Jump to content

1/4 māte uz m12 pāreja manometram


spameris
 Share

Recommended Posts

Čau,

 

man kompresoram kurš ir diezgan pavecs CCCP modelis СО-7Б vajadzētu nomainīt manometru. Izskatās ka tādiem mūsdienu kompresoriem vītnes standarts ir 1/4 šādām lietām, bet ieskrūvēt varu M12. Atradu gan ebay pāreju no 1/4 uz M12 bet cena galīgi crazy https://ej.uz/8f8b approx 10 eur pats un 12 eur sūtīšana. Varbūt varat ieteikt kur tādu meklēt 22eur pa traku liekas :)

 

Andris

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Aizejam uz normālu santehnikas veikalu kur drēbi zin, un easy risinājums domāju momentā atradīsies.

Link to comment
Share on other sites

spameris
(labots)
Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Es ticu, ka nav.

Pašu manometru ar M12 neesi meklējis? Varbūt tas sanāks lētāks risinājums?

Tas manometrs jau nopirkts pērkot uz aci jau tās vītnes ir ļoti tuvas, bet nu tā varētu būt viena no opcijām. https://ej.uz/xtua

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

spameris

Ai labi, nopirku to no ebay lietuvas. Jo man aizdomas ja ebay, ali, un amazon nav( nu ir, bet nu tipa viens sellers), tad to lietu arī varētu būt pagrūti atrast.  Laikam nav vērts čakara :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , spameris teica:

 Laikam nav vērts čakara :) 

Jebkurš sakarīgs virpotājs to pāreju pīpēdams uztaisīs, kur problēma ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Beidzat, beidzat...

Šis jau nav tas gadījums, ka uzreiz virpu vajag..

Mufe utml. 1/4'' gabals, plus kāds štuceris M12x1.5 un sametini ar TIG...

Būs krietni ātrāk. Vismaz es tā darītu, lai arī virpa man ir....

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ātrāk būs vienkārši nopirkt ebayā, nevis tur kautko metināt viena štruntiņa dēļ, plus ie donori jau ar kautko maksā.

Viņš jau paņēmis to dārgāko, var tur atrast arī pa 1 - 3 eiriki lētākus, plus vismaz man sūtīšana ir £1.50, ganjau ir arī kāds pāedevējs kas neprasa ceineri par sūtīšanu uz LV.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

Diezin vai, es pēc 15min to štruntiņu no ebay  uzreiz dabūšu...??

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kristiskās situācijās jau var ar viskautko nodarboties :)

Plus nejau vienmēr tev būs tās izejvielas 15 minūtēs pieejamas, tāka naksies braukt un pirkt tikuntā. 

Jebkurā gadījumā ganjau veikalos tādi arī ir atrodami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , AndrisBB teica:

Ātrāk būs vienkārši nopirkt ebayā,

Tu tikai esi piemirsis, ka mēs dzīvojam LV, un mums kaut ko pasūtot nākamā dienā jau nezvana pie durvīm paciņa, kā tas notiek UK.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jāiziet man ar jāpaskatās vai man kautkur darbnīcā nemētājas 1/4 gabals, M12x1.5 štucers un TIG metināmais.

Ak nē, izrādās kā jau lielai daļai, advancētākais aparāts kas man ir, ir kompresors :D

 

Kādreiz gan kad baigi interesēja CNC, tad bij diezgan liela 4 asu CNC frēze, teorētiski ar to varētu ko līdzīgu uztaisīt. Tāka nafig tur metināt vai virpot, paņemam metāla gabalu un izfrēzējam, nevajadzēs pat štrucerus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vispār ja padomā, tad man tak ir 3d printers, pilnīgi mierīgi var izprintēt, domājams ka darbotos ok.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Puiši, es kā visu mūžu ražošanā nostrādājis esmu pieradis, ka problēma jārisina uzreiz un tūlīt...

Un nav svarīgi, kā tu to izdarīsi, bet visam ir jāgriežas..

Protams neignorējot drošību un lai remonta pēcsekas nav dārgākas kā pati dīkstāve...

Filozofēt var,  kad darbs izdarīts..☺️

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tak spameris neteica ka viņam kautkāda ražošana, vairāk sūdzējās ka ebeyā dārgi, tapēc meklē kur lētāk nopirkt nevis kā ātrāk sametināt.

 

Link to comment
Share on other sites

Protams, man no Ķīnas daudzajiem šī gada pasūtījumiem, viena paka ar ''štuceriem'',  pasūtīta 30. martā, vēl kaut kur, nu jau Rīgas pasta noliktavā mētājoties... Uz Pēteriem varbūt būs..☺️

Link to comment
Share on other sites

Vai tad Depo, kuršos, dārzam un mājai vai tamlīdzīgos būvniecības veikalos nav, kā te jau teica?

Vismaz uz aci skatoties autora sākuma bildē tādi iekš tā paša veikala Dārzam un Mājai bija vesela lete ar visādiem izmēriem.

Link to comment
Share on other sites

spameris

Tas kompresors man mājas vajadzībām tā kā steigas baigās nav, no CN gan ar 3mēnešus, kā te pēdēja laikā pakas nāk negribas gaidīt. Kā jau teicu nopirku 1MPA manometru no ebay, tirgonis LT https://ej.uz/sy2s . 

 

Par 3D druku, nu man ir gan FDM, gan DLP printeri beeet.... es nēz, man tomēr nedaudz bail nedabūt acīs to drukājumu, spiediens tur tomēŗ ir.

 

Par virpotājiem, nu tas tomēr laiks meklēt, pasūtīt, braukt pakaļ kautkur +vēl speciāli taisīts jau tomēr arī kautko maksās.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 45 minūtēm , spameris teica:

es nēz, man tomēr nedaudz bail nedabūt acīs to drukājumu,

Tīri intereses pēc jau var izdrukāt un paskatīties cik tāda 3d printēta vītne var izturēt.

Ja ne gluži kā patstāvīgais variants, tad kamēr gaida 3 mēnešus no ķinas tikmēr var gadīties ka nav tas sliktākais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

spameris
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Ja ne gluži kā patstāvīgais variants, tad kamēr gaida 3 mēnešus no ķinas tikmēr var gadīties ka nav tas sliktākais risinājums.

Man gan ir aizdomas, ka no tās LT atnāks ātrāk, kā es te pa svētkiem saņemšos kautko uzmodelēt un saliet rezīnu printerī. Bet ja no tomēr, tad informēšu.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka jāmeklē veikalos, kas saistīti ar pneimatiku un hidrauliku.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Man gan liekas, ka problēma uztaisīta pilnīgi ne no kā. Es pirms dažiem gadiem krievu kontaktmanometru mierīgi savienoju ar 1/4 collu trubu. Vietējā bodē, kur nu galīgi nav baigais pāreju sortiments, bija vajadzīgais štrunts. Tadas pārejas  nav deficīts, vajag tikai iebraukt kārtīgā santehnikas veikalā. Galu galā, pie mums tak metriskā mēru sistēma.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms kritizeet par video saku ka tagad pat veikalos reaalajaa dziivee suuta skatities internetaa vajadziigo un youtube to ko nepiecieshams uzzinaat. Varbuut noder shaads triks?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , AndrisBB teica:

Pēdējā laikā uz visiem video parādās šis

Tātad vaina tavā aparātā. Gan par šo, gan citām Boot problēmām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tomēr liela daļa video iet. Šitie krieviskie neiet, ne ielogojoties/izlogojoties no youtube, tas pats uz Chrome un Firefox, iekš Youtube un te forumā.

Kautkādi limitēti video.

Link to comment
Share on other sites

Pie mums viss iet, gan krieviskais, gan nekrieviskais.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Laikam, uz telefona iet kamēr neielogojas youtube, kā ielogojas, tā sorry :) neko nerādīs.

Laikam propoganda tur.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Tagad atliek kompresoru pārlikt uz 50l gāzes balonu un uzstādīt automātiku ja tāda jau nav. ?

Link to comment
Share on other sites

spameris
1 stundu atpakaļ, Vasarnieks teica:

Tagad atliek kompresoru pārlikt uz 50l gāzes balonu un uzstādīt automātiku ja tāda jau nav. ?

automātika ir, kā reiz tava posta laikā baloni top. Dabūju no smagajiem divus tos gaisa balonus, uz aci kādi 40l.

image.png.bff4e27f82484b6438fdc73b6bdd42c9.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...