Jump to content

Esteria.eu


Paws Hands
 Share

Recommended Posts

Labdien

Ir radusies nepieciešamība pēc sms atmaksas iespējām. Varbūt kāds ir uzstādījis šīs kompānijas pakalpojumus Maksas sms? Piereģistrējies esmu. Izveidoju īsos vārdus kas janosūta uz norādīto numuru, bet ir mazliet problēmas saprast, kā tas notiek no manas lapas puses? Varbūt kads var padalīties ar vairāk informāciju un dokumentāciju ar php piemēru? Jebkādu informāciju kas varētu palīdzēt uzstādit. 

Būšu pateicīgs

Link to comment
Share on other sites

padsmit gadus atpakaļ viņu API bija ļoti viegls. pēc tokena ko viņi atgrieza, varēji arī savu rezultātu salīdzināt, nekas vairāk nebija vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Paws Hands
1 minute ago, AlCohol said:

padsmit gadus atpakaļ viņu API bija ļoti viegls. pēc tokena ko viņi atgrieza, varēji arī savu rezultātu salīdzināt, nekas vairāk nebija vajadzīgs.

Es pieļauju domu, ka šobrīd ir līdzīgi. Vismaz tā es to saprotu. Tik mazliet esmu apmulsis un gribētos redzēt piemēru kadu. Cik saprotu izveido īso tekstu ABC kas jāsūta uz 1234 tas būtu kā to atmaksāt. Bet tajā pašā laika nesaprotu kā to ielikt pareizi lapā. Cik skatījos citur kur izmanto šādu opciju radās pie ABC**** random ciparu virkne pēc kā arī laikam tiek saprasts par kuru sludinājumu iet runa.

Link to comment
Share on other sites

viņu supportam uzraksti, lai atsūta tev API paraugus, gan jau būs n-tie varianti.

Link to comment
Share on other sites

Paws Hands
13 minutes ago, AlCohol said:

viņu supportam uzraksti, lai atsūta tev API paraugus, gan jau būs n-tie varianti.

Viss ko atradu ir šis. Bet tā arī nesaprotu kas tieši ir jaintegrē mana pusē. Kā vinu servis sazinās ar manu lapu un saprot kurš par ko vispār maksā. Teiksim ar peysera gateway viss bija saprotams. Bija konkrēts links kas jaievada manā pusē. 

ESTERIA_Premium_SMS_API_specification_LV_v3.01.pdf

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tur viss ir aprakstīts, kà tam jaatrada un pat ir koda paraugi. Ja rokas aug no dibenss un galvā ir zāģu skaidas, tad samaksa kadam kas saprot ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Paws Hands
14 minutes ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Tur viss ir aprakstīts, kà tam jaatrada un pat ir koda paraugi. Ja rokas aug no dibenss un galvā ir zāģu skaidas, tad samaksa kadam kas saprot ko dara.

Nu kur ir problēma? Būtu tad apvainojuma vietā nosaucis cenu un piedāvājis uzstādīt. Tā jau var tukši saukāties visās iespējamajās interneta vietnēs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Paws Hands teica:

Kā vinu servis sazinās ar manu lapu un saprot kurš par ko vispār maksā. 

Viņu servisam ir dziļi pie kājas kurš par ko maksā. Biznesa loģika ir Tava problēma

Link to comment
Share on other sites

Citēt

 Abonents sūta SMS ar tekstu "ABC sludinajuma_teksts", kur "ABC" - atslēgvārds, bet " sludinajuma_teksts " - jebkurš teksts, kuru abonents sūta informācijas nodošanai uz klienta IS.

šis arī viss ko nesaproti?

 

pašā pdf apakšā taču ir konkrēti piemēri kā viņu requestus apstrādāt.

Link to comment
Share on other sites

Paws Hands
On 6/28/2020 at 6:29 AM, AlCohol said:

šis arī viss ko nesaproti?

 

pašā pdf apakšā taču ir konkrēti piemēri kā viņu requestus apstrādāt.

Tev privata vestule.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...