Jump to content

Auto serviss Pārdaugavā - Imanta, Āgenskalns utt.


itanium
 Share

Recommended Posts

(labots)

Šādi man atkal neinteresē.

Salīdzinoši nesen vienam čomam bija kāzus par 1200+ EUR rēķinu no servisa, kas laikam atradās šeit (tagad tur ir Latina). No tiem 700 EUR bija par OEM detaļām + 500 EUR par darbu. Tikai tad, kad šams dodas jau prom, viņi ieminējās, ka varot jau arī ne-OEM detaļas piedāvāt.... 

Beigu beigās tika aizvests citur, kur izmaksas bija 300 EUR - 160 EUR par "premium" kategorijas (trodo.lv izmantotā grupēšana) daļām  un ~150 EUR par darbu.

 

Lai gan viss legāli, šos es personīgi lieku pie čakarētājiem.

 

Zinu visai sakarīgu un cenu ziņā arī visai pievilcīgu servisu Valdlaučos - tieši aiz SEB bankas ēkas. Tas gan ir krietni par tālu priekš manis. Sabiedrisko vēl labu laiku nevēlos izmantot.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kurus šos? Ar Autofavorītu tikai laba pieredze. Paši paprasa uzreiz kādas detaļas liksim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , e = d teica:

Kurus šos?

Varbūt kļūdījos. Sapratu, ka līdzīgs manis minētajam gadījumam. 


Pirms 5 minūtēm , Murlo teica:

Ja nav, tad ej prom

:D Tā tām lietām nevajadzētu notikt. Ja nav numurs ar ko dalīties, tad visai maza jēga. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 18 minūtēm , Murlo teica:

vēl ir garāžas variants

Ar garažas variantiem ir praktizēts. Normāli meistari uzreiz pasaka, kāda viņiem ir specializācija un iesaka meklēt citus meistarus. Nesen sievai auto bija problēmas ar kondicionieri - uzreiz teica, lai dodas pie VW dīlera.  Ja ar problēmām ar ritošo var braukt pie jebkura (pieprasījums pie mūsu ceļiem ir bezgalīgs), tad ar motora problēmām jau ļoti ieteicams meklēt tādu, kas tiešām var to problēmu atrisināt vai arī pārdot auto. Vienam čomam arī pieder serviss maskačkā un tāpēc daudzas aizkulises zinu un viņš teica, ka šim čakarēties ar motoriem nav ne laika, ne vēlmes + peļņa minimāla, ja pie durvīm stāv rinda ar rūsas problēmām, ritošo.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Andris Taurins

Sakarīgs serviss Jūrmalas gatvē SKAJ. Gan virsbūves darbi, gan pārējais. Normālas cenas, laba kvalitāte, termiņi arī OK.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 36 minūtēm , Mezavecis teica:

+ peļņa minimāla, ja pie durvīm stāv rinda ar rūsas problēmām, ritošo.  

Tad kaut kas nav kārtībā viņu pusē. Jāmāk cenot savs pasākums, lai tā nebūtu. Man personiski daudzveidība liekas daudz interesantāka, bet, protams, katram savs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Problēma ir tu, ka atbrauc klients, motors slikti strādā, jaudas nav un grib zināt, cik tas maksā. Laba diagnostika maksā arī naudiņu un kaktu servisiem nav ne aprīkojuma, ne pieredzes, ne vajadzīgo kadru konkrētā problēmā ar konkrēto auto ražotāju, kas nav acīmredzama. Tāpēc arī iet standarta ceļu - nomainam šo te, tad citu, varbūt palīdzēs. Un tā savācās 1k. Ar ritošo pārsvarā pietiek pacelt uz pacēlāja un pusstundas laikā pateikt, cik tas maksās. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

ne vēlmes + peļņa minimāla, ja pie durvīm stāv rinda ar rūsas problēmām, ritošo

Tur jau tā lieta, ka klients par diagnotisku negrib maksāt, "jo tur servisā jau tikai vienu devēju nomainīja pa 10EUR, kāpēc man prasa 100EUR?!"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā kurš - par jēdzīgu diagnostiku es kā reiz esmu gatavs vairāk maksāt nekā par pašu darbu. Cik bieži ir bijis, ka izdara kaut ko, ko nemaz nevajadzēja darīt.

Ok, neejam beztēmā. 

Link to comment
Share on other sites

... Jautājums - mūsdienās auto mēdz būt bez vārstu hidrokompensatoriem?

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē vairāk? Servisa normstundas cena, pieņemsim, tie paši 35 EUR. Lai iztestētu dzinēju gan dažādos siltuma režīmos, gan slodzēs, un to visu savilktu datorā, vismaz 10 darba stundas paies. Stenda sagatavošanu ieskaitot. Maksās klients par šādu diagnostiku 350 EUR?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

@e = d, bļins, Tu vari beigt dzīt tuftu? Vienmēr dzinējs tā jātestē?? Muldoņa...

Kas šim forumam par problēmu, ka teju neviens nevar ieturēties tēmas rāmjos? Ne es lūdzu diagnostiku, ne pārdomas par servisnieku smago dzīvi.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Brainless

10 stundas diagnostika - tas ir ieskaitot testa braucienus Biķeros lai sagatavotu auto 24 stundu Lemānas braucienam?

 

Ja auto ir jādefektē 10 stundas un tā nav pirmā formula vai kāds ekskluzīvs auto, tad šāds drots ir jālaiž detaļās un pa 350eur jāņem nākošais, kas bieži pat būs labāks risinājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , itanium teica:

@e = d, Kas šim forumam par problēmu, ka teju neviens nevar ieturēties tēmas rāmjos?

welcome

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc 30min vai 30 nobrauktiem nepārtrauktiem km redzēsi. Un tev tagad gāzi jāregulē.

Pamēģini paskriet, kad kūniņa jau lien laukā, te tas pats bija mašīnai


1 stundu atpakaļ, abi teica:

 Nīcgales 37, tel. 26512978, kā sauc cilvēku vai pašu servisu, nezinu.

https://www.autoeksperts.lv/lv/catalog/124

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 14 stundām , abi teica:

Vārsti Hondai saregulēti, ar smaidu noliku uz galda 40 EUR

 

Kurš modelis? CR-V?

Link to comment
Share on other sites

2020.08.17. , 13:36, itanium teica:

Zinu visai sakarīgu un cenu ziņā arī visai pievilcīgu servisu Valdlaučos - tieši aiz SEB bankas ēkas

Tur laikam viņi vairāki

Man paziņam tur serviss

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , kicker teica:

Tur laikam viņi vairāki

Ui, to nezināju. Atrašanās vietas dēļ pats tur neesmu bijis, bet vairāki paziņas tur ir veduši - visai apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Netaisot jaunu topiku. Pajautāšu nezinīša jautājumu. Vai savirzi var taisīt pirms Priekšējais tilts. Palielināta brīvkustība balstiekārtas šarnīrā. Kreisais apakšējais šarnīrs. maiņas? Man nākamajā trešdienā ir remonts, bet nezinu vai jēga taisīt savirzi pirms remonta.

 

Link to comment
Share on other sites

Protam, ka pēc tam savirze būs jātaisa vēlreiz.

Jēga taisīt nav, ja vien neplāno vēl vairākus tūkstošus nobraukt līdz trešdienai.

Un pat, iespējams, tev to savirzi netaisīs, kamēr nebūs piekare kārtībā. Vai pat nevarēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens sevi kaut cik sevi cienošs meistars netaisīs savirzi, kamēr būs kaut mazākā brīvkustība kaut vienā no piekares elementiem. Pirmkārt to nemaz nevar izdarīt, otrkārt tas pasākums būtu absolūti bezjēdzīgs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...