Jump to content

Iespējamā fantastika un citas idejas


Arcane
 Share

Recommended Posts

Ir kaarteejaa 5diena un taapeec aiz paardomaam par dziivi un nostaljgjijas(samurajs nav vieniigais kas aizgaaja no man zinaamajiem), atceroties savu beerniibu iepatikaas ideja par lidojoshaam mashiinaam skatoties 5to Elementu:

300?cb=20180909001342

No zinaatnes viedoklja tad nav dzirdeets ka kosmosa un gaisaa nevareetu paarvietoties ar transportliidzekljiem. Nav jau fizikas likums kas to aizliedz ja vien NASA to nesleepj un lidojums uz Meenesi bija iestudeejums. Mums tak ir gan lidmashiinas gan kugji gan auto gan hibriidi un tagad komplektaa naak arii droni utt. Kaa jums liekas peec cik gadiem kas taads buutu iespeejams? Nav runa par AI bet arii tas esot procesaa. Amerikaa jau Waymo testee pashbraucoshos Taxi.

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc fantastikas filmām, tam kas tajā bildē bija jābūt jau šodien. Bet redz ka nav, un ne tuvu.

Tesla vēl pa ceļu nemāk normāli braukt, kur nu vēl pa gaisu.( kaut gan pa gaisu mākslīgajam intelektam laikam būtu vieglāk )

Link to comment
Share on other sites

Skynetu nesanāca laikā nokompilēt, tas sabojāja timeline.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , e = d teica:

Skynetu

Muusdienaas gandriiz katram ir IT gadzhets kabataa kas savienots ar netu taapeec nebriiniishos ja driizumaa buus kautkas shaads:

Vismaz atshkjiriibaa no Skynet netiek klaat pie rakjeteem un kaujas robotikas.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kāda jēga zināt tēvocim Džonam, kur tu dodies pēc darba? Ko no tā viņš iegūs, ka tu piemēram ieiesi Rimi un nopirksi baltmaizi un Smiltenes sieru?

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga? Semam ir jāzin kur un kā tu tērē savu piķi. Ja pērc lasi lētās desas vietā - tātad nošmauc Semam nodokļos krietnu žūksni. Tavus iepirkšanās paradumus jau tagad kontrolējošās iestādes izseko, pateicoties "lojalitātes" kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Mõbijs teica:

Kāda jēga? Semam ir jāzin kur un kā tu tērē savu piķi. Ja pērc lasi lētās desas vietā - tātad nošmauc Semam nodokļos krietnu žūksni. Tavus iepirkšanās paradumus jau tagad kontrolējošās iestādes izseko, pateicoties "lojalitātes" kartēm.

Un? Kā pirkšu Optima līnija alu tā pirkšu. Man uz ielas pieies kāds no valsts institūcijas un teiks, ka man tagad jādzer būs Brengulītis?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu kakraz par Optimu neviens tev nepiesiesies, bet par Brenguli gan - krasa iepirkšanās paradumu maiņa liksies aizdomīga.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 6 stundām , snukurins teica:

Kas tur ko patikt?

A kas tur var nepatikt? Aatrums aizrauj. Lidoshana dod briiviibu. Manevreejamiiba dod adrenaliinu. Nav sastreegumi utt. Kautkas liidziigs Puukjiem u.c. mitologjijai kas arii ir zinaamaa meeraa iespeejama fantastika.

latest?cb=20110811150634

 

@drunk_lizard

Kas Tev muuzhiigi neapmierina? Tu jau pats vienmeer provocee forumaa aizsargreakcijas. Nedaudz atgaadini manu aizgaajusho teevu bet vinjsh vismaz bija kaartiigs muzhiks un nopietnaas teemaas(indigo tipa teemas arii ir nopietnas. beerniibas iespaidi paliek uz visu dziivi) nechakareeja smadzeni. Pat samurajs ir piekritis ka esi taads. Laikam energijas vampiirs. Varbuut aizej pie Psihiatra. Neizslimota beerniibas trauma saistiibaa ar indigo vai tml. Noteikti ir iemesls kaapeec tik shausmiigi bizhojies uz atshkjiriigi domaajoshiem un dzer. Ja nesaproti ka es internetaa nedaudz pieteeloju tad neesi nemaz ar tik augstu IQ kaa citi slavee. Shitaas teemas varbuut arii ir nedaudz "muljkjiigaakas" saliidzinot ar Boot ierastajaam "ģedovščinas" sarunaam tachu ir deriigas un nav iDiotismi. Taada sajuuta ka tieshaam jo vecaaki paliekam jo paliekam par Mr.Bean veidiigajiem. Ilgojos peec senaakas jauniibas atkal.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020.07.25. , 20:39, Jurkins teica:

Sēnes?

Kaadas seenes? Teejas? Es gan labaak pameegjinaatu marihuaanu ja vien Latvijaa tas buutu legalizeets.. Jebkuraa gadiijumaa veesturiski visas idejas kaadreiz likaas vai nu smiekliigas vai bezjeedziigas. Tas gan nenoziimee ka realitaate mainaas. Taada pati realitaate kaa pirms un peec 0taa gada. Tachu jo ilgaak dziivoju un noveeroju kas ap mani notiek jo vairaak saaku piekrist kautkam shaadam:

un

https://m.youtube.com/results?search_query=ответы+на+вопросы+конец+электричество

Vajag vienkaarshi vienreiz saprast ka mums visiem nerakstiitaa veidaa ir ierakstiits pasees ka esam planeetas Zeme pilsonji. Nav ko savaa starpaa pluukties. Shodien arii 5diena. Laikam 5dienaas visaadas "idejas" par sevi atgaadina. 🤗

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

2020.07.24. , 21:37, Stasss teica:

pa gaisu mākslīgajam intelektam laikam būtu vieglāk

Kas tev liek tā domāt? Pa gaisu ir jāmanevrē trīs dimensijās. Pa ceļu - divās.

 

Pirms 17 minūtēm , Arcane teica:

Es gan labaak pameegjinaatu marihuaanu ja vien Latvijaa tas buutu legalizeets

Ar tādu likumpaklausību zaļo (vai kādu nu tu gribi) revolūciju nenoorganizēsi!

 

2020.07.25. , 20:16, Arcane teica:

jo vecaaki paliekam jo paliekam par Mr.Bean veidiigajiem

Kas tev misterā Bīnā nepatīk? Viņš kāreizi ir spīdošs piemērs, kā saglabāt ļoti agrai jaunībai raksturīgu attieksmi pret dzīvi :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , 138 teica:

Pa gaisu ir jāmanevrē trīs dimensijās. Pa ceļu - divās.

Paskaidrosi dziļāk savu domu?😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Paskaidrosi dziļāk savu domu?😁

Mašīna brauc uz priekšu - atpakaļ un pa labi - pa kreisi, lidmašīna lido uz priekšu - atpakaļ, pa labi - pa kreisi un uz augšu - uz leju :pleasantry:


3D_Cartesian_coordinates.PNG

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

Mašīna brauc uz priekšu - atpakaļ un pa labi - pa kreisi, lidmašīna lido uz priekšu - atpakaļ, pa labi - pa kreisi un uz augšu - uz leju :pleasantry:

Tev likās ka tik daudz es pats nesaprotu?

Man vairāk interesē, kā tās dimensiju lietas tiek saistītas tavuprāt.

Un vispār kā ar tiem 2D, 3D.. nenotiek tāda pat "izaugsme", kā ar G burtiem?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Man vairāk interesē, kā tās dimensiju lietas tiek saistītas tavuprāt.

Nav ne jausmas, "kā tās dimensiju lietas tiek saistītas", bet ir spēcīga nojausma, ka datu un skaitļošanas apmērs priekš kustības divās dimensijās ir mazāks nekā priekš kustības trijās dimensijās.

 

 

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

ar tiem 2D, 3D.. nenotiek tāda pat "izaugsme", kā ar G burtiem?

Kādā veidā? Pasaulē dimensiju kļūst vairāk? Neesmu pamanījis.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 20 minūtēm , 138 teica:

Mašīna brauc uz priekšu - atpakaļ un pa labi - pa kreisi,

augšā un lejā pa kalnu...

gh, gh, gh....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet vertikālā kustība ir tikai tik, cik to izraisa reljefs. Ne Tesla, ne šņukura cigārs pats nelec pāri kalniem. Tā tikuntā ir kustība pa plakni, pa plakni, kura dažkārt ir slīpa :)

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , Arcane teica:

Es gan labaak pameegjinaatu marihuaanu

Man gan šķiet, ka Tu lieto kaut ko nopietnāku.

 

pirms 1 stundas , 138 teica:

Pa gaisu ir jāmanevrē trīs dimensijās

Manevrēšana būtu mazākā problēma.


pirms 1 stundas , snukurins teica:

verķis ar kuru naktī var iet nemiist

Tas jau nenozīmē, ka tu nemīzīsi, vienkārši, nekur neiesi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...