Jump to content

Audio draiveru neprāts


vovanslv
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir asus p8h61-mx r2.0 plate. lieta tāda, ka man ir arī 144hz monitors, bet diemžēl skaņu un 144hz abus reizē es nevaru dabūt...

Piespraužu dvi kabeli pie datora - dabūju 144hz, bet skaņu gan nē

Piespraužu HDMI kabeli - dabūju skaņu (no monitora izejas), bet 144hz nē.

 

Kas nav tā ? Draiverus velku no asus supporta. mēģināju gan w8.1, gan w10.

 

Varbūt būs kāds kurš ir saskāries ar šo plati un zina kā dabūt abas man kārotās lietas.

Capture.JPG

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

nevar dabūt to kā reizē nav

Link to comment
Share on other sites

vovanslv
pirms 4 stundām , snukurins teica:

Skaņu no kurienes?no HDMI vai audioizejas?

Otrkārt,no DVI nekāda skaņai nav vispār jābūt.

Treškārt,neredzu ASUS supporta lapā W10 audio,piedevām ja kas arī tur strādā caur to HDMI tad noteikti Tava Nvidija,ne ASUS.

Ceturtkārt tai mātei ir mēsla VIA audio chips.

Man vajag skaņu no audio izejas. 

Pats zinu ka dvi dod tikai audio.

Es jau biju minējis ka arī mēģināju uz 8.1 un 8.1 draiveri lapā ir pieejami.

 

Link to comment
Share on other sites

A pričom tad te kompots bilde un skaņa? Katram dzelzim savi driveri un viss ķedā. A tu pin te kaut kādu 144Hz bildi ar skaņu kopā?!?

Link to comment
Share on other sites

Caur DVI skaņa var būt un var nebūt. Autora gadījumā nav.

Savukārt caur HDMI autora videokartei var neatbalstīt 144 Hz.

Ja ir DP, jāmēģina tas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vēl jau atkarīgs cik liela izšķirtspēja, pamēģini uzlikt mazāku izšķirtspēju un tad pamēģini caur HDMI. Ir kautkāds maksimums ko tu vari tur dabūt cauri, acīmredzot liela izšķirtspēja + 144hz + skaņa ir pa daudz priekš HDMI. Kura versija tev HDMI?

 

Display Portam ir lielāks throughput, ja pieejams tad lieto to. Vispār nav saprotams kapēc vēl eksistē tādas lietas kā DVI, kautgan uz monitoriem sen neesu manījis. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Vispār nav saprotams kapēc vēl eksistē tādas lietas kā DVI

Man veca videokarte, ir gan DVI gan HDMI gan DP. Bija FHD monitors, tas nokalpoja, nopirku 2k monitoru, monitoram ir DVI, HDMI un DP. Pievienojot monitoru caur DVI vai DP ir izšķirtspēja 2560×1440, savukārt pievienojot monitoru caur HDMI nav, ir tikai 1920×1080. Caur HDMI videokarte 2k neatbalsta. Ja monitoram nebūtu DP, būtu tikai DVI un HDMI, priecātos, ka DVI joprojām eksistē, caur HDMI nebūtu man 2k.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tev vecs HDMI tapēc, ganjau 1.4 versija.

 

DP manuprāt lielākais pluss ir tas ka var daisy-chain monitorus, laptopam, kuram tikai viena DP izeja tas svarīgi. Saslēdz ķēdītē un darbojas.

Tagad jau gan visi pēdējākie paša un dara lattopi nāk jau at Thunderbolt, tapēc pa lielam var spraust iekšā ko vien vēlies. Man kautkāds Dell TB doks ir, tam laikam DVI arī ir nav gan, tikai pāris HDMI un DP, jāpaskatās. Bet tā ērti, viss caur vienu vadu, sākot no barošanas lidz skaņai un ethernetam.

Mīnuss ir ka tas Thunderbolt vads ir īss, max 0.5m laikam lai būtu garantēta funkcionalitāte, esu mēģinājis ar pagarinātājiem, bet tad vairs nedarbojas, varbūt sūdīgs pagarinātājs bij.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , AndrisBB teica:

Tev vecs HDMI tapēc, ganjau 1.4 versija.

Tā tas varētu būt. Videokarte no 2010. gada.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , AndrisBB teica:

Vispār nav saprotams kapēc vēl eksistē tādas lietas kā DVI, kautgan uz monitoriem sen neesu manījis.

veljoprojām budžeta monitori ar d-sub nāk.

Link to comment
Share on other sites

vovanslv

vvv paldies. Reāli ieviesi apskaidrību jo galīgi biju aizmirsis par to ka gan monitorā gan GPU ir display port ejas. Caur to viss iet. Skaņa vienīgi caur monitoru bet kā pagaidu variants būs ok.

Link to comment
Share on other sites

  • vovanslv locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...