Jump to content
snukurins

Ko lietot ja nav webkamera?

Recommended Posts

binary

@LPC, necenties, nepūlies tā… Šeit tāda sabiedrība, kas uzskata - ja reiz dateks.lv rāda cenu, tātad var aizbraukt un "uz sitiena" nopirkt.

Stasss
Pirms 6 minūtēm , LPC teica:

es patiešām biju pārsteigts

Kopš veikala plaukti tika iztīrīti no tualetes papīra, es vairs ne par kādu preču deficītu nebrīnos..

Ronalds

Jā, usb kameras tagad baigais deficīts. 

Tomēr visas daudz maz populārās konferenču platformas ir pieejamas uz mobilajiem telefoniem kuri ir ar kamerām apgādāti. Tātad, kur problēma? Ņemam telefonu un ZOOMojam, skaipojam, utt utjp.  Neredzu problēmu! 

snukurins
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Klausies pāķi. Te divreiz nevienam nav jāprasa, lai pateiktu, kurš no mums te ir dalb@jobs..

Vai tad es saku ka Tu esi dbjobs?tie topiki rēcina.

• Kādas šausmas! 1

senleja
pirms 7 stundām , snukurins teica:

Skolniekiem attālai apmācībai vispār būtu vajadzīga kāda kopēja koncepcija ar kameru kurā var redzēt ko vairāk par seju,tipa skats no malas/sāna.

Nejauc ar video čatu....

snukurins
Posted (edited)
pirms 1 stundas , Stasss teica:

vieglāk īdēt ka nav dabūjamas.

Atkal ,,īdēt,,.Kāpēc īdēt?gribēju tik pajautāt ko kāds varbūt lieto(bez kaprona)

Webkameras par 800 Eur viņam..

Īsti nesapratu,tā neticība ir dievam vai tam ka webkameras Latvijā tagad var nopirkt sākot ar 800Eur?ir arī 1500 un dārgākas.Kaut gan skatoties 1a pat šīs dārgās vairs nav pieejamas.

Edited by snukurins

Grebnis

Es saviem skolniekiem un cienītai sastellēju no dead lapšiem. Re kur cienījams indiešu kungs patīkamā angļu mēlē visu izstāsta.https://www.youtube.com/watch?v=g8XbDJLKKys

• Patīk 2
  • Atbalstu 1

osscar

Labs hints ?

• Atbalstu 1

snukurins

Reizēm vajag, jo šizofrēniķi, kā šņukurs mēdz labot postus un pēc tam atrunāties, ka šams takš neko tamlīdzīgu nav teicis.. 

Tad jau Tev pašam ir šizofrēnija.Iepriekšējo citēju tikai viena iemesla dēļ,bieži vien kāds paspēj ielīst starpā kamēr rakstu.

binary
Pirms 45 minūtēm , Ronalds teica:

Ņemam telefonu un ZOOMojam, skaipojam, utt utjp.  Neredzu problēmu! 

Jā, es arī tajā sīkajā ekrānā neredzu "problēmu". Vēl vairāk - tur vispār *neko* nevar redzēt :D

@Grebnis, paldies par linku! Man kā reiz kaut kāds līdzīgs ekrāns mētājas (laptops vizuāli teju identisks manējam, tik man bija 17", AS7520G)

• Atbalstu 1

snukurins
Posted (edited)
1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Tomēr visas daudz maz populārās konferenču platformas ir pieejamas uz mobilajiem telefoniem kuri ir ar kamerām apgādāti. Tātad, kur problēma? Ņemam telefonu un ZOOMojam, skaipojam, utt utjp.  Neredzu problēmu! 

Otrkārt,atkal tā pati problēma,ja nu kāds zvana vai pats nevari nociesties zvanīt.

Pirmkārt,mazais ekrāns,viens video jau mazs,bet ja vairāki tad vispār auzas,

Var jau šārēt uz TV,bet nu tas jau par traku.

Pirms 18 minūtēm , binary teica:

@Grebnis, paldies par linku! Man kā reiz kaut kāds līdzīgs ekrāns mētājas (laptops vizuāli teju identisks manējam, tik man bija 17", AS7520G)

Njā,šitas labs,nebija ienācis prātā ka šamas taču loptopos sēž uz USB.Tas ir zināju,bet neiedomājos ka tā var izdarīt.

Ir gan arī zemūdens akmens,vecākos loptopos kameras nav īpaši labas.

Edited by snukurins