Jump to content

MBP nedarbojas ārējais monitors


Kitai
 Share

Recommended Posts

- adapteris / hdmi no cita kompja strādā?

- testam - mirror displays un nomet rezolūciju uz to, kuru monis supportē

- testam - atstāj piespraustu moni,  palaid restartā MBP un aizver vāku

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kas pa jeblo sdapteri - Aboladapteris vsi kreisais? Type-c vai thunderbolt? Vai usb ports kurā spraud, supporto displayout?

Link to comment
Share on other sites

Nop, tas bija citam cilvim. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kas pa jeblo sdapteri - Aboladapteris vsi kreisais? Type-c vai thunderbolt? Vai usb ports kurā spraud, supporto displayout?

Laikam Type-c.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

supports VGA resolution of up to 1920 × 1200 @ 60 Hz tā rakstīts ārzemju saitos, bet  tam LG 75Hz...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Šitie mini habi pat brendīgie čakarējas. Bij man tāda pašā paskata Dell un monitors ik pa laikam slēdzās ārā. 

Beigās nopirku USB-C->DP vadu un darbojas OK pat ar relatīvi lielu izšķirtspēju.  


Settingos ganjau var ielikt cik Hz grib.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , osscar teica:

supports VGA resolution of up to 1920 × 1200 @ 60 Hz tā rakstīts ārzemju saitos, bet  tam LG 75Hz...

fig. hdmi 60Hz recommended. tā ka pareizu āboļa atbalstītu hdmi kabeli un uz priekšu.

-izkopēts no monitora user manuāļa, kas pieejams LG:-

image.png.44d520105ce08673e9910031f115ac8a.png

Labots - ervie
papild.
Link to comment
Share on other sites

es ņēmu info no LG mājas lapas - tur 75hz norādīti.

 

PANELScreen Size27"Panel TypeIPSColor Gamut (CIE 1931)68%Color Depth (Number of Colors)16.7M colorsPixel Pitch (mm)0 . 3114 m m x 0 . 3114 m mResponse Time5msRefresh Rate75HzAspect Ratio16: 9Resolution1920x1080

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ar hubiem prieksh Mac ir diezgan drankigi. Pats saskaros ar problemam. Bildi raadiija, bet piesledzot peli, ar aizkavi notika kustiba. Protams atgriezu atpakalj veikala un panjemu originalo Apple adapteri un problema nebija (Macbook 2016). Slegunu skaits niecigs originalajam. Atlausos nekaunigi teikt, ka nosplavos un nesen panjemu shadu: https://www.amazon.co.uk/dp/B07VPVLYQ9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_WyUhFbNTSBN38

Pashlaik cik lietojis esmu, nav problema ar pieslegtiem monitoriem. Un vismaz sakarigs slegumu skaits. Bet loti neerts lietoshana, kaa taa. Jo ja sanak parvietot, kustinat, tad traucejoshi, ka nenolocas, vai nenolauzh.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Visus iestatījumus ābolim pāmēģināju ar herciem uz rezolūcijām, bet nikā.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

labs! pagaidām izskatās ka viss iet. kas īsti šis ir par tooli?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Shis lauj variet dazhadas izshchirtspejas, ko it ka officiali Apple nav ieklavusi atbalstamo saraksta. Pats lietoju no pirmsakumiem. Patik ka arejam ekranam ari var mainit neatkarigi no portativa datora. Ja velies lai regulari strada un palaizhas ar tevis iestatito izshchirtspeju, tad ieliec programmu pie Login Items.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kaut kāda mistika - vakar strādāja, šodien tas pats. ielikts bija Login Items. Liec kādu rezonu gribi, vislaik mirgo.

Link to comment
Share on other sites

Tapatalk nesupportē video ievietošanu. Bet ko vēlies ieraudzīt, jo vienkārši randomā mirgo un raustās bilde - te ir te nav.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja monim 75 hz, tad vai korekti var darboties, ja Mac dod ārā vai nu 60 vai 65 Hz, citus nepiedāvā?

Tā kā tas ir 2020. g. versija, tad tam standarts ir thonderbolt 3, tad hubs arī jāmeklē attiecīgi ar type c, thunderbolt 3 supportu?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hmm, nemaku teikt, man ir MacBook Pro 15, 2018 un cik esmu lietojis nav problemas. Bet es meginaju ar originalo.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...