Jump to content

Dūmu detektora signāli


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Nopirku un uzstādīju dūmu detektoru, amēram dvus mēnešus detektors klusi karājās pie griesties, lai arī nekāds sadūmojums vai tvaiki dūmu detektoram virū nebija tikuši, detektors apmēram ik pēc 2-3 minūtēm skaļi iepīkstas, kaimiņi ceru nedzird, nu bet pašam uz nerviem signāla skaļums krīt.

Kas varēja notikt ar detektoru?

https://220.lv/lv/gazes-un-dumu-detektori/dumu-detektoru-komplekts-angeleye-s0501-2-2gab?id=7266652&mid=5230909

 

Nezinu kā veikalā pārdotie detektori reaģē uz tvaikiem, nu bet darbā FN uzstādītie bļāuj kā aizkautas cūkas. :)

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Instrukcijā ir pateikts, ko tas signāls nozīmē. 
Baterija jāmaina.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas parasti, ja veca bača, tā notiek. Bet man sestruha arī nopirka kautkad sen atpakaļ komplektu no diviem, un tie koridorī, kur nekādu tvaiku nav iepīkstas ar svaigām bačām, hvz, vai viņi ātri tās bačas izēd. Krona, tai spriegums jāmēra zem slodzes, slinkums pieķerties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Jautājums ir atrisinājies, diezgan profesionāls elektriķis, kurš ar elektriķa darbu pelna naudu teica, bodē pirktie detektori ir pilnīgs fufels, jo vairāk izlādējas baterijas, jo skaļāk pīkst detektors, ka visa detektoru uzstādīšana ir kāda nolobēts pasākums. Ielikšu tukšas baterijas lai karājas pie griestiem, nu ka vajag tādu ta vajag. :) 


Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Tas parasti, ja veca bača, tā notiek. Bet man sestruha arī nopirka kautkad sen atpakaļ komplektu no diviem, un tie koridorī, kur nekādu tvaiku nav iepīkstas ar svaigām bačām, hvz, vai viņi ātri tās bačas izēd. Krona, tai spriegums jāmēra zem slodzes, slinkums pieķerties.

Kamēr rakstīju, jūs jau atbildējāt. Paldies.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

constrig
pirms 10 stundām , pcruksis teica:

jo vairāk izlādējas baterijas, jo skaļāk pīkst detektors

 

pirms 10 stundām , pcruksis teica:

Ielikšu tukšas baterijas

Tad pīkstēs bez pārtraukuma tā ka kaiminji un ugunsdzēsēji dzirdēs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Padalīšos ar savu pieredzi. 

Pirku bosch ferion 1000 divus gabalus, komplektā nāca arī batarejas pēc gada šāda bilde... Garantija vel bija viens gads naudiņu atgrieza. Šodien aplūkoju otru Bosch tur arī veidojās zaļš apmetums.. Uz to brīdī kad vedu to pirmo uz veikalu tas otrais bija ok. 

 

Un runājot par skaņas signāliem bet dūmus neredzam vai nejūtam tad var būt pie vainas putekļi. Man šodien nostrādāja divi detektori. Dūmu nebija bet ārā ļoti liela vētra 

IMG_20190404_205423.jpg

IMG_20190331_024045.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Sleepy teica:

Dūmu nebija bet ārā ļoti liela vētra 

 Kad man darbā detektorus lika, parunāju ar večiem, izrādās, ne tikai uz dūmiem un tvaiku (nevar tieši zem detektora kafiju vārīt :biggrin:), bet arī uz caurvēju var nostrādāt - iespējams, tavs gadījums.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ieleja teica:

skats jau tāds klasisks, neskaitāmas reizes redzēts radioaparātos, pulksteņos un visur kur citur, kur šie parastie AA, AAA

 

Nezinu cik izdevīgi no ekonomiskā skatpunkta, bet visur jau gadiem lietoju lādējamos AA, AAA aķīšus un šādu oroblēmu nav. Manam detektoram būs decembrī jau gads un nav pat āķīši vel lādēti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Sleepy teica:

Un runājot par skaņas signāliem bet dūmus neredzam vai nejūtam tad var būt pie vainas putekļi. Man šodien nostrādāja divi detektori. Dūmu nebija bet ārā ļoti liela vētra 

 

Tāpēc nosaukumos bieži ir minēts optiskais dūmu detektors. Sensors dūmu redz- tāpat arī putekli vai ūdens pilienus (tvaiku vai vienkārši ļoti mitru gaisu)

Šis ir pats izplatītākais viltus trauksmes cēlonis. Pirms remontiem vai lielām tīrīšanām vienmēr jāatceras aizklāt vai noņemt detektorus.

Paņem datorveikalā saspiestā gaisa baloniņu, mēģini izpūst visus detektorus.

 

Jā neliela vilšānās jo redzam Bosch, domājam kvalitatīvs. Vai baterijas bija komplektā vai pirki atsevišķi?

Ja pirki atsevišķi, tad šīs baterijas nedraudzējas ar taviem detektoriem.

Nevaru pamatot tehniski, bet piemēram DSC dūmu detektoriem ir norādīts kāda ražotāja baterijas izmantot, jo tikai tā viņi garantē normālu darbību.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ieleja teica:

jo skats jau tāds klasisks, neskaitāmas reizes redzēts radioaparātos,

Klasisks viņš bija padomju laikos, pēdējos 30 gadus ar tādu skatu gandrīz neesmu sastapies, ja vien tās baterijas neglabā 10 gadus. Līdz kuram gadam tām bačām bija derīguma termiņš? Tam vienmēr vajag pievērst uzmanību, ja iekārtai bačas nāk līdzi.

 

pirms 9 stundām , Sleepy teica:

Un runājot par skaņas signāliem

Ņemt vērā, kad bateriju spriegums nokrities līdz detektorprāt kritiski zemam līmenim, viņš sāk ik pa brīdim īslaicīgi iepīkstēties, brīdinot, ka jāmaina bačas.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 6 minūtēm , _KS teica:

redzam Bosch, domājam kvalitatīvs.

 

Nu jau vairākus gadus domāju tieši pretēji. Viss, ko nācies tādu nopirkt, izrādījies riktīgi nekvalitatīvs. Sākot ar logu tīrītāju slotiņām un beidzot ar zaru smalcinātājiem un urbjmašīnām....

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Batareja bija komplektā ar dūmu detektoru un derīgas lidz 2021gadam ja nemaldos. 

Parādīšu Jums to otro Bosch. 

Manā uztverē tas vispār nepieļaujami... 

 

16060334933944954251241408505464.jpg

160603338981745636587753778334.jpg

Tagad man mājās ir šis otrais bosch un ELhome SD-11B8.Un vakar vakarā nostrādāja abi. 

Kā var redzēt otrajam bosch ir tāda pati vaina kā pirmajam bija. Nezinu cik prātīgi ir vinu iznantot... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man detektors vienreiz naktī sāka bļaut, ne tur dūmi, ne putekļi, ne žurkas, griesti arī stabili, kaut kāda herņa ...., uz 9 v kronu strādā

Link to comment
Share on other sites

Detektors bez iemesla bļauj tad, kad baterija uz beigām iet. Lai laicīgi nomainītu, nevis atjēgties tad, kad būda jau rūc..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Detektors bez iemesla bļauj tad, kad baterija uz beigām iet.

Arī uz paranormālām parādībām var reaģēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , base7 teica:

Arī uz paranormālām parādībām var reaģēt.

Arī, man te balts palags mēdz pastaigāties reizēm.. tad arī bļauj..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , base7 teica:

Arī uz paranormālām parādībām var reaģēt.

man droši vien šis gadījums, jo bateriju neesmu mainījis, un tā diode ik pa laikam mirgo

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , drunk_lizard teica:

piemeeram duranesduracelj vai enerdzjaizers sjaadus suudus nekad netaisiis.

Man tieši Duracel un kaut kādas sony baterijas divās iekārtās šādi izskatījās...

Labots - energys
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Uz dažām tomēr samelo, ka "alkaline", jo kā "vakar" atceros kaut kur izņēmu mitras baterijas un vēl nobrīnijos, ka virsū rakstīts alkaline!

Bet protams mans variants var būt 1/50.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , drunk_lizard teica:

atsleegas vaards - alkaline

Ņifiga! Pazīstami mednieki savās varenajās kamerās liek kaut kādas melnas (nezinu kādas, bet varu uzzināt, ja vajag). Visus alkalainus, djuracellus un enerdžaizerus izpogā vienā setā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Arnis2002 teica:

eneloop pro akumulatori.

Esmu izdomājis pāriet uz akumulatoriem - baigi daudz tomēr baterijas AA un AAA aiziet. Tos Enelopus ir jāņem Pro, vai pietiek ar parastajiem? Neesmu iedziļinājies.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Arnis2002 teica:

melni ir eneloop pro akumulatori

Nē, tieši baterijas. Nezina čoms, kā šamās sauc 😁, tikai zina, kur var nopirkt. Atkarībā no tā, cik bildes atsūta, ejot 1...2 mēneši. Visas pārējās izmēģinātas - max nedēļu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Nē, tieši baterijas. Nezina čoms, kā šamās sauc 😁, tikai zina, kur var nopirkt.

nebija litija baterijas? es pirku depo priekš laika stacijas, nu jau gadu iet :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , alusbundza teica:

man droši vien šis gadījums, jo bateriju neesmu mainījis, un tā diode ik pa laikam mirgo

sensors taa pazinjo, ka ar vinju viss ir kaartiibaa

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

sensors tā var paziņot jebko

tur tak bija versija

2020.11.22. , 12:56, base7 teica:

Arī uz paranormālām parādībām var reaģēt.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Jurkins teica:

Nē, tieši baterijas. Nezina čoms, kā šamās sauc 😁, tikai zina, kur var nopirkt. Atkarībā no tā, cik bildes atsūta, ejot 1...2 mēneši. Visas pārējās izmēģinātas - max nedēļu.

varbūt šīs ?

image.png.bfc6b5d2e7ae3d6df25030d0d5b57a61.png

 

starpība starp eneloop melnajām un baltajām ir lādēšanu ciklu daudzumā un ietilpībā. Es izmantoju baltos un nesūdzos.

image.png.0cc71c13e95f11e3ff2680aacda75a8a.pngimage.png.5a5e5286d331729efd1c02effaddc2f3.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Esmu izdomājis pāriet uz akumulatoriem - baigi daudz tomēr baterijas AA un AAA aiziet. Tos Enelopus ir jāņem Pro, vai pietiek ar parastajiem? Neesmu iedziļinājies.

Melnās ar lielāku ietilpību, bet mazāks resurs, bet baltās mazāka ietilpība, bet daudz vairāk reizes var lādēt. Viss atkarīgs no pielietojuma. Piem, ja grib kaut kādās ierīcēs, kas maz tērē, tad liek tikai baltās. Ja grib, piem, intensīvi fočēt (zibeņot), tad liek melnās. Kaut kā tā :)

Galvenais, nesūtīt šos aķus no ķīnas, jo ir baigā garantija, ka iegrābsies. Es izmeklējos pārdevējus ar daudz darījumiem, labām atsauksmēm, bet tik un tā notestējot aķus, redzams,ka tie nav oriģinālie eneloop :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , energys teica:

Galvenais, nesūtīt šos aķus no ķīnas, jo ir baigā garantija, ka iegrābsies. Es izmeklējos pārdevējus ar daudz darījumiem, labām atsauksmēm, bet tik un tā notestējot aķus, redzams,ka tie nav oriģinālie eneloop :(

pērku tepat uz vietas, nemaksā jau kosmosu. Kalpo labi, ceru nav pakaļdarinājums 😀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir kaut kāds lētucis uz crc232 tabletēm, jau 2 gadus, reizēm es aizdomājos, vai vispār šis pīkst? Ja nu kādi sūdi...

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Esmu izdomājis pāriet uz akumulatoriem - baigi daudz tomēr baterijas AA un AAA aiziet. Tos Enelopus ir jāņem Pro, vai pietiek ar parastajiem? Neesmu iedziļinājies.

 

Par baterijām - Duracell Procell sēriju vai Varta industrial pamēģini.

Ja nu tomēr gribi lietot akumulatorus - starp citu laba alternatīva Eneloop'iem ir IKEA tirgotie akumulatori - tiek ražoti tajā pašā Panasonic OEM rūpnīcā.

 

https://www.ikea.lv/lv/products/dzivojama-istaba/dzivojamas-istabas-apgaismojums/baterijas/ladda-ladejams-akumulators-art-70303876

 

Cik netā ir redzētas atsauksmes ar mērījumiem  - pie tam izskatās, ka tie ir tieši "melnie" eneloop pro.

Labots - LPC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , kaads teica:

uzlaid kādu dūmu virs

He, točna pīkst kā nelabais, ja atceros samaksāju mazāk par 3.50 :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , LPC teica:

Ja nu tomēr gribi lietot akumulatorus - starp citu laba alternatīva Eneloop'iem ir IKEA tirgotie akumulatori - tiek ražoti tajā pašā Panasonic OEM rūpnīcā.

 

https://www.ikea.lv/lv/products/dzivojama-istaba/dzivojamas-istabas-apgaismojums/baterijas/ladda-ladejams-akumulators-art-70303876

 pērkot 4 gab starpība 8,99 eur pret 12,90 eur

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

He, točna pīkst kā nelabais, ja atceros samaksāju mazāk par 3.50 :D

ka tik baterijas (  crc232 tabletēm)  tagad nav nosprāgušas, pēdējos spēkus nav atdevušas 😀

Link to comment
Share on other sites

Detektors pīkst, pieliekot klāt cigareti.. Zinot, ka vecās kastēs šīs baterijas ir izdzīvojušas gadus 8+, kāpēc ne.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...