Jump to content

Lūdzu, palīdziet izvēlēties elektrisko skrejriteni!


Recommended Posts

Vēlos skrejriteni elektrisko, kurš atbilstu šīm prasībām:

1) Ilga baterija (lai var aizbraukt no centra uz vecāķiem)

2) Var uzkāpt virsū 2 cilvēki (90 kg un 60 kg, kopā 150 kg)

3) Var braukt pa meža ceļiem, pa meža taciņām.

4) Ideāli ja viņš ir salokāms (bet ja galīgi nevar, tad neko)

5) Ātrāks nekā vidējais no Fiqsy, varbūt ap 40 km stundā ātrumu var uzņemt, bet tas ātrums svarigāks, lai varu braukt pa sūdīgākiem ceļiem ar tiem pašiem 20 un divatā

6) Laba amortizācija (lai nejūt negludu virsmu).

7) Ideāli ja riepas var uzlikt ar šipiem lai brauktu ziemā (laikam šis ir naivi, bet ja nu tomēr)

8) Nav pārāk smags (lai sieviete var viena viņu pārvietot kur vajag)

9)Ja  viņš ir salokāms, tad  ideāli ja kaut kāds stiprinājums, ka viņu var uz muguras kā mugursomu uzlikt. Teiksim, atbrauc uz centru, uzliec mugurā, pastaigā pa veikalu, noņem un brauc tālāk.

 

Budžets? Nezinu, atkarīgs cik kvalitatīvs un ilgmūžīgs viņš būs. 2000 EUR max? Fleksibls budžets.

 

Ir idejas uz kādiem modeļiem skatīties? Saprotu, ka es varbūt par daudz prasu, bet tā kā to skūteru tik daudz, noteikti ir kaut kas vismaz tuvu tam?

 

Es redzu, ka ir visādi skūteri - visurgājēji, kas arī brauc pa meža takām, bet viņu ir tik daudz, ka nav ideju kādu izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka gribi kacināt publiku, bet reāli visiem taviem punktiem neatbilst nekas cits kā motorollers.

Piemēram: https://www.lifegarage.lv/veikals/item/niu-elektriskais-motorolleris-latvija/niu-uqi-elektrompeds/elektro-motorollers/

 

1)40km range, atpakaļ arī tiksi

2)Mierīgi

3)Jā, var

4)Nesanāks

5)40km/h brauc

6)Salīdzinoši jā

7)Motorolleriem vispār ir gan diezgan bezceļu riepas, gan ziemas.

8)Sieviete pastums mierīgi un pie sienas piecels, tomēr tikai 60kg.

9)Mugurā neuzliksi.

 

 

P.S. Admini, lūdzu pārcelt šo uz skrejriteņu topiku.

Link to comment
Share on other sites

Sarakstījis prasības kā Ferrari, gatavs maksāt McLaren cenu, jāuzvedas uz ceļa kā vecam Jaguar, izrādās, ka tāds nemaz vēl nav uzražots. Nu, jūs "maksātspējīgie" tirrliņi, tramvajs būs perfekts.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Katarakta
2 hours ago, Kazarms said:

Saprotu, ka gribi kacināt publiku, bet reāli visiem taviem punktiem neatbilst nekas cits kā motorollers.

Piemēram: https://www.lifegarage.lv/veikals/item/niu-elektriskais-motorolleris-latvija/niu-uqi-elektrompeds/elektro-motorollers/

 

1)40km range, atpakaļ arī tiksi

2)Mierīgi

3)Jā, var

4)Nesanāks

5)40km/h brauc

6)Salīdzinoši jā

7)Motorolleriem vispār ir gan diezgan bezceļu riepas, gan ziemas.

8)Sieviete pastums mierīgi un pie sienas piecels, tomēr tikai 60kg.

9)Mugurā neuzliksi.

 

 

P.S. Admini, lūdzu pārcelt šo uz skrejriteņu topiku.

Neder motorollers, man vajag skuteri. Ar motorolleri es nevaru braukt pa daudziem celiem un arii ietveem. Esmu autists un baidos no auto masinam. Man tiesi skuteris vajadzigs un esmu pieradis braukt ar skuteriem, tagad velos iegadaties savu.

 

Quote

Sarakstījis prasības kā Ferrari, gatavs maksāt McLaren cenu, jāuzvedas uz ceļa kā vecam Jaguar, izrādās, ka tāds nemaz vēl nav uzražots. Nu, jūs "maksātspējīgie" tirrliņi, tramvajs būs perfekts.

 

Tramvajs neder. Nebrauc kur vajag un nav svaiga gaisa + korona viruss tramvaja un nav flexibli laika grafiki. Man vajag palielinatu mobilitati, bet tadu kas var iet visur. Skuters ideals. Ar motorolleri pa mezhu izbrauksi uz pludmali? NE! Ar tramvaju izbrauksi? NE! Ar skuteri visurgageju izbrauksi? JA!  Es prasiju skuteri, acimredzot tad esmu sapratis, ka skuteris man der vislabak.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Katarakta teica:

4) Ideāli ja viņš ir salokāms

Internetos runā, ka salokāmie mēdz būt ļurīgi locīšanās vietā, tai skaitā dārgā gala salokāmie.

 

pirms 4 stundām , aoma teica:

tramvajs būs perfekts

Iespējams, ka lūžņos norakstīts eksemplārs pat sanāktu budžetā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ko autors beigu beigās paņēma?

P.S. man jau labāks variants liktos 2 atsevišķi skrejriteņi, nevis divi uz viena skrejriteņa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
johnungerr

Kāpēc par šādu naudu jāpiedāvā Ultron T128 Elektriskais skrejritenis? man šķiet KUGOO M4, ka daudz atbilstošāks variants

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...