Jump to content

Jautājums par Balticom internetu un tv


DMG
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Pēdējā laikā regulāri zvana Balticom ar savu piedāvājumu. Pats šobrīd lietoju Baltcom, bet gribētu zināt vai kādam ir pieredze ar Balticom un internetu vai televīziju. Varbūt var padalīties ar savu viedokli. Lielākā atšķirība, ko man sola ir iespēja ierakstīt un pārtīt jebkuru filmu vai pārraidi. Baltcom šobrīd šis iespēju klāsts aizvien sarūk, jo aizvien biežāk parādās paziņojums, ka man vēlamo filmu nav iespējams apskatīties no arhīva vai nav iespējams ierakstīt. Interneta ātrums no mājas lapas izskatās vienāds. Kā tad ir ar Balticom? Ir tur viss labāk un zāle zaļāka vai tomēr nē?

Labots - DMG
Link to comment
Share on other sites

Lietoju laiku atpakaļ. Nav ne vaina. Balticomam arhīvā ir pilnīgi viss, nevis kā Tetam vai kā noprotams arī Baltcomam. Nav nekādu reklāmu bloku, kas obligāti jāskatās. Ierakstu skatoties šad tad mēdz nolēkt no servaka, un tad jāslēdz atkārtoti. Ar netu viss ir ok. 

Man nepatika aizvēsturiska izvelne, bet šie solījās ka drīzumā būšot jauns UI, bet jūtu, ka Covids viņiem šo soli pagaidām būs izjaucis.

Kad pārgāju uz Tet (vairs neatceros īsti kapēc) šie atstāja mani kā klientu un saņemu rēkinu par 0.00€, visi loriņi stāv pie manis. Teica pēc pusgada zvanīs ar piedāvājumu. Tad nu lai zvana. Plēsīšu ārā lai dod visu par sviestmaizi, vai arī lai staigā tālāk.

Rezumē - domāju ka Balticom ir stipri labāks kā Baltcom kaut vai tikai tāpēc, ka nav jālūr obligātie reklāmu bloki (nez, varbūt jau kaut kas ir mainījies)

Link to comment
Share on other sites

Jap, Balticom var ņemt. Ir gan pašam, gan vairākos uzņēmumos.  Katrā ziņā neta ātrums ir tiešām tāds kā sola un pat vairāk. Pārāvumu nav, kvalitāte laba. Ja kādreiz viņi kaut ko norestartē savā galā, tad tas arī notiek ap 3.00 nakti un uz vienu minūti ,aptuveni reizi 2 mēnešos(to man monitrings rāda). Par tv arī neko sliktu nevaru teikt, ko sola- tas arī ir. Tv skatos maz, tāpēc sīkākus komentus tieši par Tv varbūt pastāstīs kāds cits.

Link to comment
Share on other sites

Par Balticom internetu varu teikt to pašu labāko. Par kabeļtelevīziju to pašu , jo: pirmkārt 150 kanāli nav kodēti-var skatīties kaut uz 10 tv un katrs atrast kas tuvāks tipa vairāki makškernieku kanāli utt , mājas. Otrkārt kaudze HD kanālu un , laikam kādi trīs UHD. HD laikam kvalitāte kā no''satelīta'', jo piemēram RTG dažbrīd bitreits līdz 19m.  Interaktīvo nepieslēdzu, jo laikam tik ar viņu dzelžiem, bet ne ar kādu citu Android box. Nu ja vajag arhīvu, tad ... LTV tāpat var no LTV, Krievijas - ir visādas IP TV par 1$ mēnesī tipa Glanz TV kur ir gan UHD gan arhīvi līdz divām nedēļām. Man ar to pietiek.

 Par pašu darbinieku (tehnisko) servisu: kad pieslēdz TV kabeli, pēcāk no viņu ofisa zvanija vai nav kādas pretenzijas/kā darbinieki strādājuši. Pēcāk ''atrikšoja '' meistars kurš pie TV (kabeļā galā) pārbaudija signāla stiprumu lai parliecinātos vai viss OK . Nu par šitādu uzmanību klientam es biju pārsteigts- baigi ''izdresēti". 

Vienīgais kas var nederēt ar kādu  vecāku TV ka šiem kabelī DVB C  nevis kā bija Baltcomam kad DVB T ( tas pats kas virszemes digitālajai). Nu vismaz man,  nācās nomainīt pavecāku mazo virtuves TV, kam bija tik DVB T.

  Kad gāju prom no Baltcom , visvairāk kaitināja viņu ''optimizācija'' ka aparatūru nevaru aizvest uz viņu ofisu, kuram bieži sanāk braukt garām, bet jāsūta pa pastu . Attiecīgi maksāju es, man čakars ar pastu. Tie nu galīgi nav klienta orientēti. 

 

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oxygen teica:

Par Balticom internetu varu teikt to pašu labāko. Par kabeļtelevīziju to pašu , jo: pirmkārt 150 kanāli nav kodēti-var skatīties kaut uz 10 tv un katrs atrast kas tuvāks tipa vairāki makškernieku kanāli utt , mājas. Otrkārt kaudze HD kanālu un , laikam kādi trīs UHD. HD laikam kvalitāte kā no''satelīta'', jo piemēram RTG dažbrīd bitreits līdz 19m.  Interaktīvo nepieslēdzu, jo laikam tik ar viņu dzelžiem, bet ne ar kādu citu Android box. Nu ja vajag arhīvu, tad ... LTV tāpat var no LTV, Krievijas - ir visādas IP TV par 1$ mēnesī tipa Glanz TV kur ir gan UHD gan arhīvi līdz divām nedēļām. Man ar to pietiek.

 Par pašu darbinieku (tehnisko) servisu: kad pieslēdz TV kabeli, pēcāk no viņu ofisa zvanija vai nav kādas pretenzijas/kā darbinieki strādājuši. Pēcāk ''atrikšoja '' meistars kurš pie TV (kabeļā galā) pārbaudija signāla stiprumu lai parliecinātos vai viss OK . Nu par šitādu uzmanību klientam es biju pārsteigts- baigi ''izdresēti". 

Vienīgais kas var nederēt ar kādu  vecāku TV ka šiem kabelī DVB C  nevis kā bija Baltcomam kad DVB T ( tas pats kas virszemes digitālajai). Nu vismaz man,  nācās nomainīt pavecāku mazo virtuves TV, kam bija tik DVB T.

  Kad gāju prom no Baltcom , visvairāk kaitināja viņu ''optimizācija'' ka aparatūru nevaru aizvest uz viņu ofisu, kuram bieži sanāk braukt garām, bet jāsūta pa pastu . Attiecīgi maksāju es, man čakars ar pastu. Tie nu galīgi nav klienta orientēti. 

 

 

Tagad gan Balticom piedāvā paši savākt visu un nogādāt. Būtu jau vispār ideāli, ja varētu kā ar elektrību pārslēgt uz citu firmu jebkurā brīdī un bez liekas ņemšanās ar tehniku. Bet tas tā starp citu :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš piedāvā ka paši savāks ? Balticom vai Baltcom.  Man vajadzēja pašam nest uz pastu , kas gandrīz blakus Baltcomam offisam (nevis Balticomam) lai nosūtītu uz viņu offisu . Mērkaķi... 

  Tas ka Balticom paši savāks, tam es ticu, jo tā pieredze cik bija orientēti uz klientu kad pieslēdzos, liecina par attieksmi  pret klientiem atšķirībā no Baltcoma. Centu mīlētāji... ,  manās acīs tas kantoris ir kritis zemu. Cik saprotu, tagad šos ir pārpirkuši citi un kas maijījies ?  Bet pāris gadus atpakaļ... sviests. Varbūt tagad ko ir uzlabojuši. Man, kad biju viņu TV abonents, bija papildus maksā par to ka HD TV kanāli... Nu tas bija pēdējais piliens, ka par tādu ekstru jāpiemaksā mūsdienās , kad konkurents piedāvā ''steriem'' HD kanālu bez papildus maksas. Arī sviests ka ja otrs TV tad vajadzēja papildus karti dekodēšanai (ar papildus maksu) un CAM moduli . Saprotu ka ja pa gaisu, bet ja dzīvoklī , tad diezin vai dalīšos ar visu māju

Link to comment
Share on other sites

Balticom piedāvā savākt Baltcom aparatūru un paši to viņiem nogādāt.

Link to comment
Share on other sites

Cik skatījos balticomam mūzikas kanāli nebija MTV, bet uz rus mūziku vairāk tendēti.

Vēl zinu, ka interfeiss ir bēdīgs.

Protams, pluss balticomam ir tas, ka ir visi raidījumi ierakstīti bez reklāmas pauzēm. Bet viņu pārdošanas speciālists tik intensīvi mani bombīja (ok mana kļūda ka viņu aptaujā ierakstīju savu mobzi), ka beigās jau bij absoulūti vienalga kādas debesmannas man solija.

Bet tā kā izsitu speccenu no Baltcoma, un ieradumam liels spēks... lai paliek viss savās vietās :)

Link to comment
Share on other sites

2020.07.29. , 16:00, DMG teica:

Pēdējā laikā regulāri zvana Balticom ar savu piedāvājumu. Pats šobrīd lietoju Baltcom, bet gribētu zināt vai kādam ir pieredze ar Balticom un internetu vai televīziju.

Man ir kādu laiku Balticom un esmu apmierināts gan ar internetu gan ar kabeļtv.

tagad ik pa brīdim zvanās Baltcom un piedāvājās ar diezgan interesantām cenām, bet.... tvkanālu saraksts  viņiem ir stipri nīkāks.

 

papildus citu minētajam kā plusu varu minēt, ka viņu saitā var ar vienas internetbankas login ielogotos, un kā mīnusu minēt, ka viņi grib komisijas maksu par rēķina apmaksu ar internetbanku.

Link to comment
Share on other sites

Nu šitam es ticu ka Balticoms pats nogādās Baltcoma aparatūru aparatūras īpašniekam, jo pirms tam nodomāju ''ka kas mežā nosprādzis'' ka Baltcoms ir tapis klientu orientēts un pats savāc savus dzelžus. Vienīgais ar ko tas Baltcoms var pārspēt Balticom, ka ir vairāk izplatīts visādos mazos miestos. Bet Rīgā , kur ir izvēle , iesaku turēties no tā  kantora pa gabalu. Da es arī viņus izmantoju tāpēc ka varēja parcelt  Lattelecom numuru uz viņiem un pensionāri runāt bez maksas ar Latvijas lielajiem operatoriem. Bet mūsdienās tas nu galīgi vairs nav vajadzīgs kopš mobīlie ir lēti.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ervie teica:

kā mīnusu minēt, ka viņi grib komisijas maksu par rēķina apmaksu ar internetbanku.

Viņiem rēķinā figurē divas bankas: Sweds un Seb. Ja tev ir cita banka, iespējams tad arī ir komisija. Pats Balticom nekādu komisiju neņem. Kaut ko nejauc?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Net teica:

Viņiem rēķinā figurē divas bankas: Sweds un Seb. Ja tev ir cita banka, iespējams tad arī ir komisija. Pats Balticom nekādu komisiju neņem. Kaut ko nejauc?

ja tu maksā no viņu weblapas tieši, viņi grib komisijas maksu. neviens cits (tsk tet) vairs neko tādu neprasa.

protams, ja tu skaiti pārskaitījumu - nekas tāds nav.

 

ps: vai arī es kaut ko nesaprotu un ir iespējams izvairīties no 26 vai ciktur centu apmaksas par "paātrināto pārskaitījumu"

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , M@R$$ teica:

Cik skatījos balticomam mūzikas kanāli nebija MTV,

Ja domāts parastais MTV, tad no mūzikas tur ne smakas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Ja domāts parastais MTV, tad no mūzikas tur ne smakas.

Šeit vairāk  runa ir par MTV hits, MTVclub, MTV HD, VH1...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ervie teica:

ir iespējams izvairīties no 26 vai ciktur centu apmaksas par "paātrināto pārskaitījumu"

Es piem. maksāju caur banku, vienkāršs pārskaitījums uz viņu kontu un viss, nekāda komisijas maksa. Ja apmaksā rīta pusē, tad vakarā jau saņemu mailu no viņiem, ka ''jūsu rēķins apmaksāts''. Ja apmaksu veicu pēc 12.00, tad šie man nākamajā rīta atmet mailu par saņemto naudu. Viss. Tu tur kaut ko baigi sarežģī ;)

Link to comment
Share on other sites

tas nav nekas tāds - vienkārši bizness. piemēram ir tāds bill.me - ir kantori, kas caur šiem sūta rēķinus uz āru. vari samaksāt uzreiz no bill.me lapas/applikācijas, tikai pieskaitīs Tev 2% komisiju neatkarīgi no rēķina summas. labākais ir tas, ka pie maziem rēķiniem sanāk mazāk kā parastā bankā. protams, ka lielos caur šiem neviens nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija atnācis Balticom meistars un rezultāts sanāca diezgan amizants. Vispirms precizēšu, ka nereklamēju un neiesaku nevienu no šīm firmām. Tikai padalīšos ar savu pieredzi, ja nu kādam arī rodas līdzīgi jautājumi.

 

Tātad Balticom regulāri man zvanīja un piedāvāja lētāku un ātrāku internetu. Zvanot vienmēr man apgalvoja, ka Baltcoms neesot gigabitīgais svičs un viņi noteikti nodrošina lēnāku internetu par to, ko spēj Balticom. Tāpat uzvēra, ka televīzija ir labāka un iespējams pārtīt, apskatīties no arhīva visus ierakstus. Par televīziju man šoreiz nav komentāru, jo nepaspēju to izmēģināt, taču ar internetu gan sanāca salīdzināt. Burtiski dienu pirms meistara atnākšanas veicu interneta mērījumus gan pa tiešo iespraužot vadu datorā, gan caur wifi. Skaitļos tas būtu 970 Mbps. Tad nu atnākot meistaram un pieslēdzot visus vadus secināju, ka Balticom internets nespēj izspiest vairāk par 760 Mbps. Meistars vēl reiz un vēlreiz mainīja vadus, lai manu acu priekšā salīdzināt internetu un vienmēr rezultāts tāds pats. Zvanījās vēl ilgi un būrās, bet tā arī nesaprata, kas par lietu. Tā arī beidzās ar to, ka paliku pie tā paša Baltcom interneta.

 

Kā jau iepriekš teicu, nemēģinu pateikt, ka Balticom būtu slikts internets vai uzņēmums. Tikai aicinu uzmanīties no solījumiem, kurus dod zvana laikā. Pārliecināmies par visu pirms parakstāt papīrus, lai vēlāk nesanāk vilšanās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , DMG teica:

970 Mbps. Tad nu atnākot meistaram un pieslēdzot visus vadus secināju, ka Balticom internets nespēj izspiest vairāk par 760

nē nu psc... tev tipa par maz bija, ka pakļāvies spiedienam vispār uz šo pasākumu? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , DMG teica:

Burtiski dienu pirms meistara atnākšanas veicu interneta mērījumus gan pa tiešo iespraužot vadu datorā, gan caur wifi. Skaitļos tas būtu 970 Mbps.

 


Ja būtu 2× lētāk, es būtu piekritis arī tiem 760. :)

Link to comment
Share on other sites

Nē par maz nebija, bet cenu solīja labāku. Tiesa tikai par 2 eiro. Bet nu, kad sola, ka būs vēl ātrāks un lētāks, kā var neiekrist kārdinājumā? Par cenu gan arī sanāca misēklis, jo zvanot solīja, ka jāmaksā būs 17 eiro, bet atnākot teica, ka bus 18 eiro. Tā kā arī ar to solījumus neizpildīja. Kā arī televīzija, kura Baltcom izpildījumā paliek ar katru gadu tikai sliktāka un ar lielākiem ierobežojumiem. Taču par to man nav komentāru, jo televīziju nepaspēju izmēģināt.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DMG teica:

bus 18 eiro

standarta cena 24 mēn līgumam par gigabitu.. :D

 

Baltcom viena cena 14,50.. un iepird. cik truba velk būs, bet ne mazāk par līgumā noteikto..

Link to comment
Share on other sites

Es jau pērku paku nevis internetu vienu pašu. Baltcom internets + tv man izmaksā 20 šobrīd. Un Balticom vismaz sarunas laikā piedāvāja 17 par tādu pašu paku un beztermiņa līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Labi ir tiem ,kas dzīvo lielpilsētās un ir izvēle, bet ja tikai viens pakalpojumu sniedzējs (es te nerunāju par mobilajiem risinājumiem), tad nākas iztikt ar to, kas ir.


Piemēram, mazpilsētās nav nekāda dižā izvēle. Sevišķi interneta ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

 

Tu tak saproti, ka tā nav patstāvīga cena vai ne? Katru gadu tak nemainīšu internetu, lai tiktu pie akcijas cenas. Plus jautājums vai akcija ir beztermiņa līgumam? Katrā ziņā man svarīgāk zināt, cik būs jāmaksā un ar kādiem noteikumiem pēc akcijas. Bet nu te gaumes jautājums. Kam nu kas svarīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , DMG teica:

saproti

protams..  te nu pašam jāizvērtē, kas vajadzīgs utt.. + un -... es kā tv neskatos, tad man po..  + man vispār mājā izvēle ir tikai starp Baltcom un Tet :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Balticom beidzot ir upgreidojies, un ir jauna izvelne iekš ITV. Par cik vads vēl kvarterī bija, tad tagad dabūju uz testu.

 

Jaunais UI velk kaut kas uz GO3/youtubes pusi. Paspaidīju 5 minūtes un liekas diez gan ērti. Nedaudz gan iebremzē, bet ir ok.

Kvalitāte gan, nu ne visai. Par cik paralēli šobrīd ir Tet, tad pat iekš Tet bilde liekas nedaudz labāka (kaut gan visi labi zinam Tet kvalitāti).

20201010_101414.jpg

20201010_101359.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Pakustināsim šo topiku.

Lieto šobrīd te kāds Balticomu?

Dēļ reklāmu būšanas Tet arhīvu lūrēšanā, domāju tīties no šī kantora.

Kā šobrīd ar Balticom, useri apmierināti?

Link to comment
Share on other sites

Nē. Ieslēdzot kādu raidījumu arhīvā, automātā jānoskatas viņu reklāma 30sek - 1min garumā.

(Kādam sīkums, bet man besij)

Link to comment
Share on other sites

@Stasssdomā tās reklāmas, kuras nevar pārtīt. Piemēram, iekš TV3 grupas, STV pirmā, un citos kanālos. Bieži filmas sākumā jānoskatās 20sekunžu reklāma, kuru nevar pārtīt+filmas vidū, kad sākas reklāma, tu viņu skaisti pārtin, taču uzreiz atkal jāskatās netinama 20sekunžu reklāmas pauze.

Pirms 6 minūtēm , Insekc teica:

TET visas reklāmas var pārtīt.

 

Viskaitinošākais ir tas, ja tu dažu filmas fragmentu gribi patīt atpakaļ, tad paskaties, atkal patin atpakaļ, kā rezultātā uzreiz uzlec nepārtinamā reklāma :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

man jau kādu mēnesi balticoms gļučī, piezvanot operatoriem vienīgais ko var pateikt - restartējiet rūteri ( bļ - mister acīmredzamība, kā es par to neiedomājos? :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien pieteicu pieslēgumu Balticomam.

Pagaidām testa režīmā padzīvošu ar abiem, gan Tet, gan Balticom.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pie draugiem parullēju to TET tv, nu i nafg, reklāmas tas ir viens, tā izvēlne galīgi garām, salīdzinu ar Go3.

Balticom internets ir lietošanā dažus gadus nekādu problēmu, internets griežas vairāk kā vajag un pēdējo problēmu, ka nebija internets atceros kad elektrība bija pazudusi kautkur tālākā rajonā uz Zolitūdes pusi, bet tā neko sliktu nevaru pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kicker teica:

tā izvēlne galīgi garām, salīdzinu ar Go3

Tas viss ir pieraduma spēks.

Man atkal starp šiem diviem liekas tieši otrādi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Abi garām, ir citi servisi ar LV TV programmām, arhīvu un bez reklāmām, bet zināmu apstākļu pēc nesaukšu tos... 🙄 😎

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...