Jump to content

Huawei P40 play store


rbs
 Share

Recommended Posts

Ir daudzas pamācības, nekas sarežģīts. 

Pats personīgi beigās ne uzliku, tāpat ar Phone clone gandrīz viss pārlikās

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pamācības ir jā, bet šur tur parādās jau komentāri, ka metode nestrādā vairs. Ar pjone clone pārnesās arī aplikācijas uz telefonu, kuram nav uzlikts play store?

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jā. Lielākā sāpe ir Google servisi. Ja tie nav vajadzīgi, tad ir OK. 


Bet tā, pēc šīs metodes

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

tajā video gan rakstīts, ka nu jau šī metode labāka :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Pa lielam jā. Lielākā sāpe ir Google servisi. 

 

 

 

Kas ir šie google servisi? Gmail/maps/chrome/youtube?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Mezavecis

Ir kādas atsauksmes par Huawei P40 Lite? Lēnām skatos uz jaunu trubu, lai varētu aizvietot Huawei P20 Lite, kurš tāds bremzīgs palicis.  Pēc cenas un fīčām truba atbilst manām vajadzībām.

 

Man interesē, cik labi var piedabūt strādāt google maps, chrome un Youtube ar login iespēju. Skatoties dažādus review un rullīšus par dažādiem apkārtceļiem var secināt, ka daudzas lietas pārstāj pēc laika funkcionēt.

 

Varbūt ir kādi labas alternatīvas, ar ko aizvietot Huawei? Pilnīgi noteikti negribu Samsung un āboļus.  Vajag sekojošas fīčas:

- SD karte

- >=128GB atmiņa

- fingerprint

- USB C + OTG

- laba galvenā kamera (selfijus netaisu)

- opcija uzlikt papildus drošību stiklam vai megaizturīgs ekrāns. Ar liektajiem ekrāniem tā opcija ir sviestaina un neviens papildstikls neturas virsū. Bērni bieži nomet zemē trubu.

- vēlams opcija ar aizveramu smart case vāciņu

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti neko nepirktu no huawei, kam nav Google servisu atbalsts. Gan jau servisu var uzbāzt, bet ar laiku līdīs visādi kasjaki un gļuki. Tev to nevajag. 

 

p.s. ja tev nav pieredze ar fingerprint kas ir iemontēt ekrānā, tad ieteiktu to izmēģināt - kā pa manam nelietojams mēsls, vismaz uz tiem aparātiem ko esmu lietojis (Samsung A50, Huawei p30, Poco f2). Situācija pasliktinās ja ir uzlīmēts aizsargstikliņš.

Link to comment
Share on other sites

Te diezgan veiksmīgi aprakstītas visas tās šamaņu dejas, lai dabūtu Google pakalpojumus strādāt. Nav tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Uzlikt no visādiem apkpure utml kanāliem jau var visu. Tikai šiem appiem un servisiem nebūs auto update. Tas nozīmē, ka tad, kad kaut kas pārstās darboties, būs atkal jāatceras no kurienes to appu novilki un jāliek pa jaunu.

ka negrib ābolu vēl var saprast, bet kas Samsung vainas? Tam ir aparāti visplašākajā cenu diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 21 minūtēm , e = d teica:

bet kas Samsung vainas

Nez, kaut kas viņos nepatīk. Lētā gala samsung ir kā jēlas olas. Arī pats OS piebāzts ar dažādām opcijām. Es vairāk esmu klasikas cienītājs.

Link to comment
Share on other sites

P40 pro lietoju pusgadu jau. 

 

Pirms 25 minūtēm , e = d teica:

Tas nozīmē, ka tad, kad kaut kas pārstās darboties, būs atkal jāatceras no kurienes to appu novilki

Apteidi notiek, ir aplikācija Aptoide, kas par to parūpējās 

 

 

 

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

cik labi var piedabūt strādāt google maps, chrome un Youtube ar login iespēju.

Maps man ir virsū, pierakstīties nevar. 

Chrome pierakstīties var. Youtube caur Chrome pierakstīties var, alternatīvie servisi arī atļauj pierakstīties. 

Jāņem vērā, ka Google pay nestrādās. 

Screenshot_20201202_081925_cm.aptoide.pt.jpg

Tiešām nav bijusi interese likt virsū Google servisus un dzīvi it kā netraucē, man interesējošās lietas strādā vai nu uz Huawei servisiem vai aplikācijām kas pieejams caur Aptoide. Telefons tāpat absolūti lielāko daļu pats man salika no vecā telefona, kad sāku šo izmantot. varbūt vienīgi tas, ka nestrādā Google pay. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 32 minūtēm , raivix95 teica:

visas tās šamaņu dejas

Ar šamaņu dejām nodarbojos, kad vajadzēja Ķīnā dažādas aplikācijas uzlikt un darbināt, jo google servisi tur nedarbojās.

 

Google Pay nelietoju. Toties ir google konta abonents, kur automātiski birst sabildētais materiāls un telefona kontakti.  Ar kontaktiem skaidrs, tos var turēt arī Huawei AppStore, tikai tur  jāabonē serviss, jo visu laiku bļauj, ka limitus esmu pārsniedzis. Cik skatījos, tad manuāli var bildes uz googli aizsūtīt.

 

Vienkārši pie Huawei ir daudz maz pierasts. Pirms tam bija P9 modelis. Neciešu mainīt telefonus mainīšanas pēc, to visu čakaru ar bankas sistēmām

 

Link to comment
Share on other sites

Man kontakti tagadOutlook turas, darbojas. 

Godīgi sakot pat nezinu kur kas kā, visi numuri no Google man paarvilkas un kkur glabājas 😁

Par to krātuvi, ar no sākuma bļāva, ka pilna. Apskatījos par cik piedāvā papildus vietu - 50GB 10£gadā, 200GB 20£ gadā. 

Nopirku 50 GB un aizmirsu 

Link to comment
Share on other sites

Man vispār nav nekādu problēmu ar P40, google store ir lieks. No P30 uz P40 caur bluetooth un aplikāciju varēja pārnest visu - kontaktus, īsziņas, whatsapp sarakstes utt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Nez, kaut kas viņos nepatīk. Lētā gala samsung ir kā jēlas olas. Arī pats OS piebāzts ar dažādām opcijām. Es vairāk esmu klasikas cienītājs.

Nepatiku pret Samsung var saprast, bet saukt Huawei par klasiku..? 3310 ir klasika, ne jau Huawei.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, šis ir svarīgs moments - vai vispār Smart-ID uz tā darbojas (jo bija info, ka pārkopēt var, bet normāli nedarbojas, ražotājs cerot problēmu atrisināt), jo bez visas Google drazas var mierīgi iztikt.  Vēl ķīnieši noskopojušies ar video iespējām. Ja priekš foto, vismaz pēc apraksta viss ļoti OK (kas zin, kā realitātē bilde), tad video tikai 1080p/30fps - nu tas vairs nav nopietni. Ja nevarēja 4K izdomāt, tad vismaz 60 vai labā 120fps gan vajadzēja, citādi par slow motion video, kas ir būtiski, var nesapņot.

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 1 stundas , raivix95 teica:

bet saukt Huawei par klasiku.

Klasika bija domāta klasisks android. To īpaši var redzēt Samsung bildēšanas režīmā, kad iznirst 100+ papildus opcijas, kā bildi sačakarēt. Es mīlu čakarēt bildes ar Photoshop vai citu redaktoru, nevis uz 5" ekrāna.

Pirms 17 minūtēm , raiviic teica:

vai vispār Smart-ID uz tā darbojas

Mainot telefonu visa procedūra jātaisa pa jaunam. Vismaz man šitā bija gadījumā ar migrāciju no P9 bekapa uz P20 Lite.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

Klasika bija domāta klasisks android.

Tad jāņem Android One telefons ar tīro Android. Huawei savu custom UI Android telefoniem liek virsū, līdzīgi kā Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Mezavecis teica:

Mainot telefonu visa procedūra jātaisa pa jaunam.

Protams, tikai ja jaunā truba vispār to atļauj.  Par P40 ir šāda info no kursors.lv

Citēt

Lielākās šausmas ir tās, ka SmartID neiet. Lietotni iespējams pārkopēt un atvērt, savu banku izvēlēties ļauj, bet pie telefona numura ievades lietotne aizveras. Tas nozīmē, ka nevarēsim normāli lietot arī Swedbank un SEB banku lietotnes, ja tādas uz telefonu dabūsim (AppGallery tās vēl nav atrodamas). Huawei gan saka, ka šobrīd aktīvi strādā pie tā, lai SmartID lietotne tomēr būtu pieejama AppGallery.

 

Link to comment
Share on other sites

Caur Petal search vai Google nokačājam Aurora Store, tur meklētājā ievadam Smart ID, uzstādam - mēģinam. Iet/neiet?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

video tikai 1080p/30fps - nu tas vairs nav nopietni

Hmm, par ko tieši Tu runā? P40: 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, 720p@960fps; gyro-EIS

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Klasika bija domāta klasisks android.

Nu tu joks tāds. Ķipa Huawei būs klasisks android? Pixel, Motorola, Nokia. Iespējams, vēl OnePlus. Jebkas no šiem. Huawei ir visdraņķīgākais UI no visiem.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , raivix95 teica:

Huawei ir visdraņķīgākais UI no visiem.

Samsungs vēl draņķīgāks!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Stepselis teica:

Samsungs vēl draņķīgāks!

Kā nu ne. Un LG ir vispār nelietojams krāms. Kāds tūlīt atnāks ar samuraja zobenu un mūs visus izdzenās.

Link to comment
Share on other sites

Samsungam tajā One UI2,5 ir tik daudz visādas hu....as un tā samuģita, kā nevienam. Saku kā Samsung lietotājs :D

ir apritē arī citas andra trubas, tur viss pa vienkāŗšo.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kaads teica:

Samsungam tajā One UI2,5 ir tik daudz visādas hu....as un tā samuģita, kā nevienam. Saku kā Samsung lietotājs :D

ir apritē arī citas andra trubas, tur viss pa vienkāŗšo.

 

Jā Samsung galīgi sačakarējušies, jau vairākus gadus nestaigāju ar Samsungu, besī softs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , kaads teica:

daudz visādas hu....as un tā samuģita

Var lūdzu konkrētāk? Kā lietotājs neesmu novērojis neko īpašu.. (Tiesa, neko citu pēdējā laikā arī neesmu lietojis.)

Link to comment
Share on other sites

Tapēc tev nav ar ko salīdzināt :D Man bija Samsung, tad pārgāju uz Huawei - pavisam cita štellle, mazāk drazas/tīrāks Androids.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rbs teica:

Man bija Samsung, tad pārgāju uz Huawei

Man gan bija savādāka pieredzē.. Domāju, pamēģināšu Huawei un tobrīd nopirku P Smart modeli un biju tik ļoti vīlies salīdzinoši kvalitātē pret Samsungu, ka Huawei tā arī nostāvēja gadu atvilknē neaiztikts, kamēr pārdevu.. Softiski gan nekādu lielo šķirbu nejutu, bet nu pati uzbūves kvalitāte - ekrans, korpuss, tača jūtīgums bija bēdīga..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ir kaut kādi uzstādījumi, kurus izvēlnes _ apakšizvēlnēs nevar atrast, tad jāraksta meklētājā, tas protams uzreiz atrod. ir dažas lietas, kuras specifiski nosauktas, piemēram poga uz ekrāna, kuru uzspiežot, telefons nobloķējas, to pogu var pārvietot sev vēlamā vietā. Neatradu, kā nobloķēt  ekrānu ar pogu ''atpakaļ'' neizmantojot  aplikācijas no play veikala. plus visādu nakts režīmu uzstādījumi, nesanāca vai nemāku uzlikt lai pariet aktīvā dienas režīmā  konkrētā laikā, Sanāk uzstādīt tikai pilnā stundā, tipa 6:00, 7:00 , 8:00 utt. da vēl šis tas bija. vairs i neatceros. Pats  telefons ir labs, viss lido, nekad nav nokāries vai sabremzējies.

 

 

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

^ hvz.. no augstāk minētā nav pilnīgi nekādas jausmas, par ko tu runā. Laikam gadžetus pielietojam atšķirīgi..

Link to comment
Share on other sites

katrs jau mēs cenšamies telefonu pielāgot savām vajadzībām pēc saviem ieskatiem. Vienkārši ir lietas pie kurām pierasts un gribas tās redzēt arī citos aparātos no citiem ražotājiem. Nesaku ka ir slikti, saku ka ir savādāk, bet tas tikai ir loģiski jo katrs ražotājs uzskata ka viņa softs ir vislabākais. Bet man liekas (tīri mans viedoklis), ka tur kaut kā ir par daudz un pārāk samudžīts :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki forumieši! Kā tur īsti ir ar bankas lietošanu jaunajos huawei? Ieiet samaksāt var? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...