Jump to content

Mobiļņika on/off poga


Superīgais Memstārs
 Share

Recommended Posts

Superīgais Memstārs

Labdien, man ir tāda problēma, ka telefona (kkāds kitajcu skārienjūtigais Blackview) izslēgšanas/bloķēšanas poga nestrādā labi. Ir šī poga jāspiež un jātur ilgi, bet telefons tik un tā neatbloķējas. Atbloķēju ar lādētāja palīdzību. Vienreiz mobiļņiks bija atrubijies, krč izlādējies, bet kkā ieslēdzu turot nospiestu volume pogu, bet tā arī ir kkāda aizdomīga. Tagad skrīnšotus taisu pateicoties appam kkadam. Vai kāds zina, kāda būtu alternatīva telefona atbloķēšanai un ieslēgšanai? P.S. Kas tas par Face Unlock? Kā tas darbojas? Kā viņu ieslēgt? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Superīgais Memstārs teica:

Vai kāds zina, kāda būtu alternatīva telefona atbloķēšanai un ieslēgšanai?

Skaarienjuutiigie reagjee arii uz ekraanpieskaarieniem ritmaa. Pameegini 2as vai vairaak reizes viegli ar pirkstu pa ekraanu. A lai iesleegtu vai izsleegtu tur ir jaapakjimireejas. Veel vari paskatiities varbuut Settingos var paarmainiit pogas vai pielaagot reakcijas. Volume poga parasti aktivizee kameru..tachu uzliekot kautko liidziigu CamLocker var pamodinaat.

Pirms 36 minūtēm , maiss teica:

Vai https://www.gigaset.com/hq_en/smartphones/

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Arcane teica:

Par gigaset neko nemāku teikt, bet procesori gan viņiem sūdi.

Tadā zinā Realme ir labi procesori un ļoti svaiga OS. Realme UI.Ļoti smuka un bez drazas.

Pats ziemā ieķēru Realme 5 PRO par 180 euro.UFS 2.1 ātrā atmiņa. Ļoti apmierināts. Pat nezinu kam vajadzīgi tie visi 8 serijas snapdragoni, man ar 712 velk visu un uz high.

Starpcitu Realme īpašnieks ir bbq elektronik, tas pats kas one plus...

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

^ Gigaset ir Made in Germany nevis Made in China..shaubos ka tur kautkaada detalja buus "suuds"(uz ekonomijas pamata speciaali taisiits shvakulis).

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es neapskauzhu tos kas perk, gan nopirkushi Blackview telefonu. Garantija vinjiem isuma ir nekada, vai isak sakot, tas saucas labo pats.
Kolegim parstaja darboties ekrans, sakuma viena puse melns palika, pectam 2 dienu laika viss ekrans kluva melns. Pec ilgakas mekleshanas izdevas atrast, ka sazinaties ar Blackview support un diemzhel uz RMA nepienjema, kaut gan telefons ir 5men tikai. Blackview piedavaja atsutit jaunu ekranu, bet nomainju gan nepiedava. Viennozimigi neieteiktu neko no Blackview njemt.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Arcane teica:

^ Gigaset ir Made in Germany nevis Made in China..shaubos ka tur kautkaada detalja buus "suuds"(uz ekonomijas pamata speciaali taisiits shvakulis).

images?id=11636889&w=400&h=300Jā, jā...tikai nezin kāpēc rakstīts '' Made in China''.....?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , maxisl teica:

nezin kāpēc rakstīts '' Made in China''.

Nu aķus jau uz vietas neražo, bet par pašu glaudāmo trubu  - hvz.  Pie tam aķim jau ne tikai čainīzeri, bet arī indonēzieši savu roku pielikuši. Vispār interesanti, ražots Ķīnā, bet salikts Indonēzijā - vtf :D ?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

2020.07.13. , 11:48, maxisl teica:

Jā, jā...tikai nezin kāpēc rakstīts '' Made in China''.....?

Kuraa vietaa tas ir rakstiits? Es nevaru atrast ne maajaslapaa ne google search ka Gigaset ir kjiinas.

"Thanks to our 160 years of experience in the telecommunications industry, you can be sure that all our products offer high-performance technology, functional design and outstanding "Made in Germany" quality."

Pat wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Gigaset_Communications

raksta un youtube staasta ka vaacu. Tas ir kautkaads joks? Varbuut dazhas detaljas ko nevar uz vietas taisa Kjiina bet pats Gigaset ir Vaacija. Tachu peec taadas logjikas jebkursh telefons ir hibriids(Made in MultipleCountries).

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Arcane teica:

Kuraa vietaa tas ir rakstiits? Es nevaru atrast ne maajaslapaa ne google search ka Gigaset ir kjiinas.

"Thanks to our 160 years of experience in the telecommunications industry, you can be sure that all our products offer high-performance technology, functional design and outstanding "Made in Germany" quality."

Pat wikipedia

https://en.wikipedia.org/wiki/Gigaset_Communications

raksta un youtube staasta ka vaacu. Tas ir kautkaads joks? Varbuut dazhas detaljas ko nevar uz vietas taisa Kjiina bet pats Gigaset ir Vaacija. Tachu peec taadas logjikas jebkursh telefons ir hibriids(Made in MultipleCountries).

 Uz aķīša.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , maxisl teica:

 Uz aķīša.

Es gan vairaak uztraucos par sho te:

Jo vairaak lietoju mobilos un citus IT jo vairaak apstiprinas aizdomas..kautkas nav ritiigi..muus veero. Ne tikai droshiibas dienesti.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nopērkot portatīvo datoru daudziem pirmā liela aizlīmēt kameru. Kaut kā nav redzēts, ka to kāds darītu mobilajam ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Nopērkot portatīvo datoru daudziem pirmā liela aizlīmēt kameru. Kaut kā nav redzēts, ka to kāds darītu mobilajam ?

Es savējiem uzreiz tur īlenu iedzenu..

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , drunk_lizard teica:

un ko jamie paarsvaraa redzeetu no mobilaa kameraam? olas un d1rsu caur biksjkabatu?

Nu piemeeram man ir kamloker aplikaacija telefonam lai nefoceetu pa tukso kad kabataa nespeciaali piespiezas saanu pogas un Latvijas zinu portaalos kad komenteeju kaadu laiku atpakal kautko tad izleca biezi tas pats pazinjojums kas meeginot palaist kameru kamer aplikaacija blokjee un citreiz vienkaarshi apmekleejot dazhas lapas ari izlec..ir vairaakas idejas ieskaitot lo#atronus kur slepeni var lietot kameras..taapat kaa papildus noveroshanu. Bet par taadaam lietaam laikam katram pasham jaaaizdomaajas.

Labots - Arcane
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Te jau sen ir noskaidrots, ka priekš šādām lietām palīdz tikai šis un alternatīvas nav:

folija-cepure-47693917.jpg.1a7b60a4d1a5dfbd903628ab29187422.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Stasss teica:

Te jau sen ir noskaidrots, ka priekš šādām lietām palīdz tikai šis un alternatīvas nav

Tad kad tavu teevu vai maati vai beernus vai vecvecaakus vai citus radus vai draugus vai pazinjas shaadi "izjokos"(tie jau nav IT speci) tad diezvai joki par pretcitplaneetieshu cepuriiteem iedereesies. Tas ir kautkas liidziigs tiem viltus zvaniem un ransom epastiem. Labaak ir ieveerot piesardziibu.

Labots - Arcane
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod, man nav paranoja no tā, ka mani kāds novēro. Un sevi neuzskatu par tik svarīgu pasažieri, lai kādam interesētu mani pašiņi, vai citas viedas izdarības vai kas cits..

Ja arī interesē, tad welcome..

 

Ā, pareiz.. kam es to stāstu.. Ciekura subskraiberim..:biggrin:

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
2020.07.18. , 10:26, Arcane teica:

Thanks to our 160 years of experience in the telecommunications industry, you can be sure that all our products offer high-performance technology, functional design and outstanding "Made in Germany" quality."

Tur ir kopā skaitīti visu darbinieku kopējais pieredzes ilgums telkom industrijā. Tur pieskaitīti arī apkopēji, savādāk būtu nokaunējušies par to ka gadus var uz skaitīt uz pirkstiem.


pirms 23 stundām , Stasss teica:

Piedod, man nav paranoja no tā, ka mani kāds novēro. Un sevi neuzskatu par tik svarīgu pasažieri, lai kādam interesētu mani pašiņi, vai citas viedas izdarības vai kas cits..

Varbūt austrumos tavam seriālam toletē ir jau sasniedzis kulta statusu, un pats Kims Činuns un PandvalstsVinnijsPūks būs ielicis 6.5 sarkanās zvaigznes (5 zvaigžņu skalā).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2020.07.19. , 10:38, Stasss teica:

Ā, pareiz.. kam es to stāstu.. Ciekura subskraiberim..:biggrin:

Es neesmu aboneejis Ciekuru. Nezinu no kurienes kaartejie nepatiesie apgalvojumi. Tachu kas attiecas uz Ciekuru esmu uz savas aadas izbaudiijis ka kundalini energjija eksistee..stresa iespaidaa beernibaa sajutu tachu taalaak netiku(itkaa varot to kontroleeti pielietot ikdienaa). Galigi dumjsh nav. Bet nu lab neiesim offtopic. Par teemu runajot es tik pateicu savus noveerojumus. Cenzurai tad nevajag buut. It iipashi tagad.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Arcane teica:

Tachu kas attiecas uz Ciekuru esmu uz savas aadas izbaudiijis ka kundalini energjija eksistee

Āaa.

Ok. Skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...