Jump to content

Rīgas 3.arodskola programēšanas tehniķis


anis282
 Share

Recommended Posts

Programmēšana vispār ir domāšanas veids! Vienalga par valodu!

Te paķēra mani par to, kā ieminejos Rubby - nu in! Tā ir tikai valoda!

Pofig kādas māki, kaut vai Fox vai dataflex. Vienkārši vai nu esi vai neesi programmētājs.

Lai nu kā asm iemāca zināšanas par konkrētajiem dzelžiem. Suds par asm - zināšanas par platformu ir tas kas ir svarīgi un noder.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Programmēšana vispār ir domāšanas veids!

Jā!

 

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Vienalga par valodu!

Nē!

 

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Vienkārši vai nu esi vai neesi programmētājs.

Ir tikai melns un balts? Ir tikai programmētājs vai nav? Nav svarīgi labs programmētājs vai slikts programmētājs?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

A ko es saku, piemēram manā jomā kur jāpārzin zema līmeņa OS, specifiskas platformas utt, jau nemaksā par to ka zin C, bet par to ka pārzin nišu. Tas pats arī kautkādā AI jomā nemaksā par to ka zin Python, bet to ka zin jomu.

Tapēc arī junioriem sākumā kuri neko nezin vairāk par pāris valodām neko daudz nemaksā, pastrādā kautkādā jomā, iegūst pieredzi un tad saņem vairāk. 

 

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

palīdz arī kodējot "klasiskajās" valodās.

Varbūt kautkur palīdz, varbūt nepalīdz, bet pa lielam lielas jēgas nav. Protams ir kautkādas nozares kur tas tiek plašāk izmantots. Protams var mācīties viskautko, jo daudzkas dzīvē doder un padara cilvēkus vispusīgākus, arī gleznošana vai dejošana var palīdzēt programmēšanā. 

 

 

Valodas zināšanas tāpat ir labi ja 20% no visa darba un vajadzīgajiem skiliem. Ik pa laikam ir kautkādi darbi kur kautkas jādara valodās kurās es daudz nezinu. Ja saprot problēmu, tad valodas tehniskās problēmas var pieguglēt un to kodu uzraksīt.

Ir jau arī protams cilvēki kas ieciklējušies uz kautkādu piemēram C++ un tad izmanto katru iespējamo konceptu vai mēģina uzrakstīt kautkādu perfekto kodu, no kura jēga visai maza. Es rakstu C++ diendienā un tāpat varbūt zinu 50% tīri no visādām tā dīvainībām, nemaz nerunājot par standarta bibliotēkām. Gandrīz katru dienu atrodu kautko jaunu. 

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pārlasīju tēmas virsrakstu - Arodskola, programmēšanas tehniķis. Man tas nosaukums raisa asociācijas ar tehniķi kurš hotswapos programmētāja klaviatūru brīdī kad no stackoverflow kopējot kodu būs salauzis ctrl+c vai ctrl+v.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...