Jump to content

Lec šis te visu laiku virsū...


OneGaming
 Share

Recommended Posts

man datoram šāds rādījās, kad gribēju w10  paging uzlikt uz cita diska, ne boot...

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Jā,bet saproties es neko tur nečakarējos. Ā un jā, vienai spēlei arī rādija ka nepietiek virtuālās atmiņas.

Link to comment
Share on other sites

Tas datora configs ir galīgi greizs. Pat datums nav normālā formā uzlikts. Nav brīnums, ka visādi paziņojumi lec.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Melnraksts

pagefile opcijas esi paspelejies

(iesaku atstat uz auto, netici tam, ka var ramu nokachat, puikas interneta medz melot ;) )

 

 

image.png.f747ba6a95bb73102fff6af2607ad7c2.pngimage.png.f292b2f3fb27b02cb917f52d7172c600.png

Labots - Melnraksts
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Murlo teica:

un epic games launcher ?

I čo? Tagad gandrīz katram izdevējam ir savs launcheris. Ja gribi spēlēt konkrētu spēli un nevēlies pārmaksāt, tad nekas cits jau neatliek.

Far Cry 5 tagad iekš Epic Games ir par 8.99 EUR, Steamā - 60 EUR. Tikai viens piemērs. 

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , OneGaming teica:

Tas ir normāli, ka katru reizi kad ieslēdzu datoru man uzlec šis te? 

Nē, tas nav normāli . Vispārējās izglītošanās nolūkā drīksti iztulkot , kas tajā paziņojumā ir rakstīts un tad mēģināt Google uzprasīt , kā palielināt ( nē , ne peni), bet to, par ko tajā paziņojumā tiek rakstīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Izskatās pēc zvērudārza, vispirms jāpalaiž sfc/scannow, kas rādīsies, var pamēģināt arī Disc Clean-up, bet jārēķinās ar to, ka dators, iespējams, būs jāpārinstalē un dzīve jāsāk no baltas lapas.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mielestapa said:

Izskatās pēc zvērudārza, vispirms jāpalaiž sfc/scannow, kas rādīsies, var pamēģināt arī Disc Clean-up, bet jārēķinās ar to, ka dators, iespējams, būs jāpārinstalē un dzīve jāsāk no baltas lapas.

Sviests!

Ja arī jaunā kompi ir OEM Win 10, jebkurā gadījumā pirmais - uzlikt svaigu, tikko atvilktu Win. Nafig visa ta draza ko razotaji velas uzlikt!

Link to comment
Share on other sites

OneGaming
(labots)

Salaboju.


Noskatījos pamācību jūtubā.

Kārtējo reizi indiešu čalis mani ir izglābis 😁

Labots - OneGaming
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Labais tonis ir forumā padalīties ar risinājumu, nevis kaut kādu mistisku babaju no jūtūbes piesaukt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , OneGaming teica:

Noskatījos pamācību jūtubā.

Kārtējo reizi indiešu čalis mani ir izglābis 😁

Aomam taisnība. Pastāsti, ko izdarīji, vai vismaz kurš čalis (jūtūbē ir vairāk nekā viens indiešu čalis) un kura pamācība :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...