Jump to content

Nododot preci garantījā.


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Garantijas remonts ilgs process. Ja piedāvāsi saremontēt to preci pa naudu, salabos to tavu  preci zibenīgi.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
(labots)
Pirms 27 minūtēm , e = d teica:

Kamēr salabo, ilgāk gan ne.

Veikals parasti saka ka 30 dienas ,bet nujau  pagajušas 45 dienas.Kad intresējos,atruna  ir par  vīrusu!!!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
Pirms 13 minūtēm , kaads teica:

Garantijas remonts ilgs process. Ja piedāvāsi saremontēt to preci pa naudu, salabos to tavu  preci zibenīgi.

To es pats varēju izdarīt pa velti,bet nolēmu  ja  reiz reti  izmantoju tad lai tik remonte uz sava reiķina!Tik tikai  vaina ka  liekas ka pārāk ilgi tas ievilcies!

Sāk rasties doma ka jabūt kādam noteiktam laika termiņam,tā jau pus gadu ari var  remontēt!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Chocoton teica:

cik ilgi šie to preci  drīkst turēt  garantijas  remontā

Atkarīgs jau arī no preces (vai remontē tepat, vai sūta uz citu valsti, ja te nav oficiāls garantijas serviss), vai rezerves daļām (reiz man tā arī pateica - jāpasūta detaļa no ražotāja (Japāna/Ķīna) un jāgaida kā minimums mēnesi.  Tagad var būt vēl trakāk - ne par tēmu, bet augusta sākumā pasūtīju vienu detaļu no Ķīnas - īsti nesapratu, bet nāk caur Vāciju, laikam ir jau Frankfurtē, bet marinēs 2 mēnešus, laikam vīrusa dēļ :D .

Untitled.jpg.8f3a2ea6c6fd7af136601f766328bb72.jpg

 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chocoton teica:

To es pats varēju izdarīt pa velti,bet nolēmu  ja  reiz reti  izmantoju tad lai tik remonte uz sava reiķina!Tik tikai  vaina ka  liekas ka pārāk ilgi tas ievilcies!

Sāk rasties doma ka jabūt kādam noteiktam laika termiņam,tā jau pus gadu ari var  remontēt!

Nu i nafig tādu garantiju! Ja pats var salabot, tad galīgi nav jēgas pārmaksāt par tādu pakalpojumu. Ja tā manta ir tada, bez kuras var iztikt, tad vēl var muļķoties ar tādu garantiju. Ja tas ir ikdienā vajadzīgs darba rīks, tad galīgi garām. Tad labāk pirkt lietotu, lētāk, bez garantijas.

Link to comment
Share on other sites

Karmas dēļ var nepirkt Latgalītē. Lombardos lietām, šķiet, pārsvarā karmai nav ne vainas. Pieņemot tomēr prasa personas dokumentus un neņem, ja saka, ka no darba atnesis  (es šito neizdomāju, esmu savām acīm redzējis šādu situāciju).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...