Jump to content

Wordpress kursi


Paramount
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Ir interese apgūt Wordpress pamatus. Interesē 2 portfolio mājaslapu izveide un esošās mājaslapas ar pieslēgtiem affiliates pārvietošana uz Wordpress.

Ir iegādāts hostings un domēns Siteground ar Wordpress kitu.

Zināšanu programmēšanā ir apaļa 0.

Esmu līdz šim nesekmīgi pieteicies internetā atrodamajos kursos, tie vienkārši nenotika, acīmredzot interese par to ir pārāk maza, lai būtu izdevīgi tos rīkot.

Esmu atvērts piedāvājumiem arīdzan uz privāto apmācību.

Par samaksu vienosimies.

28682604

Māris.

 

Nu un protams esmu gatavs boot troļļu uzlidojumam. :)

Link to comment
Share on other sites

Paramount
Just now, ieleja teica:

 

un vai tad tas nenozīmē, ka tavas 2 Wordpress mājas lapas ir apmēram vienas pogas spiediena attālumā?

 

Tas tieši to arī nozīmē, bet es konkrēti stragloju visā tajā padarīšanā. 

Man Wordpress apguve būtu ļoti noderīga turpmākajai darbībai.

Link to comment
Share on other sites

Atklashu noslēpumu. Ir tāds Google. Ja ar to nepietiek, tad mērķē uz ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Udemy nekā par šo tēmu nav? Vai arī angļu mēle sveša? Ja sveša, tad mans ieteikums būtu sākt ar tās apguvi un tikai pēc tam doties "IT pasaulē".

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Paramount
pirms 10 stundām , itanium teica:

Udemy nekā par šo tēmu nav? Vai arī angļu mēle sveša? Ja sveša, tad mans ieteikums būtu sākt ar tās apguvi un tikai pēc tam doties "IT pasaulē".

Udemy nopirku vienu lekciju. 9h par veco versiju, pārāk daudz man nevajadzīgas informācijas + pats kaitinošākais - čāpstināšana. Ja ir kāda lieta, kas mani nenormāli tracina, tad tā ir čāpstināšana, tās dēļ to saturu visas 9h noskatīties nebija iespējams.

Es dodu priekšroku apmācībai, kad to māca cilvēks, lai pie stragla iebaksta ar pirkstu, kur lūkoties.

Angļu valoda ir labā līmenī. Nodrāztie joki par ''noslēpumiem googlē'' - tos droši var paturēt pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Cik zinu (pats vairākus Udemy kursus esmu pabeidzis), tad Udemy ļauj jebkuram kursam pirms pirkšanas paklausīties/apskatīties pāris lekcijas. Papildus tam tur ir arī atsauksmes no citiem lietotājiem.

Nodrāzti vai nenodrāzti joki par Google nemaina faktu, ka tev vajadzētu savu slinkumu vai lepnumu mest malā, ja gribi pats apgūt vēlamās Wordpress lietas. Šobrīd tavs komentārs par to vienu kursu, kuru nopirki un tava attieksme pret Google meklēšanu liek domāt, ka tev labāk būtu vienkārši samaksāt kādam, lai izdara vajadzīgās lietas tavā vietā.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Paramount
Pirms 41 minūtēm , Vito Ventura teica:

Cik zinu (pats vairākus Udemy kursus esmu pabeidzis), tad Udemy ļauj jebkuram kursam pirms pirkšanas paklausīties/apskatīties pāris lekcijas. Papildus tam tur ir arī atsauksmes no citiem lietotājiem.

Nodrāzti vai nenodrāzti joki par Google nemaina faktu, ka tev vajadzētu savu slinkumu vai lepnumu mest malā, ja gribi pats apgūt vēlamās Wordpress lietas. Šobrīd tavs komentārs par to vienu kursu, kuru nopirki un tava attieksme pret Google meklēšanu liek domāt, ka tev labāk būtu vienkārši samaksāt kādam, lai izdara vajadzīgās lietas tavā vietā.

Es varu arī vienkārši samaksāt kādam, lai apmāca mani izdarīt man vajadzīgās lietas. Par ko arī ir sludinājuma konteksts.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...