Jump to content

Ko var iesākt ar Bang & Olufsen MCL 2 AV (Type 2026) un Beolink Passive (Type 1656), ja nav nekā cita no tās sistēmas?


Recommended Posts

Manā virzienā pa sviestmaizi tiek mesti Bang & Olufsen MCL 2 AV (Type 2026) un Beolink Passive (Type 1656).

 

Šos divus krāmus ir iespējams saspraust kopā un izmantot kā pastūzi bez Beocentral, Beomaster, Eye, Beolink pults un pārējā kosmosa, vai nē?

Vai kāds ir minimālais papildu krāmu komplekts, lai šie būtu lietojami?

@kevins, @Long John, @ivo, @ju, @Jurkins, @Inspektors Caps, @Huan Kaktus,  ceru uz kāda no jums viedokli :thank_you:

 

Izlasīju šos aprakstus bet neradu atbildi uz minētajiem jautājumiem:

https://beocentral.com/mcl2av

https://www.beoworld.org/prod_details.asp?pid=978

https://beocentral.com/beolinkpassive

https://www.beoworld.org/prod_details.asp?pid=981

 

Link to comment
Share on other sites

paskatoties ka tam beo passive iekšā ir stk mikrenes...mjā...es tādu uzreiz izmestu. gan jau kaut kā var viņu savienot ja jau tas reiz ir pastūzis..bet vai jēga? skatoties par kādām naudām ? trafs izskatās kvalitatīvs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un tā ir audiofīlija izeju padot caur 0,33R rezistoru ? tipa "bass" beo stilā ? siltais ?

Capturebeo.JPG

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , osscar teica:

skatoties par kādām naudām ?

Apmēram par vienas kvalitatīvas Stass minētās vienības vērtību 😎

 

Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

bet vai jēga?

Ja ieguldot pasākumā vēl <= EUR 50, es iegūstu funkcionālu pastūzi, tad kāpēc ne. Tīri lai varētu ielikt ķeksīti, ka manā īpašumā ir funkcionāls B&O :king2:

Lai vai kā tādi inženieri kā tu gānītos par atsevišķiem viņa risinājumiem.

Un pieslēgt viņu pie S90.

 

Pirms 17 minūtēm , osscar teica:

gan jau kaut kā var viņu savienot

Var, lūdzu, no šīs vietas sīkāk?

Kurš no viņa caurumiem ir line ieeja?

Un barošanas bloks viņam ir iekšā, vai kā?

Aparātam nav klāt neviena vada, barošanas kabeļa štekeri arī nemanīju.


Un pats svarīgākais - piemēram, tu ar viņu smērētu rokas?

Link to comment
Share on other sites

elektrotanya ir manuālis, pēc tā var izpīpēt ieejas....trafs ir uz borta pēc shēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

elektrotanya ir manuālis

Paldies, bet.. tur pietrūkst puses lappušu, ir tikai satura rādītājs un pēc tam nāk padsmitās lappuses ar shēmām (jā, es runāju par pilno pdf, nevis online preview). Un shēmas es nemāku.

Karoč, tas ir jaudas pastūzis, un kādam, kurš māk shēmas un lodāmuru, būtu jāmāk atrast tur ieeju, bez nekādu papildu devaisu pieslēgšanas?

 

Un kas īsti ir tas otrs krāms, MCL 2 AV, un ko ar to var iesākt?

Abi krāmi nāk komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 3 stundām , 138 teica:

Un kas īsti ir tas otrs krāms, MCL 2 AV, un ko ar to var iesākt?

Ja pareizi saprotu, tad tur ir ieeju komutators, priekšpastiprinātājs, kaut kāda parodija par skaļuma regulēšanu (iespējams, ar pulti ir pat normāla regulēšana), un kaut kādas fīčas, lai uzrīkotu skaņas un video tīklu pa visu māju. Gan jau, ka no tā visa var salikt kaut ko pavisam ejošu, bet tad tomēŗ pašam jāmāk shēmas un lodāmurs. Ja par to vēl kādam jāmaksā, tad, IMHO, nav to vērts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , 138 teica:

Tīri lai varētu ielikt ķeksīti, ka manā īpašumā ir funkcionāls B&O

Viņu izstrādājumi bija tikai acu priecēšanai, pārējais bija sekundārs.

 

pirms 7 stundām , 138 teica:

Var, lūdzu, no šīs vietas sīkāk?

Kurš no viņa caurumiem ir line ieeja?

Un barošanas bloks viņam ir iekšā, vai kā?

Aparātam nav klāt neviena vada, barošanas kabeļa štekeri arī nemanīju.

 

pirms 7 stundām , 138 teica:

Un shēmas es nemāku.

Tieši tāpēc tev to nevajag.

 

Ja tīri tiešām atdod, tad var ņemt un taisīt eksperimentus. Citādi pieliec, un paņem sakarīgu stereo past.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Huan Kaktus teica:

tad, IMHO, nav to vērts

Nav vērts tāpēc, ka aparāts tavā skatījumā štruntīgs, vai tāpēc, ka būs padaudz kādam jāsamaksā, lai to visu dabūtu ejošu?

 

pirms 8 stundām , Huan Kaktus teica:

kaut kāda parodija par skaļuma regulēšanu (iespējams, ar pulti ir pat normāla regulēšana) un kaut kādas fīčas, lai uzrīkotu skaņas un video tīklu pa visu māju

Cik es sapratu no pirmajā postā ielinkotajiem aprakstiem un osscar minētā Beolink Passiv apgraizītā manuāļa elektrotaņā (MCL 2 AV manuāli neatrodu nekādu nekur), šie aparāti ir "skaņas tīkla pa visu māju" perifērās ierīces, vadība/regulēšana viņiem ir iespējama tikai ar pulti vai arī no kaut kāda centrālā aparāta (Beocenter vai kas tur), ne tā?

Man neizdevās MCL 2 AV ieraudzīt jebkādu skaļuma kloķi. Tās trīs melnās "acis" ātrumā apskatot šķita, hmm, varbūt IR sensori vai kas tāds, bet noteikti ne spaidāmas vai grozāmas pogas.

 

pirms 5 stundām , ju teica:

pieliec, un paņem sakarīgu stereo past

Nav tā, ka man kā ēst vajadzētu vēl vienu funkcionālu stereo pastiprinātāju (ja vajadzētu, gan mācētu atrast Tallinas 54, ss.com, lombjos utml.), bet šis ir smieklīgs, prikolīgs un  glamūrbrendīgs krāms, un tādiem (t.sk. Cannondale, Miele, Bose, Stoller, Festool, Hilti, Flex, utt.) manā sirdī ir īpaša vieta (kaut jaunu jel ko no nosauktajiem brendiem es nez vai pirktu), arī ja tie ir veci un inženieriski izglītotu cilvēku ieskatā tehnoloģiski neaugstvērtīgi . Bet pielietojums atrastos, plauktā kā Kolekcijas Eksemplārs nestāvētu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , 138 teica:

prikolīgs un  glamūrbrendīgs krāms,

Nu bet konkrētajam aparātam nav nekas no tā.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 20 minūtēm , 138 teica:

Nav vērts tāpēc, ka aparāts tavā skatījumā štruntīgs, vai tāpēc, ka būs padaudz kādam jāsamaksā, lai to visu dabūtu ejošu?

Abu iemeslu dēļ. Aparāts nav tik ģeniāls, lai būtu jēga kādam maksāt par šamā sačubināšanu. Ja būtu pilns komplekts, tad cita lieta - B&O ir interesanti agregāti no koncepciju viedokļa :) To pastiprinātāju jau gan var pieslēgt bez īpašām problēmām, IMHO.

Pirms 26 minūtēm , 138 teica:

vadība/regulēšana viņiem ir iespējama tikai ar pulti

tur kaut kāda poga ar kaut kādu izejas jaudas (!) pārslēgšanu ir, hz, ko viņa dara. Man slinkums meklēt manuāli viņai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu tāpat normālus rca un skaļruņu klemmes - vismaz 10 EUR klāt +  to vadības plati "apiet"///darbs laiks...etc...vēl preampu vajag, jo poci te  fiziski grūti iemānīt...vai tas ir vērts arhaiskam STK...hvz...ok ja pa 1o eur trafa dēļ var paņemt ///bet tā hvz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , osscar teica:

normālus rca un skaļruņu klemmes

Šis mani absolūti nesatrauc, salodēt RCA<->DIN vadu es varu (ja kāds no tiem DIN konektoriem vispār ir line ieeja) un tumbu vadiem pielodēt galā šitos konektorus arī (kaut kur, šķiet, pat esmu redzējis skrūvējamus, bet vai tas nebija RIP Argusā).

 

Pirms 21 minūtēm , osscar teica:

to vadības plati "apiet"

Tu runā par plati iekš Beolink Passiv vai iekš MCL 2 AV? Es pareizi nojaušu, ka vienkāršāk ir dabūt lietojamu vienu pašu Beolink Passiv un MCL 2 AV iemest krūmos ugunskurā elektronikas atkritumu konteinerā? Vai kā?

 

Pirms 26 minūtēm , osscar teica:

trafa dēļ var paņemt

Jā, starp citu.. tas trafs pēc voltiem un jaudām derētu šim nabagam (ka korpusā neielīdīs, par to nav jautājums) ?


Pirms 30 minūtēm , osscar teica:

STK

Nesapratu šo abreviatūru, vikipēdija nepalīdz :read:

Link to comment
Share on other sites

tas mcl 2 100 gadus nav vajadzīgs. nedomāju , ka tas trafs derēs - jauda pamaza + V pamazi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, nu ies savāks tos krāmus (jā, abus, jo nāk komplektā) un tad redzēs ko tālāk.

 

Bet tātad bez ķirurģiskas iejaukšanās viņu vispār ieslēgt un pieslēgt viņam kaut kādu skaņas avotu ieejā es nevaru? Vai tomēr varu?

IMG_4518-500x500.jpg

(bilde no internetiem)

 

Vai nevarētu būt tā ka signāla ieeja ir kādi no Master Link piniem?

 

Un Power Link štekeris, pieņemu, kaut kā nodrošina ieslēgšanos? Varbūt tas strādā tā, ka tur pietiek samest kopā kaut kādus divus kontaktus, līdzīgi kā desktop PC PSU gadījumā?

 

Un IR ligzda, tā ir paredzēta infrasarkanā sensora (pults uztveršanai) pieslēgšanai, taču?

 

pirms 14 stundām , 138 teica:

barošanas kabeļa štekeri arī nemanīju.

Ō, par šo būšu samelojis.

 

Pirms 41 minūtēm , Huan Kaktus teica:

tur kaut kāda poga ar kaut kādu izejas jaudas (!) pārslēgšanu ir

Kuram, pastūzim vai MCL?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Kuram, pastūzim vai MCL?

nē, laikam būšu vakar kaut ko sajaucis, un ne tur paskatījies. Nav gan. Jebkurā gadījumā, tā MCL tev īpaši vajadzīga nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmais ko Google izmet uz " MCL2AV manual" ir vajadzīgais pdf fails. MCL2AV ir vadības bloks lai savienotu lielo B@O sistemu ar lokalo, kā arī lokala TV, CD un vēl  kādas ieejas un pastiprinataja vadība. Diemžēl lai to visu darbinātu vajadzīga B@O pults un pults uztvērēja modulis (PDFā -Transceiver type2021) kuru Tev nav, kā noprotu. Pastiprinātāju bez šī vai kāda cita B@O vadības bloka neieslēgsi. Ieejas pini ir gan uz Pover link gan Masterlink, bet visa vadība ieskaitot ieslēgšanu notiek pa virknes kodu (Data link pins abās tajās ieejās).

Bez tā visa atliek tikai ķirurģiska iejaukšanās un Tu būsi ieguvis, kā jau Osscar teica, Transformatoru un ne pārāk labu čipampu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz cik ciparu ķirurga honorāru es varētu rēķināties par

a) procedūru, kuras rezultātā pastūzis iegūst ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzīti,

b) procedūru, kuras rezultātā pastūzis iegūst ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzīti un skaļuma regulēšanas kloķi?

Un vai šāds ķirurgs būtu atrodams starp foruma biedriem?

 

Pultis, izskatās, ēbajā ir atrodamas, un ne pārāk kosmiski. Transcīveri diemžēl nē :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...