Jump to content

Austiņu pastiprinātājs CFA3


RudeWolf
 Share

Recommended Posts

Labi sanācis, šim varēji ielikt izejas lai var kā preampu izmantot ?


Cik miera strāva? Ar 24v var visādas ausis kustināt!

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

Labi sanācis, šim varēji ielikt izejas lai var kā preampu izmantot ?

 

 

Cik miera strāva? Ar 24v var visādas ausis kustināt!

 

 

Preampings mani īpaši neinteresē, jo austiņu setapā tikai viena ieeja un viena izeja. Miera strāva ir 200mA.

Link to comment
Share on other sites

Baigi daudz - pure A klase 3w uz standarta ausīm ap 40omi ?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Savādāk jau tās redeles nevajadzētu! PSU arī tīri labi cepina. Kaķei gan nenormāli patīk!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manējā gan pie tehnikas i tuvumā nenāk...? Tik uz tumbām sēž

Link to comment
Share on other sites

tagad no kompīša aplūkoju -  neutrik štekeri  man arī patīk.  cik trafiem VA  > ? izskatās pasīki ..bet tā viss pa smuko - vishy rezistori


es vienīgi volume knobu "iesēdinātu" dziļāk panelī

Link to comment
Share on other sites

Par darbu liels pluss. Nu malacis!

Bet shēmā skatoties tāds deja vu. Jēziņ! ? Vienmēr šādos gadījumos domāju - nu kāpēc es neprotu šitādas muļķības darīt ?. Būtu man daudz naudas ?.

 

edit: ko nozīmē bez NFB? Visparastākā atgriezeniskā saite! Tikai shēma uzzīmēta tā, ka acis var izmežģīt. Gan jau tas nemaz nav speciāli.?

Šāda:

 

2020-07-14 21_02_46-Micro-Cap 12.2.0.0 (64 bit) - [C__Program Files_MC12_data_circuit1.cir].png

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

es tā saprotu ka viņa variantā rezistori 25K + šunta C nav....jo apvilkti ar sarkanu?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RudeWolf teica:

mūziku klausīties man labāk patik uz lampu hibrīda ar trafiem izejā, kas cipariņu jomā čempions galīgi nebūs

Vienmēr esmu teicis, ka katram ir nepieciešams savs individuālais kropļotājs nevis laboratorijas pastūzis.?


Pirms 1 minūtes , osscar teica:

25K + šunta C nav....jo apvilkti ar sarkanu

Obanā! Un tad sanāk, ka FB un NFB variantiem visi citi nomināli ir tādi paši? Tā ir pilotāža...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 21 minūtēm , osscar teica:

cik trafiem VA  > ? izskatās pasīki

 

60VA katram.

 

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

ko nozīmē bez NFB? Visparastākā atgriezeniskā saite! Tikai shēma uzzīmēta tā, ka acis var izmežģīt. Gan jau tas nemaz nav speciāli.?

Šāda:

 

Man šie elementi nav aizpildīti - 

 

image.png.df7b411f34f0fd541753a933d9f80c16.png

 

Tā kā saitei tur vajadzētu pārrauties. Plati var ari aizpildīt t.s. supersimetrijas veidā, kas laikam no Krell esot nospiests.

 

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Vienmēr esmu teicis, ka katram ir nepieciešams savs individuālais kropļotājs nevis laboratorijas pastūzis.?

 

Nesen lasīju Harman pētījumu, ka ar skandu mērījumiem var ar 80% precizitāti pateikt, vai publikai garšos. Ar elektroniku tā nevarot, jo katram garšo pa savam. Tagad tak tie opampi tādi ir, ka harmonikas zem -130dB var nospiest lejā, bezmaz klausies pa tīro, ko DACa čips runā. Un galvenais, ka ar tiem kropļotājiem šķiet, ka dzirdi vairāk, ja vien nav pilnīgā zampa sataisīta.

Link to comment
Share on other sites

Viena audiofīliska "odziņa" tajā shēmā ir - integrators pieslēgts nevis iesjai, bet otrajai pakāpei. Esmu mēģinājis tā darīt... hvz, nevarēju atrast ne plusus ne īstus mīnusus, vienīgi ieeja peld temp ietekmē un līdz ar to integrators peldina otro pakāpi. Vai tas ir labi? Neesmu īsti iedziļinājies.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Fakts ir tas, ka tur ir tranzistoru kapsēta...

Un korpusu jātaisa caurspīdīgu ?. Ja nezinātu, ka ielodēti krievu MLT rezistori nejustu atšķirību.

 

 

Pirms 9 minūtēm , RudeWolf teica:

katram garšo pa savam.

Es pat teiktu, ka noteicošais ir korpusa dizains un izmantotie materiāli.

 

C3 un C4 iespārda ?!

Jā, protams, tas viss ir tikai bizness. Nekādas mīlestības, tikai nauda.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Viena audiofīliska "odziņa" tajā shēmā ir - integrators pieslēgts nevis iesjai, bet otrajai pakāpei. Esmu mēģinājis tā darīt... hvz, nevarēju atrast ne plusus ne īstus mīnusus, vienīgi ieeja peld temp ietekmē un līdz ar to integrators peldina otro pakāpi. Vai tas ir labi? Neesmu īsti iedziļinājies.

 

Man sākumā ieejā stāvēja THAT340 bipolārie monolīti, ko pēcāk nomainīju uz izvirtuļu 2sj109/2sk389 pāriem, DC var nonullēt un pēc tam +/5mV robežās peld.Tipa varēja integratoru nelikt, bet kaut kā tā nullīte man labāk patīk multimetrā. Šķiet, ka ar lauķiem arī garšīgāk skan, bet nu... hren salīdzināsi ar dienas starpību.

 

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Es pat teiktu, ka noteicošais ir korpusa dizains un izmantotie materiāli.

 

Noteikti. Un teika svarīga!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , RudeWolf teica:

Un teika svarīga!

VOT!!!?

 

Esi pārliecināts, ka 109/389 ir tie, kas ir? Cik zinu, šamos neražo jau kopš mamuti staigāja pa Vrangeļa salu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Tu domā tās lielās c3 c4 lai viss tas pasākums neaiziet dziesmā?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

C3 un C4 iespārda ?!

 

Vo, pastāsti, kas ar šiem ir domāts. Jo es Mouserī knapi tādus kondiķus atradu. To pozīciju kopā ar 1M rezi tipa aizpilda tikai, ja ieejai taisa bez saites variantu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , osscar teica:

Tu domā tās lielās c3 c4

Saproti... Tu ieliec emitera atkārtotāju, noslogo šamo ar 1.2 nanofarādiem un pēc tam vēl piekar trīskāršo emitera atkārtotāju...

Kā jau teicu, nekādas mīlestības, tikai nauda.

 

 

Pirms 21 minūtēm , RudeWolf teica:

1M rezi tipa aizpilda tikai, ja ieejai taisa bez saites variantu

Zini, tas ir interesanti, jo palaist saiti pastūzim, kuram ir 4x atkārtotājs galā... tas ir senseju cienīgs pašakums. Protams, ja bez saites Ku ir ~ tāds pats kā ar saiti?... tad nafig tā saite.

 

 

Pirms 21 minūtēm , RudeWolf teica:

Jo es Mouserī knapi tādus kondiķus atradu

Ja Tu tur būtu ielicis 560pF vai 620pF, kuru ir kā sunim blusu, nekas nemainītos.

 

Vispār šitie varianti... 25k, 600pF... (te bija rupji krievu lamuvārdi).

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

Vispār šitie varianti... 25k, 600pF... (te bija rupji krievu lamuvārdi).

Es jau reiz teicu, manuprāt, viss ir domāts tādam variantam, kur katram projektam detaļas pērk no jauna. Protams, ka tie nomināli tāpat mājās nemētāsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , RudeWolf teica:

viss ir domāts tādam variantam,

kur kitu pērk no autora.

Vēlreiz - reālam kondiķim pielaide 10%... 600 vai 620pF... protams, var nopirkt kondiķus ar 0.5%... vislabāk no shēmas autora par  19.99 49.99eiro gabalā?.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

kur kitu pērk no autora.

Vot tur jau tā lieta, ka tas Gilmors nekādus kitus nekad nav tirgojis. Viņš pat plates pats netirgo. Reizēm forums sametās plašu iepirkumam, bet to CFA3 es laikam pirmais arī uzbūvēju, tā kā man viss pašam bija jāmeklē. Un Gilmoram tikai tik, cik ego pakairinās.

Link to comment
Share on other sites

Jā, nu tad tas ir īpašs variants. Pat nezinu, ko teikt. Bet loģiska izskaidrojuma tur nav.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Moš cilvēks ar vienu aci simulatorā skatās un bīda cipariņus, ka vot ar tieši 600pF būs visdziļākais košers.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebūs nekādas atšķirības pat simulatorā tajā vietā, kur šis atrodas.

Emitera atkārtotājam ir maza izejas pretestība, likt korekcijas kondiķi tādā vietā...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Bet neviens tā arī nav pamanījis pašu audiofīliskāko risinājumu! Esmu torus pieskrūvējis ar misiņa skrūvēm... tā teikt секрет от старого еврея. Es kad pēdējoreiz biju LA uz NAMM 2020, pirms šī visa ļembasta, sanāca sadzert pāris vakarus ar vienu uz ASV emigrējušu sibīrijas ēbreju. Džekam pieder kompānija, kas taisas lentas miķus un jams konsultē ik pa laikam kompānijas, jo Phd fizikā. Tad nu šis man saka, lai daru, ko darīdams, tik torus ar tērauda skrūvēm neskrūvēju, jo tās mainot serdes īpatnības*. Tā nu es nopirku par sešiem eiro komplektu ar četram misiņa skrūvēm, paplāksnēm un uzgriežņiem.

 

*taisnības labad teikšu, ka vecais pat pastāstīja, ka viņam toriem, iebāžot skrūvgriezi vidū induktivitāte mainījās no 11.9H uz 12.2H mērot ar 1kHz 0.8V signālu. Kā pats mērītājs teica, vai tas kaut ko dzirdamu maina, paliek katra paša ziņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet trafs jau strādā ar 50hz...nu nez vai tas ko maina...bet tā smuki ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...