Jump to content

Hdd Satura nolasīšana windows vidē


tehno-mans
 Share

Recommended Posts

Laba diena. Man te HDD uzradies ar Linuxiņu kā operētājs un muzončiks iekšā arīdzan.

Windows kā jau ierasts to HDD saturu neuzrāda, bet gribu to muzončiku atspēlēt uz win 7 vai dabūt arā to. Kādas iespējas?

 

vienkārši tur ir visas senās Lv izlases ko senāk izdeva gailitsG un tur pārējie.

Labots - tehno-mans
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kāds vēl LiveCD mūsdienās :D  Tagad LiveUSB.

Ne pašus CD ne kur vinus iebāzt neesu redzējis gadus 5 kā minimums.

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AndrisBB said:

Ne pašus CD ne kur vinus iebāzt neesu redzējis gadus 5 kā minimums.

 

 

Nemēri citus pēc sevis. CD drīz būs lielākā modē kā kasete tagad un vinils pirms 10 gadiem.

Labots - noname
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vai vispār var nopirkt datorus ar CD ja speciāli neprasa? Laptopus jau laikam nē.

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak saprati domu pēc būtības. Visi te uztver visu burtiski. Kurš raksta LiveCD, ja var iekopēt USB? Piemam ja vēl nav kur tolkam to CD iebāzt :D

Kautkāda iemesla pēc protams ir vēl laptopi kur var iebāzt CD, bet nu nafig viņi vajadzigi. Kam tie CD tiek lietoti? Neesu nevienu CD redzējis apkārt ļoti ilgu laiku.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, AndrisBB said:

Tak saprati domu pēc būtības. Visi te uztver visu burtiski. Kurš raksta LiveCD, ja var iekopēt USB? Piemam ja vēl nav kur tolkam to CD iebāzt :D

 

Es tiešām nesaprotu, Tu manas atbildes arī lasi jeb Tev tikai svarīgi atbāzt pretīm? Pirmais uztvēri burtiski Lin textu par LiveCD, kaut jebkuram saprātīgam cilvēkam, kurš nesēž pie datora pirmo dienu būtu skaidrs par ko ir runa, jā, par būtablo linux devaisu un pilnīgi poh uz kā viņš uzkopēts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Atrada par ko plēsties.  Tak pie kājas, kāds tur datu nesējs. Parasti visi ar LiveCD saprot virtuālu vidi ar servisa tūļiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

To HDD gribēsi bieži izmantot, vai izkopēt visu "vienā piegājiena"?

 

Ja bieži izmantot, jāsaprot kas tur par operētājsistēmu, un kāda failu sistēma.

Ja EXT2/3/4, priekš windows eksistē tūlis Ext2FS. Ļauj pārskatīt EXT tipa failu sistēmu, nolasīt failus in saglabāt(limitēti, kad pēdējo reizi izmantots)

Par citām failu sistēmām nevarēšu rekomendēt.

 

Ja tikai izvilkt failus "vienā piegājienā", tad jebkurš Linux Live CD/USB būs tavs draugs.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
2020.07.18. , 16:07, spitaligais teica:

To HDD gribēsi bieži izmantot, vai izkopēt visu "vienā piegājiena"?

 

Ja bieži izmantot, jāsaprot kas tur par operētājsistēmu, un kāda failu sistēma.

Ja EXT2/3/4, priekš windows eksistē tūlis Ext2FS. Ļauj pārskatīt EXT tipa failu sistēmu, nolasīt failus in saglabāt(limitēti, kad pēdējo reizi izmantots)

Par citām failu sistēmām nevarēšu rekomendēt.

 

Ja tikai izvilkt failus "vienā piegājienā", tad jebkurš Linux Live CD/USB būs tavs draugs.

Ar Ext2FS arī darbs tika paveikts.
 

Link to comment
Share on other sites

  • tehno-mans locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...