Jump to content

Vai vēl kādam šis ir vajadzīgs?


Zin...
 Share

Recommended Posts

Nemels, noteikumus reģistrējoties izlasīji, vai tikai "piekrītu" uzspiedi? ?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Starpcitu kur var redzēt noteikumu kuriem jāpiekrīt, tie tak nav vieni un tie paši kas Noteikumu Sadaļā, jo reāli jau tiem jāpiekrīt nav.

Sanāk pēc būtības ka šis forums ir bez redzamiem noteikumiem (vismaz es atrast nevaru).

Link to comment
Share on other sites

image.png.5c6ec5652afb61724585508c33532fbe.png

 

image.thumb.png.5b41b4857120070494280c76c60b6f26.png

 

Tālāk jau atveras pirmā lapa, kur pirmais "subforums" ir "Foruma noteikumi", ar kuriem tad arī jāiepazīstas un kuriem jāpiekrīt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vai es zin ko es tur uzspiedu pirms 12 gadiem... Gan jau tajos laikos citi tikumi bi :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Vai es zin ko es tur uzspiedu pirms 12 gadiem... Gan jau tajos laikos citi tikumi bi :D 

Jā bija citi noteikumi agrāk un cik reizes tie mainīti?

Link to comment
Share on other sites

Huh, sameklēju veco e-pastu… Toreiz tematika bija mazliet šaurāka, ne par maizes cepšanu:

Citēt

Registration at BOOT.Lv forums programmētājiem ( BOOT.Lv forums programmētājiem )

Edit: Jebšu tas nemaz nebija *tas* forums… Jo profilā norādīts, ka esmu reģistrējies vēl krietni pirms tā e-pasta :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Skaties nedaudz piezemētāk - tur kur tēmu saraksts :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Man tādā miglainā atmiņā atausis, ka programmētājiem varētu būt bijis atsevišķs subforums, kurā speciāli jāreģistrējas. "Parastie boot lietotāji" tur nemaz tā vienkārši netika. Tāpēc arī sanāk, ka profils veidots vēl pirms tā reģistrācijas e-pasta.

Par ko bija "pārējais boot.lv" - neatceros, pārāk jau nu sen tas bija, atmiņa arī nekad nav bijusi "lietojamas kvalitātes" :D 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Bija atsevišķs programmētāju variants. Bet nomira dabīgā nāvē. Aktuālāk bija spriest par maizes cepšanu nevis php ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Viss par jaunāko auto un tehnaloģiju nozarēs"

meli!

tā pati huiņa, kas ar "viens likums, viena taisnība visiem"...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es tak saku ka vajadzētu pamainīt, lai labāk atspoguļo realitāti, savādāk varbūt atbaida jaunos lietotājus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , laikamTak teica:

viens likums, viena taisnība visiem"...

Kas man maksā, tam es līmē! - klasika

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām, kamēr nav skaidra esošā foruma nākotne, neko mainīt nevajadzētu.

Pašlaik jānogaida kāds brīdis, paralēli domājot arī par variantu, ka esošais forums tiks pamests.

Kaut vai dēļ tā iemesla, ka par cik nav kontrole pār pašu serveri, nav iespējams veikt arī ipb apgreidus un veikt datu rezerves kopēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Vai ar esošām pieejas tiesībām visiem foruma skatiem pastāv iespēja parādīt ziņu, kas informē par pārvākšanos uz citu forumu? Just asking :D

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, itanium said:

Vai ar esošām pieejas tiesībām visiem foruma skatiem pastāv iespēja parādīt ziņu, kas informē par pārvākšanos uz citu forumu? Just asking :D

 

Tehniski jā. Nav jau problēmas ar foruma tiesībām, pašlaik ādmiņi to kontrolē. Tomēr, kā jau Ronalds minēja - nav pieeja pašam serverim.


3 minutes ago, Tuubijs said:

 

1343F682-4A05-4B26-956B-B9E6F5C47103.png

Jātaisa raidījums "Lauku sēta pie Šņukura". Tomēr to tad jāapspiež citā tēmā, šeit ir runa par forumam eksistenciāliem jautājumiem :(

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tad ir variants:

# Izveidot jaunu forumu - biedri piedāvāja setupu un hostingu

# Padarīt esošo forumu par read-only, lai kaut kāds trafiks no Google turpinātu nākt

# Uzlikt informatīvu paziņojumu visiem skatiem ar linku uz jauno forumu - Jaunu sāpju gadījumā cep jaunu tēmu jaunajā forumā, kas ir labāks tādu un tādu iemeslu dēļ.

 

Ja esošajam īpašniekam par šo nospļauties, varbūt kaut ko tādu var sarunāt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Varianti ir divi:

1) pārvākties kamēr var. Sākt jaunu dzīvi, nospļauties par veco digitālās drazas kaudzi.

2) sēdēt tepat, runāt, ka vajadzētu kaut ko mainīt. Sagaidīt beigas un tad visi izklīst, jo būs jau par vēlu

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja jau šāda tēma tapa, tad jau jautājums tautai - izveidojaIEt balsošanu.

Es par 1)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Viens ir skaidrs, ka Rīakafija juridiskakam īpašniekam vairs nekas  nav vajadzīgs. Viņam ar politiku galīgi neiet, cerības tikt pie deputāta siles nākamajās vēlēšanās nekāsas, tad vē jauna mīlestība, tā kā gaidam, kad rēķini par šo lapu nebūs samaksāti un lapu aizklapēs ciet. Tas ir tikai laika jautājums. Tapēc es tikai atbalstu vākties ar forumu no šejienes prom.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pie orginala domena visdrizakais vairs netiksim un boot.lv mirs nedabiga nave. Kurs pirmais paspes pieregistret  - zabakiem.lv vai d#ir#stuve.lv? Par otra izmantosanu datuve varetu apvainoties.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Didzis teica:

Viens ir skaidrs, ka Rīakafija juridiskakam īpašniekam vairs nekas  nav vajadzīgs. Viņam ar politiku galīgi neiet, cerības tikt pie deputāta siles nākamajās vēlēšanās nekāsas, tad vē jauna mīlestība, tā kā gaidam, kad rēķini par šo lapu nebūs samaksāti un lapu aizklapēs ciet. Tas ir tikai laika jautājums. Tapēc es tikai atbalstu vākties ar forumu no šejienes prom.

Citi iipashnieki nav kam interese? Sakaartot Boot forumu nevar? Pat (bez www) datuve.lv veel darbojas. Tiesa forums tur ir maigi sakot "izv4rots" saliidzinot ar sho. Un uz kurieni vaakties? Ja nu galiigi nav varianti varbuut vienkaarshi taisiit kautko liidziigu Patreon sisteemai kur var no malas jebkuri sponsoret liidziigi kaa youtuberi to dara?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, marrtins said:

Datubāzes dampu vismaz varat dabūt?

Priekš kam? Ja sākam citu, tad principā no nulles.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ir DB backups un failu backups, tad to restorēt zem cita domeina ir diezgan ātri un vienkārši.

 

Ja tikai DB, tad bik grūtāk - ej nu atceries kādas versijas, plagini utt tur bija - tas lai restorētu 1:1.

 

 


Ja no nulles - tad tik jāizlemj par platformu.

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vienmer strada sitais db backups...

wget --mirror

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , MIGs teica:

Ja ir DB backups un failu backups, tad to restorēt zem cita domeina ir diezgan ātri un vienkārši.

Ir man šis tas,  kopā ap 20 GB.

 

Bet te jautājums tīri juridiski - vai mēs to varam darīt? 

Un vai vajag - varbūt pacelt jaunu forumu uz bezmaksas bbPHP un miers? 

 

Es domāju ka jātaisa jauns forums! Jau bija ne viens vien gadījums kad AK "aizmirsa" par hostingu samaksāt un viss apstājās. 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , abi teica:

ez taz biju...

Pats Bonis augšām cēlies no miroņiem..?

Link to comment
Share on other sites

Pēc Bībeles rakstītā, tā būs pirms Pasaules gala, vai arī pēc. ?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Ronalds teica:

Es domāju ka jātaisa jauns forums! Jau bija ne viens vien gadījums kad AK "aizmirsa" par hostingu samaksāt un viss apstājās.

Man arī šķiet, ka jauns forums būtu pareizi, kamēr šis vēl darbojas, būs, tā teikt, «pārejas periods», kas jāizmanto, lai pēc iespējas vairāk esošo biedru uzzina par jaunā foruma esamību un pāriet uz to.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...