagadējās PRO, tās no tiem laikiem, kad melnās tikko sākās. Ja kādam biedram radīsies interese, varu nosūtīt caur pakomātu, sūtīšanas izdevumus segšu. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka bačām nav ne vainas, bet, vēlreiz, nevaru garantēt.


IMG.thumb.JPG.d727c99353916cc201c3d1fff98de230.JPG

Link to comment
Share on other sites

Uz tādu haļavu pat es parakstīšos

 

Link to comment
Share on other sites

:tender:


Just now, Gestapo teica:

Paņemšu, sūtīšanu nosegšu pats. 

A es pirmais biju!


Pastu nosegšu 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Varētu noderēt ārdurvju zvanam, par velti gan negribētu, bet te jau maitu lijas ir salidojušas :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Eneloop baltās baterijas bija 3 gadus nostāvējušas vecā ķīniešu radioaparātā un ieslēdzot joprojām ņipri darbojās, izturīga manta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

Vienīgi nav garantijas, ka gadiem nostāvējušas tās nebūs «izbeigušās». Tās nav tagadējās PRO, tās no tiem laikiem, kad melnās tikko sākās.


Man pirmās sērijas PRO samērā ātri nosprāga (stirpi zaudēja kapcitāti), lai gan lietotas tika reti, zibspuldzē. Nekādi refreshi nelīdzēja.

 

pirms 2 stundām , ju teica:

Kaut kur lasīju, ka esot tās pašas eneloop


Pēc norādītās kapicitātes spriežot, diez vai

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , raiviic teica:

Normālu AA vai AAA bateriju un vismaz uz gadu aizmirsti. Nopietnām pelēm jau ir iekšā aķis

Kā kurai pelei. Bija man savulaik Logitech Performance Mouse MX, orģināli nāca ar AA akumulatoru. Akumulators man turēja apmēram nedēļu, pat mazāk. Mēģināju arī ar parastajām AA baterijām, tās pietika aptuveni 10 dienām. Neatceros, kas tieši par akumulatoru bija manai pelei, kad nopirku, ja nemaldos kaut kāds augstā gala GP, izmēģināju arī citus, tai skaitā enelopus, gan baltos, gan melnos, neko ilgāk izspiest nevarēja. Tad nu tādai pelei parastās AA baterijas būtu naudas šķērdēšana.

Link to comment
Share on other sites

Tik rijīgu peļu sen jau nav, tagad visas ir ekonomiskās!

Link to comment
Share on other sites

Pirmais pieteicās biedrs jema. Viņam arī sūtīšu. Par cik biedrs Gestapo piedāvājās samaksāt par sūtīšanu, man izdevīgāks būtu Gestapo. Nu bet pirmā vieta ir pirmā vieta, nebūtu pareizi to ignorēt.

Link to comment
Share on other sites

Es Omnivu nopirkšu, kas es sliktāks par ierēdni, nabadzīgāks tas gan ;(

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Tik rijīgu peļu sen jau nav, tagad visas ir ekonomiskās!

Nezinu, kā tagad, vai maz vēl ir Logitech spēlētāju peles ar AA aķīšiem. Kādreiz bija. Tās gan ir rijīgas.


Just now, jema teica:

Es Omnivu nopirkšu, kas es sliktāks par ierēdni, nabadzīgāks tas gan ;(

Izdomāju. Sūtīšu tev, Omnivu lai apmaksā Gestapo. Tu par to viņam iedosi uz kādu dienu ar tām baterijām paspēlēties.


Tas bija joks.


jema. PM

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , raiviic teica:

Šādām vajadzībā vispār aķus lietot nevajag.

Tāds diezgan kategorisks apgalvojums, a kur tad zaļā domāšana? 
Visās pultīs ir sastūķēti aķīši, jālādē ļoti reti, bet nav vismaz ārā jālidina. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir labs lādētājs tad ar aķiem ir forši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Gestapo teica:

a kur tad zaļā domāšana? 

Zaļā domāšana atduras pret maciņa biezumu, tas pats ar Latvijā "audzētiem vai ražotiem" produktiem.

Visforšākais ir tad, kad gribi būt patriots, nopērc Latvijā ražotu preci, bet mājās, uzliekot brilles, uz mazās, sīkiem burtiņiem uzrakstītās šiltes izlasi: izcelsmes valsts Polija :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ArnisR teica:

Man pirmās sērijas PRO samērā ātri nosprāga (stirpi zaudēja kapcitāti), lai gan lietotas tika reti, zibspuldzē. Nekādi refreshi nelīdzēja.

Tā tas varētu būt. Man ir viens vecs fotoaparāts ar AA baterijām, to lietoju diezgan reti, kad vajag kaut kur putekļainā vidē, labāku fotoaparātu žēl tad ņemt, ar tām PRO parasti bija tā, pirms braukšanas vajadzēja uzlādēt, jo mēnešus nostāvot, jau bija gandrīz izlādējušās, ar parastajiem eneloopiem tāda problēma nav, sabildē ar to fočuku, pēc mēnešiem ņem atkal un bildē, kad izlādējas, uzlādē, uzlādētās pēc mēnešiem pilnas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ju teica:

un tā ražo tikai Eneloop Pro.

Vai tad parastie Eneloopi arī nebija Made in Japan? Man šķiet, bija.


Apskatījos uz sava baltā Eneloopa. Ir virsū «Made in Japan».

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

https://www.slrlounge.com/panasonic-eneloop-vs-ikea-ladda-are-they-the-same/

 

Neesmu skatījies, bet, ja rakstīts Made in Japan, tad tur esot tikai viena rūpnīca, un tā ražo tikai Eneloop Pro.


Paldies, interesanti. Eneloopiem gan citas tagad kapacitātes uzrādītas, bet jā, ja uz IKEA iepakojuma ir Japan, tad jābūt no Fujitsu FDK rūpnīcas, kurā arī Eneloop tiek taisīti. 
Esot gan parādījušies IKEA aķi (Lite versijas), kas nav ražoti Japānā. Un Panasonic tagad Enoloopus mēdzot ražot ne tikai Japānā. Jāskatās uz iepakojuma. :)  image.thumb.png.f6a1172d08ca130087074911e4ce407a.png

Link to comment
Share on other sites

IMG_20200825_204403.thumb.jpg.342f11b34952a04bc1df305c94286d53.jpg

 

Intereses pēc paskatījos kastē. Visi Made in Japan

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , vvv teica:

Kā kurai pelei. Bija man savulaik Logitech Performance Mouse MX, orģināli nāca ar AA akumulatoru. Akumulators man turēja apmēram nedēļu, pat mazāk

Ko jūs ar tām pelēm un klaviatūrām darat? Guļat uz klaviatūras? Klaviatūrai baterijas neesu mainijis nekad, iet jau gadi 3. Pelei iespējams ka kautkad mainiju, bet noteikti iet vairāk kā gadu.

Logitech mk700/mk710 pele plus klaviatūra. Darba Microsoft klavai/pelei tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Tev taču nosaukumu iedeva, palasi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Pelei iespējams ka kautkad mainiju, bet noteikti iet vairāk kā gadu.

Bija man lietošanā Logitech Marathon Mouse M705, tai bateriju (2 gb AA) kalpošanas laiks specifikācijā norādīts 3 gadi, visi trīs gadi man nenogāja, pele pati izbeidzās ātrāk, baterijas tā arī nenomainīju. Viss atkarīgs, kāds peles modelis.

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos Logitech G peles. Tur bezvadu pelēm darbības laiks stundās mērīts tiek, nekādi mēneši vai gadi. Atsevišķi modeļi tik ar garāku darbības laiku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...