Jump to content

Pirmie iespaidi: Ghost of Tsushima – sākumā nodomāju “kārtējā nodrāztā videospēle!”


Domātājs
 Share

Recommended Posts

Pirmās minūtes man ne sevišķi patika. Sāku domāt, vai vispār vēlos tālāk turpināt spēlēt, jo viss jau ir redzēts un piedzīvots. Taču pēc 30 minūtēm, spēle sāka ieinteresēt un mainīja iepriekšējās domas 😄.

 

 

Ghost of Tsushima iznāca 17. jūlijā uz PlayStation 4.

 
Link to comment
Share on other sites

Cik skatījumus un sekotājus starp šejienes penzionāriem tu ceri salasīt, influenceris tāds?

Un vispār, kāpēc fejsbuks, nevis jūtūbe? Fejsbuka viģiki tak nemonetizējas, afaik.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Viņu neinteresē tavi komentāri, ja vien tie nav mīlestības un uzslavu pilni. Oskaram nav vajadzīga tava kritika, jo mēļo, ka viņš ir ieguvis žurnālista vai līdzīgu izglītību un līdz ar to visu zina labāk.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es atkal vakar iečekoju Horizon Zero Dawn - likās visa ok. 

Kādi komentāri par manu "visai ok"? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Pēc PC versijas izdošanas krievu mediji Horizon Zero Dawn nodēvējuši par Nulles Dauņa Horizontu - stulbi, bet smieklīgi!

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī šur tur lasīju, ka ports briesmīgi realizēts.

Man pašam, izņemot to ilgo shader optimizāciju sākumā, nekādu problēmu gan nav. Pat ar veciem dzelžiem (i5-3570, RX 580, 8 GB RAM) iet daudz maz OK.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Mjā, par to portu ir kaut kādas sliktas lietas lasītas, bet pats spēlējis neesmu - lielu daļu stāsta un spēles procesa redzēju viena latvieša strīmā, līdz ar to vairs nav baigā interese pašam to spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
2020.08.11. , 13:49, Vito Ventura teica:

Viņu neinteresē tavi komentāri, ja vien tie nav mīlestības un uzslavu pilni. Oskaram nav vajadzīga tava kritika, jo mēļo, ka viņš ir ieguvis žurnālista vai līdzīgu izglītību un līdz ar to visu zina labāk.

Kuru gan interesē 138 komentāri?

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Citus SS punkts elvē influencerus.

 

Bet ja nopietni, te taču pa lielam nevienu neinteresē citu komentāri - pārsvarā tiek ienākts izbļaut savu sāpi vai kaut kur iegrūst savu vienīgo pareizo viedokli. Salīdzinoši reti sanāk lasīt kaut ko nopietu, skaidrā un par tēmu rakstītu.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...